Belek Erken Rezervazyon Otelleri - Susesi De Luxe Resort & Spa

MasterTur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2009
1.660
0
1_11232.jpg

Otel Kategorisi
5 Yıldız (Yıldız sayıları Tur On9 değerlendirmesidir.)

Belek, İskele Mevkii. Belek merkeze 1 km, Antalya Havaalanına 35 km, Antalya şehir merkezine 40 km. uzaklıkta yer almaktadır. Denize sıfır konumdadır. Özel Plajı bulunmaktadır.

Genel Özellikler
Tesiste 1 adet ana restaurant, 6 adet A’la Carte restaurant, Açık ve kapalı disco, 11 adet bar, 11 adet konferans salonu, Spa merkezi, Günlük animasyonlar, Gece şovları, Spor aktiviteleri, Canlı müzik, Doktor ve hemşire, Market ve mağazalar, Kuaför, Ana havuz, Göl havuzu, Spor havuzu, Palmiyeli havuz, Aquapark, Kapalı yarı olimpik havuz, Isıtılmış açık havuz, Plaj voleybolu, Voleybol, Tenis, Aerobik, Su sporları, Fıtness, Dart, Masa tenisi, Basketbol, Squash, Bowling, Bilardo, Mini futbol, İnternet, Oyun merkezi ve dalış okulu mevcuttur.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon için: SUSESİ DE LUXE RESORT & SPA
Tatil Hattımız: 0216 550 19 19

Turon9.com

bu otele eşimle yaza çok gitmek istiyoruz.fiyatlar daha da düşermi temmuz ayı için kişi başı kara manzaralı ne kadar?temmuz ayı için kampanyalar ne zamana kadar devam ediyo

Merhabalar Mühendis_17,
Fiyatlarımız Erken Rezervasyon Kampanyası fiyatları olduğu dolayısıyla daha fazla düşme ihtimali malesef yok. Şu anki fiyatlarımız en uygun halidir. Erken Rezervasyon Kampanyamız 9 Mart 2009 tarihinde sona erecektir. Bundan sonra da kampanyalarımız olacaktır ancak fiyatları biraz daha aratarak devam edecektir.
Otel temmuz ayı fiyatlarını daha belirlemediği için elimizde şimdilik fiyat bilgileri yok. Bize gideceğiniz tarihi tam olarak belirtebilirseniz o tarih aralığı için otelle görüşüp fiyat almaya çalışırız.İlginize teşekkür eder, mutlu günler dileriz..

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon için: SUSESİ DE LUXE RESORT & SPA

Turon9.com

ii günler..harika bir otel.bu fiyatlar standart oda fiyatlarımı..ben verandasında havuz olan odaların fiyatlarını öğrenmek istiyodum..şimdiden teşekkür ederim.

Malesef elimizde bu tarihlerin fiyatları şimdilik yok. Otelle görüşüp fiyatlarını istedik, bize bildirmelerini bekliyoruz. Başka düşündüğünüz otel varsa yardımcı olabiliriz.

anladım.çok teşekkür ederim...bu oteli çok beğenmiştik..eşimle görüşeyim başka bir olet olursa muhakkak yardımınızı alırım..tekrar teşekkürler

Merhabalar cuantumm,
Gene Belek'te bir otel mi düşünüyorsunuz? Yoksa başka beldeler de düşünüyorsanız seçeneklerimiz çoğalır. Çünkü genelde Belek'te 5 yıldızlı oteller mevcut.

kemer alanya veya side düşünüyoruz.kızım 14 oğlum 6 yaşında uygun bi otel arıyoruz

Merhaba Turon9 banada yardimci olursan cok sevinirim ,

Fikirlerize ihtiyacim var biz 5 kisilik bir aileyiz 12 ,17 ,20 yaslarinda cocuguklarim var , bizim aradigimiz otelin ozelikleri cok guzel, 5 yildizli , hersey dahil , yani memnun kalabilecegimiz bir otel olsun iztiyoruz ama yer olarak neresi olsun karar veremedik , alanya antalya civarindan uzak olsun istiyorum havasi nedeniyle !!
cesme ,kus adasi marmaris nasil hava olarak bilemiyoruz :sm_confused:
kemere Bodrumada gitdik degisik bir yer gezilecek gorulecek yerleri olun istiyoruz
ve EN ONEMLISI HAVASI !! bana yer , otel olara fikir verirseniz cok sevinirim gercekten,
erken rezervasyon olsun istiyorum ve nakit odeme ..

simdiden tesekurler

Son düzenleme:
Merhabalar Slinn,
Gitmek istediğiniz tarih aralığı nedir?
Eğer hava sıcaklığını kastediyorsanız gideceğiniz dönemlere göre değerlendirme yapabiliriz. Temmuz, ağustos ayında tatile çıkmak istiyorsanız hava sıcaklığı bölgeler arasında çok farklı değil. Eğer hava kalitesini kastediyorsanız özellikle önerebileceğim Fethiye, Edremit, Ayvalık, Altınoluk ve Akçay olacaktır. Gezmek istiyorsanız özellikle Fethiye sizi bu konuda tatmin edecektir.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon için:

Turon9.com

Son düzenleme:
Merhabalar Slinn,
Gitmek istediğiniz tarih aralığı nedir?
Eğer hava sıcaklığını kastediyorsanız gideceğiniz dönemlere göre değerlendirme yapabiliriz. Temmuz, ağustos ayında tatile çıkmak istiyorsanız hava sıcaklığı bölgeler arasında çok farklı değil. Eğer hava kalitesini kastediyorsanız özellikle önerebileceğim Fethiye, Edremit, Ayvalık, Altınoluk ve Akçay olacaktır. Gezmek istiyorsanız özellikle Fethiye sizi bu konuda tatmin edecektir.

Turon9.com

Temmuz 20 /30 gibi dusunuyoruz , sorun hava sicakligi degil hava kalitesi olarak soylemistim cok nemli hava sevmiyorum , gecen sene bodrum kervansaraya gitmistik bodrumun havasi olagan ustu guzeldi ama bu sene arabayla gidiyoruz esimde gezebilecegimiz otele kapanmiyacagimiz bir tatil yeri olsun diyorbana kalsa gene bodrum derim , yurk disindada oldugumuz icin nereler guzeldir bilemiyoruz erken rezervasyonla 5yildizli bir otel 5 kisilik bir aileyle guzel bir tatil gecirmek maksadimiz

Son düzenleme:
Temmuz 20 /30 gibi dusunuyoruz , sorun hava sicakligi degil hava kalitesi olarak soylemistim cok nemli hava sevmiyorum , gecen sene bodrum kervansaraya gitmistik bodrumun havasi olagan ustu guzeldi ama bu sene arabayla gidiyoruz esimde gezebilecegimiz otele kapanmiyacagimiz bir tatil yeri olsun diyorbana kalsa gene bodrum derim , yurk disindada oldugumuz icin nereler guzeldir bilemiyoruz erken rezervasyonla 5yildizli bir otel 5 kisilik bir aileyle guzel bir tatil gecirmek maksadimiz

Evet Turon9 size kasteddiğim buydu işte : ) Öyle güzel örnek oldu ki : )

Önerilerinizi bekliyoruz...

Gezmek istiyorsanız kesinlikle Fethiye'yi tavsiye ediyorum. Arabanız da olacağı için gezecek çok yer bulabilirsiniz. Dalyan, Saklıkent, Ölüdeniz, Patara, Göcek, Kelebekler Vadisi görmeniz gereken yerlerin başında geliyor.
Aşağıda size Fethiye'de tavsiye ettiğim otellerin linklerini verdim. Arzu ederseniz inceleyin öyle karar verin.Ayrıca otellerin fiyatlarını da öğrenmek isterseniz otelin sayfasında genel tesis özelliklerinin yanında fiyat tablosu butonu var o sayfaya girdikten sonra gitmek istediğiniz tarih aralığını seçtiğiniz zaman güncel fiyatlarımızı görebilirsiniz.

LYKıA BOTANıKA BEACH & FUN CLUB
GREEN FOREST OTEL
TROPıCANA ÖLÜDENıZ OTEL

Turon9.com

Gezmek istiyorsanız kesinlikle Fethiye'yi tavsiye ediyorum. Arabanız da olacağı için gezecek çok yer bulabilirsiniz. Dalyan, Saklıkent, Ölüdeniz, Patara, Göcek, Kelebekler Vadisi görmeniz gereken yerlerin başında geliyor.
Aşağıda size Fethiye'de tavsiye ettiğim otellerin linklerini verdim. Arzu ederseniz inceleyin öyle karar verin.Ayrıca otellerin fiyatlarını da öğrenmek isterseniz otelin sayfasında genel tesis özelliklerinin yanında fiyat tablosu butonu var o sayfaya girdikten sonra gitmek istediğiniz tarih aralığını seçtiğiniz zaman güncel fiyatlarımızı görebilirsiniz.

LYKİA BOTANİKA BEACH & FUN CLUB
GREEN FOREST OTEL
TROPİCANA ÖLÜDENİZ OTEL

Turon9.com

LYKİA BOTANİKA BEACH & FUN CLUB
GREEN FOREST OTEL
TROPİCANA ÖLÜDENİZ OTEL

Turon9.com

cok tesekur ederim hepsini inceleyecegim

X