BeKleMek çook zoor:(

gizem84

baby
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2009
32
0
40
ekim ayından beri bekliyorum her ay sonu hüsran la bitiyoo nolur bana yardım edin ne yapabilirim işin açığı yumurtlama günlerine göre eşimle beraber olmaya çalışmamda canımı sıkıyo sanki bir görevmiş gibi eşimin haberi yok hapı bıraktğımdan ne yapcağımı bilmiyorumsenağlama

ekim ayından beri bekliyorum her ay sonu hüsran la bitiyoo nolur bana yardım edin ne yapabilirim işin açığı yumurtlama günlerine göre eşimle beraber olmaya çalışmamda canımı sıkıyo sanki bir görevmiş gibi eşimin haberi yok hapı bıraktğımdan ne yapcağımı bilmiyorumsenağlama

mrh seni çok iyi anlıyorum bende 1,5 yıldır bekliyodum fakat bu ay allahın izniyle hamiş oldum :CüvCüv:sıkma cnnı daha sen yenisin stres çok etkili sakın yapma hem hapıdaha yeni bırakmışsın olur daha üzülme yaa ben bu ilkdefa klomen kullandım ve kaldım tavsiye ederim yada ilk önce dokt git derim eğer gitmediysen :teselli:

canım böyle umutsuzluğa kapılman için çok erken daha 3 ay olmuş ben tam 1,5 senedir her ay hüsrana uğruyorum ayrıca yumurtlama günlerinde ilişkiye girmek zorunda olduğunu eşinin bilmemesi çok çok iyi birşey kadın bir görev icabı da olsa yapıyo ama erkek bunu bilince yani kendini zorunlu hissedince hiç havaya giremiyo ya ymurtlama gününü kaçırıyosun yada çok verimsiz bi ilşki yaşıyosun sıkma canını daha çok erken ben doktora gittim ilaçlar iğneler kullandım yine olmadı tedavileri bıraktım artık üstelik hiç bir sorunumuz da yok Allahın vereceği günü bekliyorum artık ama eski heyecanım kalmadı daha çok yenisin canım 3 ay daha dene ve sonra doktora git zaten hapı da yeni bırakmışsın rahmin hazırlanması için bir kaç aya ihtiyacın var kafandan çıkar kendi kendine de ki 3 ay sonra deneyeceğim. ama bu arada çalışmalara devam et bak göreceksin hem hayatı kendine zehretmeyeceksin hem de hamile kalman kolaylaşacak:teselli:

mrh seni çok iyi anlıyorum bende 1,5 yıldır bekliyodum fakat bu ay allahın izniyle hamiş oldum :CüvCüv:sıkma cnnı daha sen yenisin stres çok etkili sakın yapma hem hapıdaha yeni bırakmışsın olur daha üzülme yaa ben bu ilkdefa klomen kullandım ve kaldım tavsiye ederim yada ilk önce dokt git derim eğer gitmediysen :teselli:

ces narcım merhaba biz senle diğer sayfadan da arkadaşız or da da yazmıştım ama tekrar tebirk ediyorum senin adına çok sevindim darısı başıma inşallah a.s.

hayatım bitanem ak ben kaçıncı aydayım hüsrtanla sonuçlanan 19.ay bitiyo birtanem sabret sabrın sonu selamettir üzme kendini sabret bekle o gelfecek zamanını bekliyor sadece yumurtlama dönemlerindede birlikte olmayın yada bunu görewden çıkaracak şeler dene ne bilim farklı ve daha renkli hale getir yatak odanı yanlış anlama sadece şunu söylemek istiyorum bak beklediin zamanın hiç önemi yok önemli olan onun seninle olduğu günü öğrendiin anda duyacağın mutluluk bekle sabreet olurmu canım bu şekile stre yaptığın sürece gelişide gecikecek mesela ben bu ayı çok umursamıyorum çnk ben bidahaki ay gebe kalmayı çok istiyorum i,nşallah kalırım inşallah sende tez zamanda kalırsın bidahaki ay eşimin doğum günü oyüzden bi dahaki ay istiyorum dualarım seninle stres yapma yeterki ok

hepinize teşekkür ederim canlarım benim inşallah kutlıcaz söz veriyorum ailemde önce sizlerle paylaşıcamkaydirigubbakcemile5

klomen nedir bitanem hapmı ?

X