Beklemediğin insanlardan beklenmedik durumlar :) llütfen okuyun ve soru sorun daha da anlatmak istiyorum lütfen kimseye anlatamıyorum

Miraces

Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2023
321
18
23
zamanında en zor ama en zor anlarında olduğum biri var hatta ailesinin bile destek olmadığı bu kişi erkek arkadaşım bir yıl bizde bile yaşadı zor anlarıydı destek olmak benim ve ailemin hakkıydı daha doğrusu artık ailemiz ciddi görüyordu bizde öyle sevgililkten öte Allah var hala babamla annemle ablamla kendi babasıyla olmadıgı gibi samimi çok samimiler hatta ama çokda saygılı.
Gel gelelim ki kendi ailesinin ona ben bu kadar sahip çıkmışken beni sevmedik ve istemediklerini hissediyorum mesela babası geldi ama asla benimle buluştuğunu söylemiyor ki babası ona sahip çıkıp arkasaında durduğum için beni el üstünde tutması lazımdı ama asla öyle değil bir türlü ne halası ne babası ne kardeşi hiç samimi gelmiyor bir kere aramazlar ama biz başka şehirdeyken sevgilime ulaşamasınlar ararlardı beni :)
Suan stajdsyım ev tutacaktık sevgilimle maddi konularda sıkıntısı var tutamadık falan sürekli kavga etmeye başladık başta el üstünde tutulurum gibi davranılıyordu. En son çok kötü kavga ettim sonra o kavgadan sonra ev tutma konusunda bile arada kalıyoruz artık kavga eder miyiz diye diyeceğim şu ki saygımı bozmak istemiyorum kendimi ezik göstermek istemiyorum ama ben onun ailesi bile çok ilgilenmezsen bu kadar yanında oldum.ben suan stajda ve yalnızım neden aynı muameleyi görmüyorum ?
Not: sevgilimin sevgisinden ve bana olan düşkünlüğünden şüphem yok sadece ailesi çok garip :KK43:

Son cümlenize istinaden diyorum ki ailesinin davranışlarına ama ben sevgilim için şunu bunu yaptım diye karşılık bekler gözüyle bakmayın. Kendileri bilir. Kimse kimseyi sevecek diye bir şey yok. Oldu da ilişkiniz ilerledi,evlendiniz saygı korunduğu müddetçe sevgi olmasa da olur.
Eş ailesini seven kadın sayısı epey az.
Takılmayın boşuna.
Bir de her fırsatta sevgilim için şunu yaptım,çok destek oldum vs demeniz rahatsız edici olabilir.
Eğer buraya yazdığınız gibi sevgilinizle de konuşurken konu ailesine gelince(şart değil)dilinizde sürekli destek oluşunuz varsa kabak tadı verebilir.
Şahsen hoşlanmam.

Son cümlenize istinaden diyorum ki ailesinin davranışlarına ama ben sevgilim için şunu bunu yaptım diye karşılık bekler gözüyle bakmayın. Kendileri bilir. Kimse kimseyi sevecek diye bir şey yok. Oldu da ilişkiniz ilerledi,evlendiniz saygı korunduğu müddetçe sevgi olmasa da olur.
Eş ailesini seven kadın sayısı epey az.
Takılmayın boşuna.
Bir de her fırsatta sevgilim için şunu yaptım,çok destek oldum vs demeniz rahatsız edici olabilir.
Eğer buraya yazdığınız gibi sevgilinizle de konuşurken konu ailesine gelince(şart değil)dilinizde sürekli destek oluşunuz varsa kabak tadı verebilir.
Şahsen hoşlanmam.
hayır ona bunları söylemiyorum ama düşerken yanında olduklarımız ayagı kalkmaya baslayınca insanada bir dokunuyor ben ne yaptım diye

hayır ona bunları söylemiyorum ama düşerken yanında olduklarımız ayagı kalkmaya baslayınca insanada bir dokunuyor ben ne yaptım diye
İyi de düşerken yanında olduğunuz kişiyle bir sorununuz yok yazdığınıza göre. Ailesi sorun. E buna yapacak bir şey yok ki.

Sevgilinize gelecek olursak da yapmayın bu kadar. Balık bilmezse hâlik bilirden,e yapmasaydın'a evrildik toplumca. Bir yere kadar olur ama bu maddi manevi bir noktada durmalı. İnsanlar çabuk alışır kendileri yerine birilerinin onlar için düşünmesine.

İyi de düşerken yanında olduğunuz kişiyle bir sorununuz yok yazdığınıza göre. Ailesi sorun. E buna yapacak bir şey yok ki.

Sevgilinize gelecek olursak da yapmayın bu kadar. Balık bilmezse hâlik bilirden,e yapmasaydın'a evrildik toplumca. Bir yere kadar olur ama bu maddi manevi bir noktada durmalı. İnsanlar çabuk alışır kendileri yerine birilerinin onlar için düşünmesine.
Haklısın canım ama aileside yönlendiriyor etkiliyor bir nevi etkiniyordur diye düşünüyorum mesela buluşuyoruz ses çıkarma diyor iyice sinir olmaya başladım son 1 aydır bu şekilde.

Haklısın canım ama aileside yönlendiriyor etkiliyor bir nevi etkiniyordur diye düşünüyorum mesela buluşuyoruz ses çıkarma diyor iyice sinir olmaya başladım son 1 aydır bu şekilde.
Ses çıkarma mı?!
Neyi saklıyormuş pardon 😂 Burdaki sorun tamamen sevgilinizden kaynaklı işte. Bir kere daha düşünün.

Erken arkadasiniz bir yil anne babanizla yasadiginiz evde sizinle mi yasadi. Ben yanlis anladim sanirim

Ses çıkarma mı?!
Neyi saklıyormuş pardon 😂 Burdaki sorun tamamen sevgilinizden kaynaklı işte. Bir kere daha düşünün.
Evet neden söylemiyorsun diyorum çok kavga ettik yansıdı akılları kalmasın tarzı diyor bir nevi haklı bir nevi saçma bizim ilişkimiz bi kimseyi ilgilendirmez diyorum

Erken arkadasiniz bir yil anne babanizla yasadiginiz evde sizinle mi yasadi. Ben yanlis anladim sanirim
Evett evet ama arada bir geliyprdu yani oyle yasamak dediğimiz aynı oda falan değil ev müsaitti gelir giderdş bazen uyurdu mecburi durumlardan kaynaklı

Sizce nasıl davranmalıyım bazı beklentilerimi azaltmalı biraz sessiz kuytu köşeme çekilip sorgulamayı bırakmalı mıyım?

Sevgilin saçmalamaya başlamış, sorsana bi neden buluştuğumuzu falan gizliyoruz ailenden diye? Cevabı var mı buna

Sevgilin saçmalamaya başlamış, sorsana bi neden buluştuğumuzu falan gizliyoruz ailenden diye? Cevabı var mı buna
Evet neden söylemiyorsun diyorum çok kavga ettik yansıdı akılları kalmasın tarzı diyor bir nevi haklı bir nevi saçma bizim ilişkimiz bi kimseyi ilgilendirmez diyorum
Kendisi bana 3 defa yüzük takmış insan.ama işte ciddiyeti anlayamıyorum artık

Kendisi bana 3 defa yüzük takmış insan.ama işte ciddiyeti anlayamıyorum artık
Ama şimdiden fazlaca yüzgöz olmuşsunuz
3 defa yüzük taktıysa 2 defasında da yüzük çıkarıldı o zaman. Ailesi muhtemelen sizi istemiyor o da ayrıldım görüşmüyorum falan dedi herhalde. Sevgilinizin tavrı buradaki sorununuz. Kızacaksanız ona kızmalısınız

Kim niye sizi el üstünde tutsun? Sanki sokakta kalmış çocuktan bahsediyorsunuz. Ailesi şöyleymiş böyleymiş... Sevgiliniz ailesinin kötü yanlarını görmüyor demek ki.
düşerken yanında olduklarımız ayagı kalkmaya baslayınca insanada bir dokunuyor
Neyse ki bunun farkındasınız. Bana göre böyle erkekler kendilerine yardım eden kadınları sevgili olarak görmüyor. Zor zamanlarında destek olmuşsunuz (bence sizi ve ailenizi kullanıyor) bugün ailesi bitir dese hemen ayrılır sizden. Hatta bence görüşmediğinizi ayrıldığınızı söylüyor. Beraberken bırak yanında olduğunuzu söylemeyi ses çıkarmamanızı istiyor.

Yüzüğü evliliği vs unutun kendinize yeni bir yol çizin. Bu adam size zarardan başka bir şey getirmez hatta yarın gelip ayrılalım bitti derse asla şaşırmam. İnsanın ağrına gider yüzük tak yüzük at, oyun mu oynuyorsunuz?

X