beklemek çok zor

sibel07

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2008
1.234
0
44
kızlar bugün doktora göründüm beta hcg 19 dedim oda 1 hafta sonra test yaptır dedi.pazarlıkla cumaya bağladık testi.bu arada vajinal ultrasonla baktı adet olacakmıyım diye ama olmayacaksın gibi görünüyor dedi.yani bugün itibarıyla hamileyim eğer bir süpriz olmazsa.bu arada daha yeni bir gebelik olduğu için ultrasonda görünmüyor.sadece yumurtamın çatlamış olduğu göründü.yinede ben dayanamayıp perşembede çalışabilirim testi.biz bir yıllık evliyiz eşimin sperm sayısı biraz düşüktü onla ilgili korkuyordum.dr a sordum çokta önemli değil düşüklük daha düşük hastalarının 2.ye hamile olduklarını söyledi.allah herşeyin hayırlısını versin:uhm:

canım inşallah doktorunun dedikleri doğru olur ve hamile kalmışsındır..
Ayyy hadi inşallah...:emir_bebek:
Ynalız bu süre zarfı içinde kendine dikkat et kendini koru canım emi bol bol dinlenn
güzel haberlerini bizlerede ildir mutlaka canımm
Allah yardımcın olsun
Darısı isteyen tüm arkadaşlarımın ve benim başıma olsun inşallahhhhhhhhh:dance:

teşekkürler mavi ay .inşallah dualarınızı bekliyorum.senin durumun nedir

sibel cim..............yine ilk yazanlardan olmak bana kısmet oluyor ...ne mutlu bana....
beta hcg 19 olması zaten başlı başına muhteşem bir şey...
kader arkadaşım...seni takip edeceğim...perşembe cuma yı beklemek senin için ne zordur şimdi........
allah yanında olsun canım............

teşekkürler mavi ay .inşallah dualarınızı bekliyorum.senin durumun nedir

valla canım bende anne olmaya çalışan adaylardanım
3 yıldır tedavi görüyorumm
Hiç bir sorunumuz yok ama bebiş de yokk..Allahım böyle nasip etmiş demekki
2 kez aşılama yaptırdım işde 2 side negatifff
bakalım bi süre ara vericez eylül gibi sanırım tedaviye kaldığımız yerden devam edilecek
Benim serrüvenim böle işdeeea.s

İnşallah senin güzel haberini alırız ve hepimize bir umut kapısı daha seninle açılmış olur canımm
Durumunu mutlaka bildir emiii:1hug:
Allahdan haurlısı inşallah,Allahım yar ve yardımcımız olsunnna.s.

kızlar bugün doktora göründüm beta hcg 19 dedim oda 1 hafta sonra test yaptır dedi.pazarlıkla cumaya bağladık testi.bu arada vajinal ultrasonla baktı adet olacakmıyım diye ama olmayacaksın gibi görünüyor dedi.yani bugün itibarıyla hamileyim eğer bir süpriz olmazsa.bu arada daha yeni bir gebelik olduğu için ultrasonda görünmüyor.sadece yumurtamın çatlamış olduğu göründü.yinede ben dayanamayıp perşembede çalışabilirim testi.biz bir yıllık evliyiz eşimin sperm sayısı biraz düşüktü onla ilgili korkuyordum.dr a sordum çokta önemli değil düşüklük daha düşük hastalarının 2.ye hamile olduklarını söyledi.allah herşeyin hayırlısını versin:uhm:

canım çoooooook tebrik ederim.umarım değerin yükselir ve herşey yolunda gider ama 5den yukarısı hamile işte daha ötesi varmı.benim de mayısta öyle oldu ama değerim 146dıydı ama doktoruma şimdi çok kızıyorum 2 günde bir gel yükseliyomu demedi. 1 hafta sonra keseyi göremedi.ve ben çok dinlenmedim.ben öğretmenim tahtada yukarı uzana uzana yazı yazdım.benden sana tavsiye dinlen bol bol sakın kendini yorma.ilmiyorum sebep ne artık bana nasip değilmiş heralde öğrendikten 10 gün sonra düştü.canım sen kendine çok iyi bak.kendini çok dinleme.ben iyiyim herşey güzel olcak bebişim geliyo de.sakın stres yapma.yerimsenibenyerimsenibenyerimseniben:nazar::nazar::nazar:

inşallah hamile kalmışsınddır canım..
senin adına çok mutlu oldum..rabbim olmayanlarada nasip etsin anneliği..

arkadaşlar bugün dayanamayıp test yaptım değerim 91.70 olmuş yükseliş 48 saatte 5 katı yani çok iyi böyle devam ederse hamileyim.ben hamileyim galiba çok farklı bir duygu bu.teşekkürler swwetbaby önerilerini dikkate alıcam

Sibel cim tebrik ederim, çook sevindim! Sağlıklı bir hamilelik ve doğum dilerim, ayyy maşallaah çok güzel yaa..

Sibelcim, çok tebrik ederim.
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.
Kendine dikkat et, yavaş hareket et.
Folik asit almayı ihmal etme.

X