Bekarlar Topiğiii <3 :D

ahahhaa

bencede dene canımmm

benımde balayında yurtdışı gibi bir hayalim varrr inşallah nasip olurrr
İnşAllah canım Amin

baba evinde olmazsa İnşAllah koca evinde olurya
tabi olursa ya turizm rehberliği bölümdekiler yurt dışına gidiyormuki:44: du ben nicoya sorayımm

Bi biz gezemedik zaten

İnşAllah canımya şimdiden heyecanlıyımm
aynen yaaaaaaa
İnşAllah canım Amin

baba evinde olmazsa İnşAllah koca evinde olurya
tabi olursa ya turizm rehberliği bölümdekiler yurt dışına gidiyormuki:44: du ben nicoya sorayımm

amin canım çok güzel olur yaaaa
aynen öyle ahahaa
oluyordu galiba sen sor bir nico kafaya

bdv de pek takılmak da istemiyorum ama insanı çekiyo işte
hem sonra psikolojimiz de bozuluyo acaba bizde panik atak mı var biz niye sinirleniyorsak

evet insanda korku oluyor misal ben kvlerle ilgili şeyler okuyunca benimkiyle buluşunca ona sorardım ya annen şöyle derse naparsın ya böyle yaparsa ne dersin falan diyee

evet insanda korku oluyor misal ben kvlerle ilgili şeyler okuyunca benimkiyle buluşunca ona sorardım ya annen şöyle derse naparsın ya böyle yaparsa ne dersin falan diyee

ayy kv konusuna hiç girme canım ben bi kere böyle bişi yaşadım bdv den de kv konusunda yazılanları okuyunca iyici korkar oldum artık evlenmek bile istemiyorum o derece soğudum artık

ayy kv konusuna hiç girme canım ben bi kere böyle bişi yaşadım bdv den de kv konusunda yazılanları okuyunca iyici korkar oldum artık evlenmek bile istemiyorum o derece soğudum artık

evlilikden herşeyden uzaklaşıyor ya içim kararıyorr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…