Bekarlar Topiğiii <3 :D

Son düzenleyen: Moderatör:
o kadarı da hakkım yaniii

Sağol canım bi dahakine sende varsın bayram da

evet haklısın esasında bi hediye alınıyorsa ve bunun için herkes biribirini tanıyp o şekilde alınıyorsa alan kişide tabiki biraz dikkat etmeliydi..
Yok eylülüm ben yokum bana göre değil hediye için o topiğe girip kısa sürede konuşup hediye göndermek ne biliyim pek ısınamadım..
Girdiğim topiklerde olsa ve konuştuklarımla olsa tabiki katılırdım niye olmasın seninle iki baş hedeya yapak bence

Dikkat ettim de kim hangi mevsimde doğmuşsa o mevsimi seviyor genelde. Dilvin de kış doğumlu enişten de ikisi de kışı seviyor. Ben yaz mevsimi doğumluyum yaza aşığım

bak bak arkanı dönüp küsme ağzını burnunu bak beni buralarda sinir etme
nedenmiş o hhıııı
Nerdeeee

Şoka girdim. Eniştende Oğlak kızım Tesadüf mü bu ya ?
katıl sendeeeee :87:

niye sana göre değil çok eğlendik ama çokta güzel geçti heyecanliiii

olur yapalım tabiii sana ne komik şeyler alırım ahahaah

Son düzenleyen: Moderatör:
nedenmiş o hhıııı

Katıl sendeeeee :87:

Niye sana göre değil çok eğlendik ama çokta güzel geçti heyecanliiii

Olur yapalım tabiii sana ne komik şeyler alırım ahahaah

ben de sana boş kutu gönderecem hani şu doğuran kutulardan açıyosun bi küçüğü açıyosun bi küçüğü öyle öyle en sonunda minnak bi kutu ve içinde not dolmiiikiiin özel hedeyası

ben de sana boş kutu gönderecem hani şu doğuran kutulardan açıyosun bi küçüğü açıyosun bi küçüğü öyle öyle en sonunda minnak bi kutu ve içinde not dolmiiikiiin özel hedeyası

ahahaha onu gördüğüm an sana yumruk çıkan kutudan gönderirim

Dikkat ettim de kim hangi mevsimde doğmuşsa o mevsimi seviyor genelde. Dilvin de kış doğumlu enişten de ikisi de kışı seviyor. Ben yaz mevsimi doğumluyum yaza aşığım

bende sonbahar doğumluyum ve son baharı seviyorum
sarılı yeşilli ve kırmızılı yaprakları yağmuru ve sonbaharın hüznünü :119:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…