"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

selam kızlar,miskacım,ne güzel hep böyle hoş şeylerle uğras canım :)
seillacım cekucum,rapusum çok öpüyorum sizleri de.evet valla alısveriş yapmayı özlemişim ama delirmeden sadece ihtiyacım olanları alıyorum .çünkü bazı sınırlamalarım var,mesela topuklu giyemiyorum o yüzden hiç bakmıyorum :) zaten aylarca esofmanla yasayınca alısveriş tarzı ; pamuklu olsun,rahat olsun,üşütmesin,kaymasın şeklinde oluyor :)) facede bir ara aramalara kapalıydım.cekuya gerekli bilgileri yollayım bakalım basarabilecek miyiz,miskayla basaramamıstık mail adresiyle.aramalara acık olan biri bana da yollayabilir ben eklerim onhepinizi öpüyorum sevgiler .

miskacım yazmıştım sorun olmazsa ekleyelim diyee, bu cevabından sorun olmuycanı düşünerek ekledim seni canımm, hadi gel bekliyoruz:)

katinam aramalara açıksan bana da yollayabilirsin adresini, hadi gell:)

Selam kıslaaaaaaaarrr!!!
Sizi çooook uzun zamandır ihmal ettiğimin farkındayım ve herkesten özür diliyorum,canım arkadaşlarım..
Hayatımda birşeyler değişti diye uzaklaşmadım topikten tamamen istenmeyen sebepler..
Önce okulun başlaması,yoğunlukların üst üste gelmesi,sonra deprem..sarsıldık ruhen ve bedenen..sonra başka başka şeyler,ara ara girip okudum hep,yazamasam da..ama bir yerden sonra koptu istemeden..faceden ekli arkadaşlarla üç beş kelam da olsa ettik ama ekli olmayanlara çok ayıp oldu..
Biraz bakındım,topiğe katılanlar,değişen durumlar..yetişemedim cidden..
Artık yazayım dedim de bi de ne göreyim! Anaaaaaamm!!topik terkedilmiş!
Hüleyn hadi biz terkedeyazdık(nasıl bi fiil kurduysam artık,edebiyatçılar el atsın) siz niye terkettiniz!Face daha rahat gerçi,insan buraya giremese de üç beş günde de olsa faceye mutlaka yolu düşüyor..bir bakıma iyi de olmuş gibi,ama topik de boş kalmış ya..
Herkesi çok özledim!
Geçmiş sayfalarda isimleri unuttum affedin,arkadaşlar topiğin adı yakında gelinlik bakıyoruz tarzı birşey olur inşaallah demiş,amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin diyorum,Rabbim hepimize nasip etsin inşaallah,hep dua ediyorum kızlar..
seillacım annen daha iyidir umarım..
kıss böcük,kimle görüşüyon ağır abi felan,ay merak ettim,bana da anlatın,dışlamayın beni:)
cekucum facedeki aday kim?
rapuş da senırım görüşüyomuş biriyle,çilekim,gamzenk,hayata ve diğer ark.lar..ay ne alemdesiniz?
Ben face hesabımı hadsiz,iki yüzlü,resmen pislik bi hocaya kızıp bir süreliğine dondrudum,bu sahte yüzleri hergün görüyorum bari sanaldaki zırvalıklarından biraz uzakta kalayım diye..ama yakında açarım ve beni de aranıza alırsanız çok sevinirim,çok özledim sohbetlerimizi..Ya ne güzel yazın işim gücüm yoktu her dk topikteydim,özledim valla..

ayy miskam keşke keşkeeeeeeeeeama nerde..sen bak arkadaşım,önden turlara başla,bize de fikir olur..
burnun için tekrar geçmiş olsun,şişler inince nasıl durucak çoooook merak ediyorum! laf aramızda,ben kemerli burunları hep inanılmaz çekici bulurum,kişilik katıyor bence yüze..çok bi değişiklik olmamıştır umarım,ben senin burnunu çok beğeniyordum,güzel kızsın vesselam..ama sağlığın iyi olsun önce o gelir..
neyse ben çıkayım,birileri bu mesajı görür de topiğe yazarlar umarım,sizi gidi siziiii...topiği okuyup kaçan biri varmış herhalde bi ara,öyle duydum,ondan mı artık buraya yazmıyorsunuz hee
herkesi öperiiiiiiööö

merhaba arkadaşlar.
ben beyza daha öncede bir kaçkere girdim bu topiğe.gencim güzelim başarılıyım ama yalnızım.hayır ne eksik anlamıyorum ki.neden diye düşünmekten kafayı yicem bi gün gidicem begendigim bi erkege sorucam sence ben nasılım benle bi ilişki düşünür müsün diye

seni eski sayfalardan hatırlıyorum'ne komik kız derdim,cok tatli bir üslubun vardı.sebepler cok,farklı farklı..burda herkes onu tartışıyor zaten'ama sebeplerden biri de mükemmeli aramaktan vazgeçmememiz bence,biraz bunun icin cesaret etmek,adım atmak lazim.Rabbim guzel yazılar yazsın herkese insaallah canım.

mükemmeli aramak ama bulamamak işte bütün mesele bu.
ben zaten nerede popüler nerede serseri gider ona vurulurum.sonra ben ona layık degilim o bana bakmaz psikolojisi!
oysa gencim güzelim,iyi bi üniversitede okuyorum,maddi durumum iyi Allah'ıma bin şükür sosyalim kısmetlerde var ama istediklerim değil. gönlüme göre olsun istiyorum.

onu bunu boşverinde yaklaşın hele beybiler
ben okulda kıvanc tatlıtugdan hallice bi yakışıklıya vuruldum.ama görmeniz lazım elektrik çarğması gibi birşey oldu.

okulun bahcesinde,kantinde,kütüphanede çılgınlaaaaaar gibi bakıştık ama o mezun ve sınavdan sınava geliyor.ee normalde en bakımsız olmam gereken dönemde 2 saat önceden kalkıp makyaj saç baş yapıyorum felan.drs çalışmak yerine ugraştıgım işlere bak!

sürekli kantinde takılıyor.onu görcem diye varımı yogumu çaya tosta kahveye yatırdım.

hayır öküüz gibi bakıyorum gel işte be adam.belli hoşlandım senden yani.

velhasılı kelam " gel gel sarışınım gel" şarkısı benim için hiiç bu kadar anlamlı olmamıştı.

şu an bir ilişkiye cok açıgım.geniş omuz,kirli sakal görmeyeyim hormonlar tavan yani! cilve patlaması yaşıyorum.

ya işin şakası tabi önemli olan birini düşünmek biri tarafından düşünülmek deger görmek ah ahhh

hoşgeldin kuzu
unuttun bizi valla. asıl haberler sende anlat bakalım nasıl tanıştın enişteyle kimdir nedir bu şanslı şahıs.
benim aday kuzenimin arkadaşı onun faceinden beni görmüş eklemek istemiş ben de eklesin dedim. konuşuyoruz yarın ilk defa görüşcez bakalım neler olacak :)
katinam bulamadım seniii

ay çok güzel oldu,gizemli falan.siz tabi ekli olduğunuz için biliyorsunuz birbirinizi.bana sürpriz oldu valla heyecanlandım :)) böcükü ekledim seni de ekledim strawcum.miskayı da biliyordum böcükün listesinden caldım:)) süper oldu valla :)))

:)) cekuyu da ekledim :))) çok sevindirik oldum valla :))))))))

:)))))))) Hoşgeldin bebek:))))))

aynı konudan bende dert yanıorum hep iş iş dertlerimi paylaşamıyorum Hep kendimi çekiyorum karşımdakinden

Çalışma hayatı zaman bırakmıyo diyosuuun. Katılıyoruuum.

bi bakayım dedim topiğimiz ne alemde diye : ))

eylül gelmişsin ama kendin hakkında bişi yazmamışsın canım yaa, nişanlanmışsın diye duyduk ama..

echoo namı değer eski beyaz : ))) eylülünde dediği kadar varmışsın anlatımın çok hoş, çok güldüm valla : ))

rapuuuşşş bir zamanlar altta bakınıp bakınıp giden senin belalın değilmi beyaz arkadaş : ))

beyaz kimdi naan ay her yerde belalımın olması şart zaten echoo ne iş anlamadım o beyaz mı diyosun, beyazı hatırlayamadım ki ben.

kızzz echoo,gül gül öldürecen beni,ne datlusun seeennn
canımcım,diyorum ya biz çok yüksekten uçuyoruz(uçtuk yada) o yüzden biraz kriterleri düşürmeli..hani evlilik prg.larına gelen aplalar filan var ya anlatıyo,döşü kıllı olsun,boyu uzun olsun,maaşı 4 milyar olsun,evi olsun,arabası olsun..sonra biz de başlıyoz saymaya leyynn tipe bak gelmiş bi de neler istiyo!!!(Allah affetsin,geçiriyom içimden valla)ama kapan da onlar oluyo demi?neden bizim özgüven sorunumuz var..bu kdr kendini yiyip bitiriceene çık karşısına konuş,yada daha farklı bi adım at..sürüncemede kalmasın,en sinir olduğum şey..ama şunu da söyliyim,bi adam her türlü hal ve hareketine rağmen adım atmıyosa ya harbi öküz,ya sevgilisi/eşi vb var..güzelim diyosun,ya daha farklı bi adım at,ya da salla gitsin..sınavlarını düşünmen gereken bi dönemdesin,kantinci muhittin abeyy senin üzerinden malı götürüyo bakçç

kıslaaarrrr yoğunluktan kaçıp gelebildim nihayetttt beni unutmadınız dimiiiiiiiii öpüyorum hepiciğiniziiii

bende anlatayım yokluğumda neler yaptığımı.. hafta içi iş hafta sonu kurs akşamları mefta olarak yürütmeye çalışıyorum hayatımı.. ekim 1 den beri bu haldeyim.. yaklaşık 6 aydır action bi durum yok hayatımda parmağım hala boş kurstan bile bişe çıkmadı fosss ama geçmişe dair yaralarımı tedavi ettim tek başıma artık kendime güvenim yerine geldi daha güçlü hissediyorum kendimi zaman gerçekten ilaçmış.. haa malum şahıs hala peşimde ama susuyorum umrumda olmuyo yaptıklarına yansın kaybettiklerine yansın ben sadece dua ederim.. benden bu kadar şekerlerim küçük böcüküm, rapuşum, miskam ve çileğimm facede kayıtlı onları takip ediyorumm diğer arkadaşlara da selam olsun seviyorum sizi ve özledimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…