Belek ve Kemerde tatilköyü yada otel

ebrizm

Prenses Beril in annesi
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2007
2.133
14
Merhabalar arkadaşlar temmuzun ilk haftası selebral palsili 2 yaşındaki kızım ve eşimle tatile gitmek istiyoruz. Erken rezervasyonları biraz inceledik. açıkçası denize 0 ağalarla kaplı açık havada o ağaçların oksijenini içimize çekebileceğimiz ince kum palajında kızımın fiziksel aktivitelerine faydalı olabilecek herşey dahil yada ultra her şey dahil bir otel arıyoruz. Örneklemek gerekirse en son 5 yıl önce tatile gitmiştim ve Kemerde Simena tatil köyüne gittik ve çok keyif aldık o tarz da aktiviteleri bol yeme içme konusunda özellikle kaliteli bir yer önerebilirmisiniz. İkinciside 28 şubattan sonra rezervasyon yaptırırsak gerçekten fiyatlarda çok büyük bir fark oluşacakmıdır. sevgiler saygılar.

2sene önce kemer clup marcopolo ya gitmiştik eşimle..mavi bayraklı bir tesis..
suyunu al iç yani resmen..zaten bir şnorker yada gözlükle denize girdiğinizde yüzen balıklarıda gayet net görebilirsiniz..ama su içinde hareketsiz durursanız balıkların ufak ısırıklarına maruz kalabilirsinz.
animasyon olarak 10 numara diyorum..özellikle türk misafirlerini el üstünde tutuyorlar.
biz gittiğimizde sanırım kişi başı full 120tl idi..

2sene önce kemer clup marcopolo ya gitmiştik eşimle..mavi bayraklı bir tesis..
suyunu al iç yani resmen..zaten bir şnorker yada gözlükle denize girdiğinizde yüzen balıklarıda gayet net görebilirsiniz..ama su içinde hareketsiz durursanız balıkların ufak ısırıklarına maruz kalabilirsinz.
animasyon olarak 10 numara diyorum..özellikle türk misafirlerini el üstünde tutuyorlar.
biz gittiğimizde sanırım kişi başı full 120tl idi..

çok teşekkürler inceliycem bu oteli açıkçası geceliği 150 tl yi geçmesin istiyorum.

Merhaba ebrizm,

28 şubat sonrasında indirim oranları düşecek fiyatlar artacaktır şimdi rezervasyon yaptırmayı düşünüyorsanız size önerebileceğim oteller şunlardır.

Alanya

Mukarnas Spa Resort

Kirman Hotels Leodikya Resort

Kirman Hotels Arycanda De Luxe Otel

Saphir Resort Spa Otel

Kemer

Crystal Flora Beach Resort

Mirada Del Mar Hotel

Bodrum

Flamingo Country Club Bodrum

Club Blue Dreams

Armonia Holiday Village & Spa

Belek

Crystal Paraiso Verde Resort

Tatil Hattı
0216 550 19 19
0532 111 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Son düzenleme:
rezervasyonumuzu yaptırdık belek susesi otel e inşallah her şey çok güzel olur.

en son belekte justiano die bi otelde kalmıştım çok güzeldi ama rus turist istilasına maruz kalmış bir otel nedense hep turistlerin çok olduğu otellerin zamanla kaliteside düşüyor

X