Bekaret Kontrolü

elifnurbeyza

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2022
8.553
4.353
31
Adetimi 17 Mart aksami gördüm.Normalde yoğun adeti olan biriyim.Fakat azar azar oldu.22 Mart'ta 6 gün oluyor.Bitti diye düşündüm.Genelde 6 gün kanamam olur.Masturbasyon yaptım.Gece 3 gibi ve hafif elime kan geldi.2 3 saat sonra tekrar kanamam oldu.Pihtilasma şeklinde siyah kanda geldi.Tekrar öğlen 1 gibi kanama oldu.İrkildim birde nişanlıma bahsettim.Yarin a randevu aldım.Ama devlet hastanesinde kontrol yaparlarmi ? Kimseye bahseden bu durumdan özele gidemem ?

Hiçbir doktor taciz, tecavüz gibi bir ciddi konu olmadığı sürece kızlık zarı muayenesi yapmak zorunda değil. İnsifiyatifine kalmış.

Nasil yani nişanlınla bekaret kontrolüne mi gidicen
Nişanlın ne dedi

Hey Allahım

Son düzenleme:
Siz yine nişanlı eş karmaşasında mısınız maşallah.

Reglniz devam etmiş, parmağınızı sonuna kadar sokmadıysanız bi şey olmamıştır. Yapmak zorunda da değil diye biliyorum doktorun.

Kızlık zarında pıhtı gelir mi ki? Belki kist falan vardır sizde. Kızlık zarında açık pembe kanama olur benim bildiğim

Siz yine nişanlı eş karmaşasında mısınız maşallah.

Reglniz devam etmiş, parmağınızı sonuna kadar sokmadıysanız bi şey olmamıştır. Yapmak zorunda da değil diye biliyorum doktorun.
Ben gene gidip muayene olucam içim rahat etmez bekaret önemli benim için diktirmeye karşıyım ama

Adetimi 17 Mart aksami gördüm.Normalde yoğun adeti olan biriyim.Fakat azar azar oldu.22 Mart'ta 6 gün oluyor.Bitti diye düşündüm.Genelde 6 gün kanamam olur.Masturbasyon yaptım.Gece 3 gibi ve hafif elime kan geldi.2 3 saat sonra tekrar kanamam oldu.Pihtilasma şeklinde siyah kanda geldi.Tekrar öğlen 1 gibi kanama oldu.İrkildim birde nişanlıma bahsettim.Yarin a randevu aldım.Ama devlet hastanesinde kontrol yaparlarmi ? Kimseye bahseden bu durumdan özele gidemem ?
Bekaret kızlık zarında değildir. Bakir olan da sadece genital bölge değildir. İnsanın aklında, kimi zaman birinin tenine, kimi zaman eline, kimi zaman gözüne değince de gider bekaret. Ama kimseyle ilişkiye girmediysen kızlık zarında kendin sebepli olan bi yırtılma senin bekaretini kaybetmen demek değildir. O yüzden naçizane tavsiyem gerilip kendine eziyet etmeyi bırak. Konuya dönersek reglin devam etmiş. Nişanlın da biliyor sonuçta ne olduğunu ne yaptığını doktora gidip neyi kontrol ettireceksiniz farzet yırtıldı ne değişecek adamın gözünde. Kendi kendimize eziyet ediyoruz güzelim be

Kendinizi şu çağ dışı konulardan soyutlayın artık ya zar ne? Analog dönemde işlevini yitirmiş bitmiş gitmiş daha fazla anlam yüklemeyin

Çok saçma ne gerek var böyle kontrole? sizin kendinize güveniniz yokmu? Veya kendinize böyle bir kontrolü nasıl yakıştırıyorsunuz? Afedersiniz elinizle yaptım diyosunuz yani🤣 yarın birgün kadın olcaksın bişeyleri yaşaman yada keşfetmen çok doğal bu senin bedenin ayrıca bundan nışanlına neden bahsediyosun kendi özelin bu 🤦🏻‍♀️

Senin nişanlın yok evlisin sen bu nişanlı koca kavramlarını eski üyeliğinde oturtmuştun en son yine kaçmış. Nolucak kontrol ettirince senin kendinden mi şüphen var yoksa kocanın senin lafına güveni mi yok? Nolucak raporu alamayınca boşanıcak mısın? Sonra nafaka planlarını kovalayamazsın aman dikkat 🙄

X