Bel ve karın çektirerek hamile kalan varmı?

ulkuakgc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2023
45
25
20
10 aydır olmuyor KLOMEN FEMARA çatlatma iğnesi kullandım hiçbiri fayda etmedi babaannem daha önce bir çok kadının belini çekmiş hepsinin olmuş çocuğu benimde bugün çekti belimi bu ay sonuna bekliyoruz bakalım sizin de başınıza gelen var mı bu durum yakınınzda falan çekip hamile kalan lar

Şimdi herkes gelir cahiller diye bilincsizler diye ama rica ediyorum kimse saçma spaan yorum yapmasın bu konuya bende bir buçuk senedir gitmediğim doktor kalmadı iğneler haplar rahim filmi testler hepsini yaptırdım ve birşey çıkmıyor sebepsiz olmuyor diyorlar bizim bu yörelerde de çok yapan varmış eskiden ebeler yaşlı kadınlar çevremde çok kişi ben onunla kaldım dedi inanmadım ama insan mecbur kalınca denemek istiyor bir bayan yapalım dene bir dedi bir zorluğu yok yada vücuduma zarar veren birşey yapmadı ama benimkisi bel çekme değil bel çekme çocukla ilgili olduğunu pek bilmiyorum bana yapan kadın yere uzanmami istedi göbeğime baktı göbeğin kaymış dedi masajla geri getirdi kasıklarıma baktı sağ kasigin yerinde sol kaymış dedi yerine getirilen dedi masajla sabunlu suyla iki dakika sürmeyen bir acıyla ortaya getirdi ağır kaldırma dikkat et kendine dedi ve kalktım bu kadar beniimkisi hayırlısı bakalım ama çokta ümit bağlamamak lazım
10 aydır olmuyor KLOMEN FEMARA çatlatma iğnesi kullandım hiçbiri fayda etmedi babaannem daha önce bir çok kadının belini çekmiş hepsinin olmuş çocuğu benimde bugün çekti belimi bu ay sonuna bekliyoruz bakalım sizin de başınıza gelen var mı bu durum yakınınzda falan çekip hamile kalan lar

Şimdi herkes gelir cahiller diye bilincsizler diye ama rica ediyorum kimse saçma spaan yorum yapmasın bu konuya bende bir buçuk senedir gitmediğim doktor kalmadı iğneler haplar rahim filmi testler hepsini yaptırdım ve birşey çıkmıyor sebepsiz olmuyor diyorlar bizim bu yörelerde de çok yapan varmış eskiden ebeler yaşlı kadınlar çevremde çok kişi ben onunla kaldım dedi inanmadım ama insan mecbur kalınca denemek istiyor bir bayan yapalım dene bir dedi bir zorluğu yok yada vücuduma zarar veren birşey yapmadı ama benimkisi bel çekme değil bel çekme çocukla erilgili olduğunu pek bilmiyorum bana yapan kadın yere uzanmami istedi göbeğime baktı göbeğin kaymış dedi masajla geri getirdi kasıklarıma baktı sağ kasigin yerinde sol kaymış dedi yerine getirilen dedi masajla sabunlu suyla iki dakika deesürmeyen bir acıyla ortaya getirdi ağır kaldırma dikkat et kendine dedi ve kalktım bu kadar beniimkisi hayırlısı bakalım ama çokta ümit bağlamamak lazım
Allah size en kısa sürede hayırlı sağlıklı bi evlat nasip etsin 🙏

44 sene önce teyzem yaptırmış o ay hamile kalmış. Hep anlatırdı bunu. Yapan kişi rahmin dönük falan demiş hatta. Ne yaptıysa o ay hamile kaldım derdi. Ondan önce 2 sene olmamış çocuğu

Merhaba kızlar bende 8 aydır deniyorum doktora gittim hiçbir şeyin yok 1 sene bekle diyor bel cektirmeyi duydum bende bi akrabamız illa sanada yapalım diyor bilemedim ya

Merhaba kızlar bende 8 aydır deniyorum doktora gittim hiçbir şeyin yok 1 sene bekle diyor bel cektirmeyi duydum bende bi akrabamız illa sanada yapalım diyor bilemedim ya
Canım ben bel çektirme değilde kasık çektirme yi yaptirdim vücuduma zarar vermedi iki dakika sürdü ama bel çektirme nasıl birşey bilmiyorum

Canım ben bel çektirme değilde kasık çektirme yi yaptirdim vücuduma zarar vermedi iki dakika sürdü ama bel çektirme nasıl birşey bilmiyorum
Gebe kalabildiniz mi peki bel çektirmede de beline bardak basıyorlarmış ve yakı yapıyorlarmış

Merhaba yorumum kimsenin ümidini kırmak için değil lütfen yanlış anlaşılmasın deneyimimi paylaşıyorum bende yaklaşık 6-7 ay önce kasık ve göbek çektirdim ama olmadı konyadayım bende umarım sizlere faydası olur 🙏🏻

X