"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

günaydın kızlar
lamiacım valla kuzenin gibi düşünen erkekler var haklısın ama bazıları da tam tersi yaşı küçük olanları olgun bulmadıklarından kendi yaşına yakın olsun istior.. biz öyleleriyle karşılaşabilmeyi umalım barii

Amiinnn:) inşallah dediğin gibi olur

günaydın kızlarr
benim de bugün dersim yok ama sınav koymuşlar okula gitcem yaa. ilk defa boş günüm olmuştu onu da doldurdular bu hafta, haftaya da zaten ders programı değişcek ve boş günüm kalkcak muhtemelen
herkese güzel bir gün diliyorummm

ohoooo sen ne diyosun çileğim kadın evli 1-2 yaşındayken hatta daha küçükken çocuğu kocasını bekar adamla aldatıyor ben kendi gözümle şahit oldum buna
hemde sanalda falan değil reelde : ))) bide görsen öyle düzgün kaliteli takılanbir kadın bunu yapan, kocasıda bir o kadar biriçim su yani. EE be kadın madem mutlu değilsin yüreğin yetiyorsa boşan o zaman. Millet birini nikahına birinide yedeğine alınca bize adam kalmıyor doğalolak : )))))))

valla canım bunun en iyi kararını verecek olan yine sensin
bazen sevmek herşey olamıyor canım, tam net bilmiyorum yada hatırlayamıyorum ama seni çok üzen birisi değilmiydi bu eskisi
eğer geçmişte canını çok yaktıysa bir insan değişmez diyorum ben malesef
tabi yinede sen daha iyi bilirsin, sen tanıyorsun çünkü onu

ooo desene meşhur oldun rapuşşşşş : )))))))
madem canın sıkılıyor ara arkadaşını derim ben, böyle böyle oldu bende sildim haberin olsun
düşünmüşsün o kadar araya girdin ama bu şekilde olunca ilerleme kaydedemedik dersin sanki onun hatırını kırmayıp bilgi veriyormuşsun gibi bir havada konuşki herkes kendi açısından yorumladığı için bazen uç yorumlarda olabiliyor. en azından hakkındaki düşünceleri yer değiştirmemiş ve içinde rahat olmuş olur kuzucum. Bazen insanlar seni ne kadar iyi tanısalarda, akıl bu kaydımı kayar, susmak yerine konuşmak gerekiyor sanırım : ))

ayy kızlar ben bugün sabahtan o kadar yorgun, bitkin, umutsuz bir gönül yorgunluğu vardıki şükür şuan biraz daha iyiyim : ))))
yazacaklarım vardı ama 3 saattir okuyup yazamadığım için bölükpörçük oldum : )))) ve işimde var çıkmalıyım şimdi, öpüyorum sizi çok çok

evet jelicim bu kişi yıllarca çok sevdiğim ama korkuları nedeniyle bir türlü evlenemdiğim sevgilim. şimdi de kafasına saksı düşmüş gibi 180 derece döndü. zamana bıraktım bakalım hayırlısı

ben geldim lamişşş
nasılsın nası gidiyo
kızlar ben yeni adayla konuşuyorum faceten. ilk izlenim iyi gibi bakalım sonu ne olacak :))

Kızlar gece oturup gündüz uyuyorum ben yaa( Okula giderken de bazen 1-2 saat uykuyla gidiyorum salak gibi oluyorum, sonra bulduğum ilk tatilde akşama kadar uyuyup uykuyu depoluyorum nasıl düzene gircem bana yardım edin. :18:

Kızlar gece oturup gündüz uyuyorum ben yaa( Okula giderken de bazen 1-2 saat uykuyla gidiyorum salak gibi oluyorum, sonra bulduğum ilk tatilde akşama kadar uyuyup uykuyu depoluyorum nasıl düzene gircem bana yardım edin. :18:

çok kolay gündüz iki gün uyuma 2. günün sonunda gece başlar başlamaz uykuda sabahta ayaktasın canımcım :)

çok kolay gündüz iki gün uyuma 2. günün sonunda gece başlar başlamaz uykuda sabahta ayaktasın canımcım :)

Gündüz uyumama olayını tatile getirdim ben o yüzden saati kursam da kalkamadım:))) Hafta içi yapmam lazım onu diğer haftaya kadar böleyim yani:)) Ayy daha kendimle başedemiyorum ben

hmm

cogu saf kizlar kisiligi oturmadan tam ne istediklerini bilmeden hayati ve insanlari tanimadan egitimlerini bitirmeden evleniyorlar tabiki baska bir cevrede olsa goruyoruz , ama ne kadar mantikli ne kadar saglikli monoton cogu mutsuz garip bir hayat surduruyorlar, neden cunki bilgisizlikleri cogunun mutsuz bi yasamin kapisini aciyor tabiki guzel yaninda anlasdigin ducuncelerin bir oldugu dunyaya ayni yonden baktigin her sartlarda bir oldugun bir insanin olmasi ama bununda herseyin oldugu gibi bir yasi ve zamani vardir yasamalisin ki bilmesin herseyi gormelisin ki duzeyli bir evliligin olsun biliyoruzki egitim yasam tarzi bunlari daha guclentiriyor cunki bagimsiz guclu ozgur bir kadin oluyorsun buda cok normal ve guzel keyfini cikar eglen gez dunya tani gor bunlarimi dert ediyorsun , suan nisanliyim ama hic bir zaman bunlari dert etmedim gerek duymadim ilgi zaten öylede varböylede var hayatin guzellikleri bunlari dusunmene izin vermiyorda zaten ,

uykum var benim kızlar yaaa : ((((((
bu aralar pek gergin pek depresifim ben sanki.. hep bir memnuniyetsizlik, hep bir iç sorgulama hali içindeyim. hoş sadece iç sorgulama da değil dış sorgulamada var desek daha doğru olacak sanırım : ))))))1 hafta sonra regl olucam ondanmıdır bu halim bilmiyorum ama kafaya da takıyorum sanırım son zamanlarda : ))

cekuuu gelelim sana, nasılgidiyor bakalım senin şu yeni adayla konuşmalar, ilk izlenimde iyiymiş ohh ohhh maşallah diyelim o zaman : )))

rapuuuşş sende uyumama hali bende de uykuya doymama hali var, hep yorgun hep uykusuz bir şekildeyim bende bu aralar

böcüüküümmm yaaa sende gelmez oldun buralara arada ekranı minnacık yap, sadece yazı kısmını aç, okumasanda iki satırda olsa yaz, sonra araları okursun.

seillacan sen nasılsın kuzum, annende biraz daha iyidir inşallah..

sizin sonraki buluşma ne zaman kuzu????

katinacım haftalar geçiyor, geçtikçe sende daha da iyi oluyorsundur inşallah, yan etkilerde iyiden iyiye azalmıştır dimi : )

dün çok işe verdim kendimi, bugünde hiç bişeye el atasımyok. Sabahın köründe buraya gelmemden de bellizati dimi : ))
masa kargacık burgacık, onlar bana bakıyor ben ise oralı olmuyorum bile : )))))))
akşam böcükümle buluşçaz, dedikodu beni kendime getirir belki : )))) hatun o kadar yoğunki, boş günü yok maşallah, bugüne taaa geçen haftadan randevu aldım vallahi : )))))))))

iyiyim gamzenkcim :)

okudum geçmişi... ayy bir de facete kaynattınız ara ara gördüm şimdi onları okuycam :)
sen nasılsın?

evett yeni mekanımız face :))

iyi diyelim iyi olsun

sen naptın ağır abiyle nası gidio?

ay okudum hepsini... sen attın mı bakıım msj?

katinam uğramış ; çok da iyiymiş ; daha da iyi olcak inşallah :)
seillamın anneciği de eve geçmiş ; çabucak geçer inşallah ağrıları ; sonuçları da güzel gelecek kesin :)
dersane de iyi olmuş ; pek bir öğrenci gördüm hepimizi... ben de boş zamanlarımda ödev yapıyorum :

ceku ve rapuşa bol şans diliyorum :)

jelimle dün dedikodu yaptık bol bol ; çok keyifliydi... yine sık sık görüşebilsek keşke ; havalar biraz ısınsın görüşürüz :)

ağır abiyle oldkça ağır gidiyor canım... bu hafta görüşmedik... geçen hafta cts ben bunun bir mesajını cevapsız bırakmıştım bozuldu sanırım hiç sesi çıkmadı... ben de pzt msj attım ; biraz mesajlaştık filan sonra hiç ses seda yok... ben de sessiz kaldım... ama sinir de oldum neyalan söyleyeyim... ilk başlarda "aa msj attı" oluyordum ama bu hafta "mesaj atmadı" oldum ... alışılıyor hemen sanırım böyle şeylere... neyse cuma sabah mesaj atmış buluşacak mıyız diye... ben de maalesef dedim ; sonra da arada tiyatroya gidelim istemiş ama neyse flan diye; ben de biraz soğuk konuştum... valla iki kere filan kendiliğimden msj attım diye ayarı bozuldu sanırım ; ayar yapmak lazım ; eski düzene dönmeli... yahuu hem kel hem fodul peeehhh... biraz uğraştığını görmek istiyorum ; uğraşmazsa da ben de uğraşmam olur biter :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…