Bekunis kullananlar..

Temiznevresimkokusu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2018
1.394
1.355
Merhaba,
Olay epey çirkin ve mide bulandırıcı. Ramazan dolayısı ile 3 haftadır tuvalete toplasanız 3 kez çıkabilmişimdir. Hayatımda ilk kez bu sorunu yaşıyorum. Bi arkadaş tavsiyesi ile akşam saat 9 gibi bir tablet bekunis içtim. Yorumlara baktığımda 5 6 saat içerisinde etki edeceği yazıyor ama bende hala ufacık bir karın ağrısı dahi yok. Hiç bir etkisini göremedim.
Bu ilacı kullanan var mı? Psikolojimi dahi etkiledi sürekli düşünüyorum. Bir de işin ilginç tarafı hiç lavabo ihtiyacı hissetmiyorum. Ama karnım balon gibi şişmiş vaziyette.

Geçmiş olsun

Hareket etmeye de çalışın

Bir de o bağırsağın mideye yakın bölümünü yumuşatır çıkış sert kalırsa sıkıntı daha büyüyebilir

Merhaba,
Olay epey çirkin ve mide bulandırıcı. Ramazan dolayısı ile 3 haftadır tuvalete toplasanız 3 kez çıkabilmişimdir. Hayatımda ilk kez bu sorunu yaşıyorum. Bi arkadaş tavsiyesi ile akşam saat 9 gibi bir tablet bekunis içtim. Yorumlara baktığımda 5 6 saat içerisinde etki edeceği yazıyor ama bende hala ufacık bir karın ağrısı dahi yok. Hiç bir etkisini göremedim.
Bu ilacı kullanan var mı? Psikolojimi dahi etkiledi sürekli düşünüyorum. Bir de işin ilginç tarafı hiç lavabo ihtiyacı hissetmiyorum. Ama karnım balon gibi şişmiş vaziyette.
Selam aynı anda 2 tane için ben öyle yapıyordum

İki senedir günde iki tane bekunis içiyorum 1 tane ictiysen faydası pek olmaz 2 icersende mide karın ağrısına ve bulantiya hazır ol. Sonuçta inanılmaz rahatlicaksin bekunis olmadan asla:))

Bu tip ilaçları sürekli kullanmak bağırsak tembelliğine yol açar, dikkatli kullanın çok zorda kalmazsanız kullanmayın bence.

Duphalac şurup daha etkilidir.

Ama ilaca başvurmadan önce zeytinyağı, lifli gıdalar, çorba detoksları, meyve suları gibi yollar denemenizi öneririm bir daha başınıza gelirse. Kabızlık beslenmeden kaynaklanır bir hastalık yoksa.

X