Bekarlar Topiğiii <3 :D

O anlayış onda zaten var doğru diyorsun canım artık hangisi olursa gözüyle bakıyor sevgi yok ki hiç.İyi yapmışsın canım.

dizi gibi oldu zaten bi sonraki bölümde ne olacak acaba diye bekliyorum
susasım gelmiyor artık pişkin pişkin sevdin ve kaybettin hepsi bu yazmış bana bir gün önce

dizi gibi oldu zaten bi sonraki bölümde ne olacak acaba diye bekliyorum
susasım gelmiyor artık pişkin pişkin sevdin ve kaybettin hepsi bu yazmış bana bir gün önce

İnanmıyorum ya resmen yüzsüz bir tip şu dediği lafa bak.
Canım bana kalırsa dediklerinle için rahatladı ise hiç uğraşma boşver sen onunla uğraştıkça çünkü yüz bulacak kendince saçma düşüncelere bürünecek belki de.

haklısın aslında ama sinirlenince insanın gözü görmüyor ama benimde aklıma gelmedi değil ben bişey söyliycem o bişey söyleyecek uzyacak falan silerim yüksek ihtimmalle bazılarını zaten daha görmedi heralde görse bişeyler söylerdi diye düşünüyorum

Aynen canım uzar gider zaten şimdiye kadar yıprandın üzüldün fazlasıyla daha fazla onun seni yıpratmasına izin verme.

tanıştımı cadı tiplilermi :26:

yok 4 tanesiyle görüştüm ama oda tam konuşmadık ayak üstü öyle karşılaşmıştık biriylede telefonda konuşmuştum cadı gibi değiller sadece bir tanesini beğnmedim çookk havalı bir tip yinede içlerine girmeden bilemez insan

doğru cnm içlerine girmeden bilemezsin ama yinede insanın gözünü korkutur ayol havalı tipleri bende peksevmem ama içi iyidir inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…