beğinizin cinsiyeti ve ismi

D

DuruMburcu

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi DuruMburcu
bebeğim kız olcak inşallah yeni öğrendim ismi duru canım kızımm :ecrin_bebek:

• Konu Sahibi DuruMburcu
eger kiz olursa simdilik adi gazel olcak o zamana kadar degisir belki bilemiyorum :)

• Konu Sahibi DuruMburcu
.......................

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi DuruMburcu
benim kızım olucak inş adı Rabia Eslem olucak inş..

• Konu Sahibi DuruMburcu
Tebrikler arkadaşlar , benimde kızım olacak. Adı da Melis olacak inşallah.

• Konu Sahibi DuruMburcu
tebrikler arkadaslar benim de oglum olacak ama isimde karar veremedik henüz.:CüvCüv:

• Konu Sahibi DuruMburcu
benimde oğlum olcak allahın izniyle ismi doruk baran

• Konu Sahibi DuruMburcu
benimki kiz adida inanin daha belli degil ben sunuyorum esim begenmiyor aklimda ikra var eslem var esimde naz istiyo ne yapicam bilmiyorum 5 hafta kaldi off yani hersey hazir bi isim kaldi...

• Konu Sahibi DuruMburcu
benim ki erkek ismide eymen olacak onu kucagıma alacagım günü iple çekiyorum hadeee oğlum az daha büyüde gel artık .........

benimde oğluşum olacak ismide yiğit efe adı gibi yiğit efe biri olmasını istiyorum bence isminin anlamı karakterine yansıyor insanların... 3 haftamız kaldı hayırlısıyla doğar inşallah...

benimde kızım olucak ama eşime isim beğendirmekte biraz sorlandığım için henüz bir ismi yok ama büyük ihtimalle ya berra olucak yada büşra

bende 14 haftalık hamileyim. eğer kızım olursa eylül olucak adı ama oğlum olursa karar veremiyorum bir türlü olacağına.Deniz istiyorum ama oda unisex bir isim olduğu için düşündürüyor beni.

kizim olursa zeynep nilay olcak bu isme nisanliyken karar vermisktik

aklimdan hic erkek olcagi gecmiyor ama eger ki erkek olursa semih suan üstünde durdugumuz isim..

benimde Allah nasip ederse inşallah oğlum olacak..bir sürü isim düşünüyorum,keşke hepsini koyabilsem:) batu,yazgı,baran özelliklede deniz çok beğendiğim isimler arasında...hangisini koyucam kararsızım..

X