beklenen gün gelecekse cekılen cile kutsaldır

xsxirine_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2008
375
0
38
arkadaslar herkese selamlar ben aranısa yenı katıldım ve yasıları okudum cok duygulandım bende bebişimi coook istiorum ama olmuo 5 aylık evlıyım acelemı edıorum ne bugun adet gunumdu aslında ama gelmedı ınsallah yarında gelmes daha sonrada gelmess.test yaptırdım ıdrar testı negatıf cıktı ama dr.henüz erken dedi acaba birde evde mi test yapsam kendım cok tecrübesizim bana yardım edinnn lütfen a.s.

güzelim cok acele etmişsin sen stres yapma derim sana ve 5 aylık evliyim diyorsun cok yeni korkma yani hamile kalırsın kac ay kac yıl ugraşan arkadaşlar var yani burda sadece acele etme ve stres yapma sen allah hayırlı saglıklı bebiş versin sana inş. en kısa süredeyerimseniben:emir_bebek:

ya biliorum ama işte gelde anlat halısınız doktorumda böle demişti ama hayırlısı olsun saol canım arkadasım tesekkurler

evet adetım geldı:KK43:ama bu sefer daha tecrübeli davranacagım insallah olacak :)sizi tanıdıım için mutluyum insallah hayırlısı olur

evet adetım geldı:KK43:ama bu sefer daha tecrübeli davranacagım insallah olacak :)sizi tanıdıım için mutluyum insallah hayırlısı olur
merhaba bencede fazla acele etme daha yeni evlisin korunmasız 1 sene bebek olmaması normalmiş.sakin olmakta fayda varbirde bir arkadaşımız haimlelik için yapılması gerekenleri yazmış hamişleden haberler-hamileler bize yardım edin başlığı çok işine yarayacak bilgiler var.hayırlısı olsun sıkıntı etme

X