"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Harekete geçirmek için cesaret verme konusunda haklısınız kızlar, ben ona çok karışık mesajlar vermişim şimdi dışardan bakınca anlıyorum ama artık görüşemiyoruz ve dediğim gibi yanımda olmak istiyorsa beni araması lazım.

Ben ilişkiye hakim görünmek istemem açıkçası. Hakim olsam bile öyle görünmekten yana değilim.

Neyse kızlar yaa zaten yaz geldi geçiyor, kafamı dağıtayım kafamı boşaltayım diyorum ben, yenilikler istiyorum, kendimi geliştirmek istiyorum, kurs mu bulurum nerden başalrım bilmem de. Daraldım valla artık düşün düşün sonuç sıfır. En iyisi kendimize bakalım boşverelim bu kazmaları, onlar yansın derdimize.

Ben zaten peçete atar gibi sevgili değiştirip her hafta her ay yeni birisi olsun istemiyorum.1 tane olsun benm olsun ölene kadar sürsün istiyorum:)ama senin dediğin gibi 2-3 kişiyi idare edenler evde kalmıyor,her dediğini yaptırıyorlar.umursamıyorlar hiçbirşeyi nede olsa ellerinde yedek var:)ama cidden bazen onlara özeniyorum,şeytana uymak istiyorum fakat dediğin gibi vicdanım öne geçiyor.e zaten boşuna dememişler Allah korkusu olmayandan her şey beklenir diye..İnşallah sende bende burdakilerde aradığımızı buluruz:)

bnde artık göremicem cnm tatile girdik

aynen bnde turlara katılmayı kurslara gitmeyi düşünüorum:82:

bak cesaret konusunda bize katılmana sevindim canım biraz önğnğ acabilirsin olayın bakarsın şıp diye oluverir
akışına bırakma konusundada haklısın biraz dağıtmak lazım yaz geldi geçiyo cuma günü itibari ile ben bir hafta ara veriyorum kısmetse eylüldede taile gidiyorummmmm

Kızlar benim muzdarip olduğum bi konu daha var : evli erkekler. Adamların hepsi sanki yer arıyor maşallah, ve onların gözünde sanırım özgür, rahat, istediğiyle beraber olabilecek biri izlenimi yaratıyoruz varlığımızla. Hani evlenmeyi başaramamış, cinsel ihtiyaçları vardır gibi düşünüyorlar galiba. Çok açık oldu ama ben bunu seziyorum bazen ve sinirlerim çok fena bozuluyor.

Sırf bu durumdan kurtulmak için bile evlenilir yani.

Son düzenleme:
zamanın ve imkanın varsa git tabii kurslara yaa... başka insanlarla tanışırsın... ne kursuna gitmeyi düşnüyorsun mesela ?

resim kursu olabilir. gitar kursu olabilir. el sanatları bile olur. evt benimde amacım yeni ortamlara girmek zaten 2 ay tatilim var bn okuyorum henüz

en azından manalı bir gülümseme olsun yüzünde yaaa :)
bebeğim mi diyor sana ?

Ay yok içinden diyodur diye şeyettim. Manalı manalı bakıyorum artık eskisi gibi sinirli bakmıyorum adamcağıza. İki ileri bir geri çok sinirleniyordum napmak istiyor diye artık anlamış bulunmaktayım. Eh anlama kısmını bu kadar sürede çözersem geleceğim parlak görünüyor.

resim kursu olabilir. gitar kursu olabilir. el sanatları bile olur. evt benimde amacım yeni ortamlara girmek zaten 2 ay tatilim var bn okuyorum henüz

aslında dil kursu da güzel olabilir... yani tabii çok eğlenceli olmasa da faydalı :)
gitar kursu biraz kişiye özel olmuyor mu ; kalabalık ortamda olmaz heralde...

aslında dil kursu da güzel olabilir... yani tabii çok eğlenceli olmasa da faydalı :)
gitar kursu biraz kişiye özel olmuyor mu ; kalabalık ortamda olmaz heralde...

evt o da olabilir. daha önceden gitmiştim eğlenceli oluo sınıftaki kişiler matraksa

yaa tatile yeni girdik ama bi an önce bitsin istiyorum şimdiden özledim valla nası kurtulcam bn bu platoniklikten yaa

evt o da olabilir. daha önceden gitmiştim eğlenceli oluo sınıftaki kişiler matraksa

yaa tatile yeni girdik ama bi an önce bitsin istiyorum şimdiden özledim valla nası kurtulcam bn bu platoniklikten yaa

itiraf edip kurtulacaksın başka yolu yok ... ben yaptım ancak öyle geçiyor :)

Hahaha ben de özledim vallahii.

Dans kursu nasıl olur? Ben diksiyon kursu veriyorum ayrıca, isteyen olursa beklerim çok eğlenceli değil ama:))

Ben geldiiiiiim siz evleniceksiniz kalbimin en derin koselerinde hissediyorum bunu bence o planlar yapiyor kafasinda

ama onun adim atmasi zaman alicak bence sen atsan?! Onceki acilarin cok mu derindendi???

Hahaha ben de özledim vallahii.

Dans kursu nasıl olur? Ben diksiyon kursu veriyorum ayrıca, isteyen olursa beklerim çok eğlenceli değil ama:))

ha haa özlersiniz böyle işteee...

dans kurslarına erkekler pek gitmiyor tek ya ; ancak sevgililerinin ya da nişanlılarının zoruyla... o yğzden verimsiz olur bence boşverin dans kursunu :)

Arkadaşlar konudan uzaklaşıp sohbeti koyulaştırmışsınız,niyetiniz sohbetse konuyu "Geyik sohbeti" başlığına taşıyayım değilse lütfen konuyla ilgili öneri,tavsiye ve düşüncelerinizi alalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…