bekar anneye alanya'da yer tavsiyesi

firdevss5

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2019
3
0
33
Merhabalar. İl dışı tayin dönemi başladı. Ben Antalya civarına gitmek istiyorum. Seçebileceğim yerler Kumluca, Konaklı, Mahmutlar, Payallar ve Avsallar. Avsallar ve Mahmutlar daha büyük görünüyor. Buralardan sadece Mersin'e giderken geçtim. Pek bilgim yok doğrusu. Başlıkta belirttiğim gibi 5 yaşında bir oğlu olan bekar bir anneyim. Bir de annemi alıp Alanya civarına yerleşmek istiyorum. Saydığım yerlerden hangisi kiralık ev açısından rahat olur? Küçük ailemle en çok nerede rahat edebilirim? Daha çok Avsallar gelir diye düşünüyorum. Avsallar'ın sosyal hayatı nasıldır? Memur kesimi olarak uyum sağlayabilir miyiz? Annem yabancı bir yere kadın başımıza gitmeye çok korkuyor ve şevkimi kırıyor. Ama ben de artık bir nefes almak istiyorum. Nolur bir şeyler yazın. Merakla bekliyorum.

Ben antalyadayim alanyayi cok bilmem ama gecen hafta gidip gezmistik avsallar alanyanin cikisi konakli daha merkezi gibi geldi sanki isterseniz kuzenimin esi alanyali ona sorayim

Teşekkür ederim. Uzaklığını göze alarak Avsallar'ı üstlere yazmayı düşündüm. Ama Konaklı'ya biraz daha bakayım.

merhaba bende antalya yazdım ve tayin çıktı ben nerelerden ev bakmalıyım bende bekarım düzgün yerler nereler kalabileceğim...

X