Behçet hastalığı

masalbb

Guru
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2012
575
113
Arkadaşlar merhaba ağzımızda damağımızın sert kısmı var ya iki tane kabartı oluyor sağlı sollu sert damakta orası benim sürekli şişiyor aft gibi değil de sanki sert bir ekmek yediğiniz zaman şişer ya öyle sürekli şişiyor daha sonra genital bölgede affedersiniz ama iç dudakta mercimek kadar şişlik oluyor sonra bu nohut kadar büyüyor ve patlıyor patladıktan sonra tekrar mercimek kadar şişlik şeklinde kalıyor kaşıntı batma yapıyor sonra tekrar şişiyor tekrar patlıyor kadın doğuma gittim iki ayrı doktor yağ bezesinin iltihaplanması korkulacak bir şey yok dedi benim bu sert damakta şişlik çıkması ve genital bölgedeki o şişlik Behçet belirtisi olabilir mi yani doktor baktığında şüphelense söyler miydi kadın doğum uzmanı kafayı yemek üzereyim

Geçmiş olsun, içinize sinmemiş belli ki, kulak burun boğaz ve başka bir kadın doğum doktoruna muayene olun bence

Canım iki doktora gittim �kisi de aynı dedi hatta birisi profesör

Kulak burun boğaz bölümüne de gittiniz yani? O zaman endişelenecek bir şey yok ama bunların bi sebebi de olmalı yani. Ben giderdim sanırım yine de. En azından “ya böyle böyle bir şey yaşıyorum, hayırdır neden oluyor?” diye sorardım

Kulak burun boğaza gitmedim diş hekimliği fakültesine gittim ve bütün ağız muayenemi yaptılar çünkü ameliyat olacağım dişlerimin yapılması gerekiyordu bilemedim yani benim sürekli şişiyor böyle bir yıldır iki yıldır ve çok stresli zamanlar geçiriyorum ondan mı oluyor bilmiyorum hatta bir ara diş taşlarımı temizleteceğim zaman da şişmişti doktora dedim önemli değil demişti

Geçmiş olsun ama behçet olsa sadece böyle iki yerde olmaz.

Geçmiş olsun ama behçet olsa sadece böyle iki yerde olmaz.
Sağ ol canım benim bu tamam neden şişiyor olabilir sağlı sollu iki tane sertlik var ya damağımızda hemen dişlerimizin bittiği yerde dilimizi değdirdiğimiz zaman o şiştikleri zaten hissediyoruz o şişlikler sanki sert ekmek yemiş gibi acıyor biraz daha büyüyor ve bunu sürekli yaşıyorum ben

Bendede oluyordu bu tarz birşey birde boğazımda şişiyodu.
Yatmadan ve sabah uyandığında yarım su bardağı suya bi kaşık sirke koy. Karıştır. Bununla gargara yap.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…