"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

evet ya rapuş birlikte görüşseydiniz keşke

O öğretmen değil, memur, tatili yok o yüzden. Aman sallayın kızlar yaa, bekar yaşıcaz işte ne güzel bulunmaz nimet

slm kızlarr..

stajımı geçmişimm :))

sonraa en önemlisi de face te benimkiyle konuşuoduk derslerden her zamanki gibi.

bbu birden konuyu deiştirdi. senden hoşlandığım söylemiştim. ne düşünüosun benim hakkımda olumsuz musun dedi ? rahatsız etmek istemem dedi.

sınavların olduğu için çok fazla yazmadım rahatsız etmek istemedim dedi.

ben de olumsuz değilim. tanımıyorum seni yeni tanıştık dedim.

olumsuz olmamana sevindim dedi. uygun bi zamanda buluşalım mı eğer istersen tabi dedi.

bende olabilir dedim.

tmm sen istediğin zaman uygun olduğunda bana haber veriirsin dedi. ben de tmm dedim :))

böyle işte kızlar :)) benden emin olamadığı için adım atmıomuş sanırım

hafta sonu görüşemem arkadaşlarımla buluşcam. ona da öyle dedim

haftaya filan olabilir belki..

Son düzenleme:

ay çok şükür sonunda açık açık söylemiş gamzenk, ayyy çok heyecanlı, inşallah istediğin gibi biri olur mutlu olursun kuzu :)

gamzenk nihayet hadi hayırlı olsun da neden erteledin gene canım yaa:)) Tövbeler ettirmiştim ben sana hani!

bu sefer gerçekten arkadaşımla buluşcam. ayarladık önceden.

bi de gidicek kız. erteleyemem yani.

hem azcık daha beklesin :))

bi de sınav dan yeni çıktım suratım berbat. kocaman sivilceler çıktı. onlarda geçer daha iyi olur.

Son düzenleme:
Ayy sanki tüm haftasonunu arkadaşınla geçircen, bi 2 saatin yok yani... Neyse yaa buna da şükür. Eee şimdi sen mi haber vercekmişsin ona buluşalım diye?

:)))))) Birkaç gün hazırlanıp birkaç gün düşünmen, haber vermen vs lazım anladım. Ohoo yani:)))))

Evvet sorularını alayım burdan:)

evet buluşma günü düşünmem lazım

sorularıma gelince :18:

ilk defa biriyle buluşcam için ne der nasıl olur hiç bilmiorum. hemen benden bi cvp bekler mi ?

arkadaşın dedikleri hala aklımı kurcalıo o yüzden çekiniorum biraz.

yoksa çoktan kabul etmiştim..

Pes diyorum pess:))) Arkadşaın dediklerinden bahsediyosun ya daha...

Belli kalıpları kuralları yok ki bu işin, o yüzden ne der nasıl olur bunu sen ve o belirliyceksiniz.

canım bak yazdıklarını okuduktan sonra aklımdan şunlar geçti sadece okumanı ıstedıgı ıcın yazıyorum:

inanılmaz rüyada oldugum ınsanları kıskandıran maşallah dıyeceklerı bır ılıskım vardı ama en yakınımdakıler bana sureklı olumsuz konusuyorlardı olumsuz yok soyle olur ,yok boyle olur yok o senın gördüğün gibi bırısı degıl o bu bende kendımı sureklı başka bahaneler ıle avutuyor her seferınde kavgalar cıkarıyordum o Allah bır dese ben 2 der duruma gelmiştim cevremın etkısı ıle noldu sonuc ortada elım başımda kala kaldım.Aaa gıtmek ıstedıgı ıcın gıttı buna hıcbırsey demıyorum kımseyı suçlamıyorum ama keske onların akıllarına degıl kendıme gore yaşasaydım o kadar mutluydukkı benım davranışlarım degıstıkten sonra bızım kavgalarımız arttı bu su demek de degıl arkadaşlarım benım ıyı olmamı ıstemedıgı ıcın boyle davrandı hayır bunu demıyorum sadece onların gördüklerı farklıydı evet ben delı dolu bır ınsandım evet onların canıyım benım tırnağıma bırsey batsa anında yanıma gelcek ınsanlar hepsı ama bundan dolayı benı sureklı daha ıyılerıne daha mükemmlerine uygun kıldıklarından dolayı sureklı hayatıma gırenlere kulup bıuluyorlar .Benım unıversıtede hayatıma gerçekten cok dogru olan ınsanlar gırdı ama onlardada aynısı oldu hatta şöyle bırsey var suanda en yakın arkadaşlarımdan bırısı olan bırısı ıle bır yabancı öğrenci organızasyonunda tanıştık ve sevgılı olmuştuk .Cocuk bana hayatta en güzel şeyleri 15 günde yaşatmış ve ablası ıle falan tanıştırmıştı,o evde hasta ben bır sınavdan cıkmıştım bır arkadaşımın erkek arkadaşı onunla aynı okulda okudugundan dolayı ıste konustuk sınav sonrası falan bana o serserının tekıdır bır baltaya sap olamaz nerde akşam orda sabah sıkılır sendende yakında bız de gecen gun sacma sapan seyler yuzunden kavga ettık ıste sınırlendıgınde kımseyı gözü görmez boyle bırsı ıle yapabılecekmısın dedı bende gıdip onun sözlerine ıstınaden bıtırmıştım hıcbır acıklama yapmadan ama ondan sonra gerçeği ogrendım kı kıskandıgı ıcın soylemış mükemmel bır arkadaş,mükemmel bır dost,ve mükemmel bır sevgılı olabılecek bırısını ellerım ıle tepmişim.Oyuzden bırak sen tanı ama bence bıraz acelede et sonucta fazla naz aşık usandırır demiş atalarımız boşuna dememişler.

Kızlar bana gelınce dün erken cıktık hava kötü dıye sırketten geldım abur cubur manyağı bır sekılde kendımı abur cubura verdım.
Sonra uyuya kalmışım.Bırazdan terzıye vermem gereken esyalarımı terzıye götürcem.Sonrasında yazılmak ıstedıgım kursa gıdıp kaydımı yaptırcam,sonra bı cocukluk arkadaşımla buluşcam bırseyler ıcıp bıraz muhabet ettıkten sonra eve gelırım :)
Yarın berlın kaplanına gıtmek ıstıyorum ,yarın akşam caddeye gıdıp arkadaşlarımla görüşcem haftasonu planlarım bunlar .Hayatımda bırısı olmamasının tadını cıkarıyorum kendıme aıt bırseyler yapmamın guzelliğini yaşıyorum cok şükür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…