Bel ağrısı acıya döner mi ? :(

oglumherseyim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2016
1.507
1.140
Arkadaşlar 9. haftamıza girdik ama belim de müthiş bir ağrı var acıyor desem yeridir uyuyamıyorum, oturamıyorum var mı benim gibi ağrıları olan ...

Arkadaşlar 9. haftamıza girdik ama belim de müthiş bir ağrı var acıyor desem yeridir uyuyamıyorum, oturamıyorum var mı benim gibi ağrıları olan ...
Oluyor canım çok normal bol bol yatcaksın kendini çok yormıcaksın artık önceki gibi iş yapamıyoruz hiç birimiz yani en azından ben yapamıyorum.. bol bol dinlen bide eşine masaj yaptır ancak öyle rahatlıyor insan :)

Canım hep sırtüstü yatınca da ağrıyor çok. Bir de hafif bir işte bile ağrıyor üşütmemeye çalış

Oluyor canım çok normal bol bol yatcaksın kendini çok yormıcaksın artık önceki gibi iş yapamıyoruz hiç birimiz yani en azından ben yapamıyorum.. bol bol dinlen bide eşine masaj yaptır ancak öyle rahatlıyor insan :)
Eşim yanımda değil ki :KK43: Annemin evindeyim hiç bişey yaptirmiyorlar sagolsun hep yatıyorum ama baya ağrım var Rabbim hepimize yardım etsin bebeklerimizi korusun

Canım hep sırtüstü yatınca da ağrıyor çok. Bir de hafif bir işte bile ağrıyor üşütmemeye çalış
Ay inşallah öyle olsun canım iki bebeğimi kaybettim şimdi üçüncü bebeğime hamileyim ve cok korkuyorum Rabbim hepimizin evladını esirgesin sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

Benim de oldu öyle ağrılarım sabahları kalkamıyodum yerimden kocam yardım ediyodu.

Canım sende erken başlamış, ben de daha ileri haftalarda olmuştu. ben doktora bunu söylediğimde bana magnezyum vermişti. Sen de doktoruna danış istersen.

Geçiyor dimi sonra ay ne güzel ama
Benim Kocam kaldırmaz heralde bide dalga geçer benimle:halay:
Benim kocam beni her sabah nazlar hem çocuk olduğunu bilince dayanamıyolar çocuklarına :halay:. Benim 13. haftadan itibaren bi çok sorunum geçti iğrenmelerim, bulantılarım, kusmalarım, bel ağrılarım vs. Yine oluyo ama çok nadir mesela regl sancısı çok normal diyolar o ara sıra olmaya devam ediyo vs vs ama tabi herkesin hamileliği farklı oluyo.

Benim kocam beni her sabah nazlar hem çocuk olduğunu bilince dayanamıyolar çocuklarına :halay:. Benim 13. haftadan itibaren bi çok sorunum geçti iğrenmelerim, bulantılarım, kusmalarım, bel ağrılarım vs. Yine oluyo ama çok nadir mesela regl sancısı çok normal diyolar o ara sıra olmaya devam ediyo vs vs ama tabi herkesin hamileliği farklı oluyo.
Allah nazardan korusun maşallah size canım ben eşimle ayriyım görevi gereği ama benim Kocam kendisi nazlı biraz :KK200:Allah başımızdan eksik etmesin eşlerimizi şımartılamıyorum şuan hamile oldugumu ayrıyken öğrendik şimdi kavuştuğumuz da karnım biraz var olacak öyle merak ediyorum ki neler yapacağını :halay:

Ay inşallah öyle olsun canım iki bebeğimi kaybettim şimdi üçüncü bebeğime hamileyim ve cok korkuyorum Rabbim hepimizin evladını esirgesin sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah
Rabbim bunu sana bağışlasın inşallah canım
Amin inşallah :)
Belki de biz her şeyi hamileliğe bağlıyoruz ondan da olmayabilir. Çalışıyor musun ? Ayakta çok mu kalıyorsun ?

Rabbim bunu sana bağışlasın inşallah canım
Amin inşallah :)
Belki de biz her şeyi hamileliğe bağlıyoruz ondan da olmayabilir. Çalışıyor musun ? Ayakta çok mu kalıyorsun ?
Ecmain inşallah yok canım çalışmıyorum evdeyim hele ki Annemin evindeyim hiç bişey yaptirmiyor kadıncagiz çalışan Anne adaylarını da takdir ediyorum benim biraz zor geçiyor hamileliğim ama hamileliğin de çalışabilen bütün Anne adaylarına helal olsun. .

Allah nazardan korusun maşallah size canım ben eşimle ayriyım görevi gereği ama benim Kocam kendisi nazlı biraz :KK200:Allah başımızdan eksik etmesin eşlerimizi şımartılamıyorum şuan hamile oldugumu ayrıyken öğrendik şimdi kavuştuğumuz da karnım biraz var olacak öyle merak ediyorum ki neler yapacağını :halay:
Haftasonları da ben onu onu nazlıyorum kalkıp kahvaltısını hazırlıyorum :KK70: O şimdi sendeki belirtileri değişikliği görsün o da seni şımartır çocuğunun anasısın canım :KK70:

Kineziterapi ile Boyun, Bel, Skolyoz, Eklem, Diz, Ayak, Kalça, Omuz, Sirt Tedavileri. Ameliyatsız, İlaçsız ve İğnesiz.

BOYUN TEDAVİLERİ
  • Servikal omurga tedavisi
  • Servikal dejeneratif disk hastalığı tedavi
  • Fıtıklaşmış boyun, göğüs ve Lomber omurga tedavisi
  • Servikal omurganın çıkıntı
  • Omurga kırıkları sıkıştırma sonrası rehabilitasyon
  • Rehabilitasyon ve yaralanma sonra kurtarma
  • Cpondiloartroz omurga tedavisi

BEL TEDAVİLERİ

• Sakral lomber osteoartrit tedavisinde
  • Alt sırt ağrısı, kürek kemikleri, boyun ağrısı arasında ağrı tedavisi
  • Bel fıtığı tedavisi
  • Lomber tedavisinde
  • Lomber dejeneratif disk hastalığı tedavi
  • Siyatik tedavisinde
  • Lomber çıkıntı tedavisinde
  • Lomber spondilesis tedavisinde
  • Siyatik belirtileri ve tedavisi
  • Bel ağrısı tedavisi

SKOLYOZ TEDAVİLERİ

• Kifoz, lordoz ve duruş tedavisi
  • Lordoz / Hiperlodoz tedavisi
  • Kifoz / Hiperkifoz tedavisi

EKLEM TEDAVİLERİ

• Germe ve dirsek eklemde ağrı tedavisi
  • Dirsek eklem tedavisi
  • Bursit dirsek eklem tedavisi
  • Epikondilitte ve tedavi için sıra dışı yaklaşımı
  • Tedavi Osteoartrit eklemlerin osteoartrit tedavisi için alışılmamış bir yaklaşımdır
  • Ortak endoprotezde, ortak sonra sonrası rehabilitasyon

DİZ TEDAVİLERİ

• Diz ağrıları etkili tedavisi
  • Bursit dizde tedavisinde
  • Diz eklemleri osteoartrit tedavisinde
  • Diz artrit tedavi
  • Diz eklem tedavisi
  • Tedavi Osteoartrit eklemlerin osteoartrit tedavisi için alışılmamış bir yaklaşımdır

AYAK TEDAVİLERİ

• Ayak bileği eklemin artrit tedavisi
  • Ayak bileği osteoartrit tedavisinde
  • Ayak bileği: hastalık ve tedavi
  • Ayak topu ağrı

KALÇA TEDAVİSİ

• Kalça eklemi ağrı
  • Tedavi Osteoartrit kalça ve Kalça eklemi
  • Kalça eklemi artrit tedavisi
  • Kalça eklemi tedavisinde
  • Kalça protezi sonrası rehabilitasyon

OMUZ TEDAVİLERİ

• Ağrılı omuz eklemi
  • Bursit omuz eklem tedavisi
  • Omuz eklem ağrıları tedavisinde
  • Omuz eklemi artrit tedavisi
  • Omuz eklemi osteoartrit tedavisinde

SIRT TEDAVİLERİ

• Torasik omurga ağrı tedavisi
  • Tedavisinde torasik fıtığı
  • Torasik omurga tedavisi
  • Osteochondrosis, tedavi ilaç ve iğne olmadan
  • Torasik omurga osteochondrosis: egzersiz ağrı karşı