Bekar Kızların Muhabbet Alanı

Hoş bulduk canım
Evliler kadar bekarlar da fazla site de daha da hareketlenir topic eminim

evetttt canımmm tabiki daha da çok hreketlenicek topigimizzz artık burdayız öyle başka topiklere kaçmak yokk neler yapıyosu canı ben 26 yaşındayım bekarım sevdicegim varyarışmya istanbudan katılıyorum yarışmacı arkdaşalara başarılar diliyorum =)

Hoş bulduk canım
Ben okuyorum canım ama tatildeyim şu sıralar iki dersten büt var onlara çalışmaya çalışıyorum.Sen neler yapıyorsun

Okulu özleedimmmmm... Geçen sene bitti benim okulum işte evdeyim 1 yıldır bu 1 yılın yarısında çalıştm ama iş şartları falan çıkmak zorunda kaldım. Nerde ve ne bölümü ouyosun?

Ne güzel sevdiceğin varmış senin hep mutlu olursunuz inşallah canım
Ben yerli bekarlardanım sevdiceğim yok yani.
Ben de okuyorum canım ama tatildeyim

Okulu özleedimmmmm... Geçen sene bitti benim okulum işte evdeyim 1 yıldır bu 1 yılın yarısında çalıştm ama iş şartları falan çıkmak zorunda kaldım. Nerde ve ne bölümü ouyosun?

Üniversite zor da olsa başka etkiliyor özletiyor kendini.Hangi bölümde okumuştun canım.
Ben de Türk dili ve edebiyatı bölümü okuyorum canım nasipse öğretmen adayıyım.İstanbul Üniversitesi'nde okuyorum

Bilgisayar programcılığı Heeee, o zaman iyi ya bölümde üniversitede bide Kpssyle yerleşirsen tamamdr :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…