Aile Planlaması BELARA dogm kntrol hapı kullananlar

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

ddeeniizz

Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2012
92
1
ben bu ilacı 1 buçuk yıl kadr kullandım 3ay öncede bıraktım ama brakınca ck yan etkisini gördüm gögüslerim küçüldü aniden dolayısıyla sarktı kıllanma oldu vücudumda cildim çk yaglandı sivilcelendim en kötüsüde saçlarım dökülüyo galiba bırakınca vücutta östrojen hormonu düşüyo ve kullanırkn degil bıraknca bu yan etkilr ortaya ckıyo napmalıyım bn saçlarıma üzülmkten egzema oldu saç derim stresten :KK43:(( çk mutsuzum

yaaa çok üzüldüm cnm:KK43: bnde 1 senedr yasmin kullanıyorum bırakmayı düşünüorum bu ay acaba aynı seyler bndede olurmu:S

yaaa çok üzüldüm cnm:KK43: bnde 1 senedr yasmin kullanıyorum bırakmayı düşünüorum bu ay acaba aynı seyler bndede olurmu:S

Ben de eylülde evlenicem diye belaraya başladım. 1 hafta oldu. Teyzem de belarayı 2 hafta kullanıp bırakmıştı ama yan etki görmedi. Göğüsleri büyümüş o hafta ama bırakınca eski haline dönmüş :KK70: Bende de aynı şey var şu anda. 75 giyiyorum,sıkmaya başladı daha 1 haftada. Teyzem şimdiden başlamamı önerdi. En azından düğüne 2 ay kala vücudunda dengesizlik olmasın alış dedi. Bakalım artık :))

2 hafta kullanıp bırakınca elbette bişey olmaz bn 1 bucuk sene kullandm evet gögüslerim büyüdü saçlarım güzelleşti cildim güzelleşti adetim düzeldi ama bıraktıgımdan beri saçlarım dökülüyoo aşırı derecede ve saçım 1 günde yağlanıyo eskiden kuruydu saçlarım ayrıca kiloda aldım kıllanmada oldu çenemde inşallah snde olmaz

X