Bekar Kızların Muhabbet Alanı

Şuan çok zor bişey söyledin ben hayatta birinin yüzüne karşı seninle olmayız diyemem (değer verdiğim brinin yüzüne karşı) neden derse kalırım öyle mal gibi cevap veremem ama telde bülbül gibi şakıyorum maşaallah :KK53: Sonuç olarak o masadan sevgili olarak bile kalkabiliriz ben sırf iyi bri diye üzüldüğünü görmemk için yada ısrar ederse falan yüzyüze kilitlenip kalırım :KK25:

o zaman tatlım işin başına düşüyo arıcaksın yada o arıcak sen konuşucaksın o dnlicek sonra sen susucaksın o konuşucak aslında keşke yüzyüze konuşabilsen bebişim ben söylerim işte malesefff o konuda biraz kötüyümm :KK1: sonuç biz sadece arkadaş olark kalsak olmazmıdiceksn biz olamayız bu kadar yavrum :KK16:

Of kızlar ya €:'(

ne oldu canım hayırdır gönderdinmi sevdicegini :KK16:

günaydınlarrrr kızlarrrrr :KK1:

Nöbetteym de ben bi hastam vardı bilinci filan yerinde yemek de yedi yarım saat sonra ex oldu. Üzüldüm :'(

öyle canım napıcaksın ölümlü dünya bizimde bi hastamız vardı =( önceki gün öldü dünde gömüldüü hepimiz ölücez canım bunlar olucak şeyler sen bi hemşiresin böyle çok şeyler oluyodur ama biz sadece haberlerde duyabildigimizkadar =(

öyle canım napıcaksın ölümlü dünya bizimde bi hastamız vardı =( önceki gün öldü dünde gömüldüü hepimiz ölücez canım bunlar olucak şeyler sen bi hemşiresin böyle çok şeyler oluyodur ama biz sadece haberlerde duyabildigimizkadar =(

Ooo neler neler oluyo düşün çenesni filan ben bağlıyorum. Alıştım artk. Ama yarım önce konuştugum adam birden ölünce üzüldm. Allah günahlarini affetsin.

neyse canlar ben yatıyorum akşama kalkarim öptüm hepinizi :*

Ooo neler neler oluyo düşün çenesni filan ben bağlıyorum. Alıştım artk. Ama yarım önce konuştugum adam birden ölünce üzüldm. Allah günahlarini affetsin.

neyse canlar ben yatıyorum akşama kalkarim öptüm hepinizi :*

aynen öyle kuzum bak sen alışmışsın bile bize zor geliyo rabbim mekanını cennet eylesin günahlarını afetsin inşallah canım haklısın üzülürsün tabi canım

akşama kalkma öglen kalk tatlım =)

o zaman tatlım işin başına düşüyo arıcaksın yada o arıcak sen konuşucaksın o dnlicek sonra sen susucaksın o konuşucak aslında keşke yüzyüze konuşabilsen bebişim ben söylerim işte malesefff o konuda biraz kötüyümm :KK1: sonuç biz sadece arkadaş olark kalsak olmazmıdiceksn biz olamayız bu kadar yavrum :KK16:

Haklısın canım da telefonda halletcem arık bu arada sanada Günaydınnnnnnnnnn :79:

fistuk akşam oldi da =) ben eve gidip uyucam 2 saat sonra :KK1: nbr napıyosu :KK56: ben açıktımmm yaaa =)

Bende acıktım :KK56: ay sonu tabi evde de birşey kalmamış. Kızlarla markete gideceğiz :KK1: sen napiyosun

hmmmm anladım canım niye erken kalkıyon kız ben olsam öglene kadar uyurdum :KK1: :KK1: :KK1:

9'da kalkmayıp yatsam 12ye kadar yatardım da sonra gece 4-5e kadar uyanık kalıyorum bide çok uyumak istemiyorum 2-3de yatıp 9da kalkıyorum işe gitsem hayatta yetmez 7 saat uyku :111: İyi böyle ya çok uyumak çok yatmakta sersemletiyor insanı hem geç kalkınca gün boşa geçiyormuş gibi geliyor :114:

X