"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

o orta okul terk ben öğretmenim. nasıl söylemem gerektiğini bilmiyorum ki. şimdilik aramız açık zaten bir süre böylece kafamı dinleyebilirim

işte öle sanıor salaklar.. evlilik lafını duydular mı kaçıorlarrrr sanki onlara bayılan var
çok modernler evlenmiorlar paşalar, 40ı geçince onlar da anlıycaklar hatalarını da geç olucak

yaaa lamiacım işte benim eğitim konusunda öyle takıntım var o yüzden o konuda hiç yorum yapmiyim, iyice kafanı karıştırmak istemiorum cnm.. ama başka konularda da problem görüorsan bi şekilde bunu ona söyle, sözlendikten sonra ayrılırsan bence daha çok üzülür....

Evet o çocuk, iyi oldu tabi canım yaa insan biliyor silmesi gerektiğinde aslında.

vvaauuuvvv eski sevgiliye kitabı hee:) ne romentik bee:) sen nimete nankör gel daha neymiş efendim başka şehirmiş peeehhh kıymet bilmezsin kii :)

Çok romentik sorma, kitabı alıp okuycam da etkilenmek istemiyorum ama bi yandan da çatlarım okumam lazım.

işte öle sanıor salaklar.. evlilik lafını duydular mı kaçıorlarrrr sanki onlara bayılan var
çok modernler evlenmiorlar paşalar, 40ı geçince onlar da anlıycaklar hatalarını da geç olucak

Bizim için de geç olmuycak mı canım 40 ta?

tatlımm olay şu ki biz zaten geç kaldığımızınm farkında olduğumuzdan bu durumu kolay atlatabilicez ama onlar kırka gelince birden olayı idrak ediceklerinden direk andropoz durumuna geçecekler hahaaaa

rapuşum kırkı geçmiş birini di mi çok mantıklı, ama nerden bulcaz :26:
evlilik programlarına katılsak
annem benden ümidi kesmiş olmalı ki geçen gün izlerken şaka yollu da olsa seni de göndercem dediii

Selam kuzular
ben geldim bir değişiklik yok hayatımda hala :) bugünü de ot gibi evde geçiriyorum.dışarda elele dolaşan sevgilelere sinir oldum gittim çizme aldım kendime çok hoşuma gitti mutlu oldum gerçekten :)
Seillam çok çok geçmiş olsun anneciğine hepinizin yardımıyla çabucak iyileşecek inşallah
katinam hoşgeldin alışveriş bile yapmaya başlamışsın ne güzel herşey eskiye dönüyor.
lamiacım sana da üzüldüm zor durumdasın gerçekten, ben senin yerinde olsam sözlenmezdim sanırım. Eğitim durumu benim için de önemli ama kendini yetiştirmişse nerde nasıl davranması gerektiğini biliyorsa ve sabit gelirli bir işi varsa onu gözardı edebilirim. Ama hareketleri bana batıyorsa dayanamazdım, yanıma da yakıştıramazdım.
seillam benim adayım annemin arkadaşının tanıdığıymış anneme söylemiş de ben de beğenmedim eledim :))
böcüüükk senin ağır abiyi beğendim ben ama dövme olayı sakat iyi gözlemle bence
jeliii senin şu adayı da görebilseydik iyi olurdu yok mu resmi
gamzenk kolay gelsin
rapuşş ben de olsam meraktan çatlarım hemen okuman lazım.

Bu arada sevgililer günümüz kutlu olsun öpüyorum hepinizi

Benimki beni teselli için bak izle bir sürü evlenmeyen var diyor ben daha da bozuluyorum haberi yok:))
Evet kırkından sonrakilerden ya bulalım bulalımm nerden bulalım yaa. Ya olgun erkeğin hali başka oluyor, inşallah öyle olur ben hep diyorum zaten de bilmiyorum işte nasıl olacak? Pöfff valla pöf.

tatlımm olay şu ki biz zaten geç kaldığımızınm farkında olduğumuzdan bu durumu kolay atlatabilicez ama onlar kırka gelince birden olayı idrak ediceklerinden direk andropoz durumuna geçecekler hahaaaa

kızlar kendimizi kandırmayalım. onlar 40 a gelince 30luk hatun alıp hayata devam ederler. sadece herşey biraz geç kalmış olur. ama biz 40ta 30 luk bi herif alamayız malesef :)

öff lamiacım haklısın aslında da işte kendimizi biraz iyi hissedelim die uğraşıorumm
benim c.tesi bi arkadaşım evlendi adam kendisinden nerdeyse 15 yaş büyük, her halukarda bizden şanslılar doğru

Yav onu demiyom ben yaa 40 ına gelmiş 30 luk hatun arayan bulmak lazım diyom.

ay tatlım 40 ına gelenlerde nazlı. benim 36 yaşında kuzenim var bekar. üni.den arkadaşımla tanıştırayım dedim. ne dese beğenirsiniz. senin yaşında mı. aa büyük ya 25 i geçmemiş biriyle tanıştır. ölürmüsün öldürürmüsün. şaka falan yapmadı bu arada ciddiydi

O beğenmemiş bahane bulmuş şekerim bence. Gıcık kuzen.

Günaydın kızlar!

Toplantım var erkenden kalktım kahvaltı ediyorum ilk kez sabahın köründe kahvaltı edesim var:)
Güzel bi gün diliyorum herkeseeeee.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…