"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

böcükkk ben unutmuştummm bak ii hatırlattın rastlamadım o eşeofmanlıyaaaa yaaa
misafir gercekten sürpriz olduuu işten eve geldim annemler hastaneden yeni cıkıyolardı aradı eve geldinmi misafirimiz var seni görmeye gelecek die bende geldim dedim kim sürpriz dedi ben abim sandım amaaaaaa bakın kim cıktıııııııııı bücürügün ablasııııııııııııııııı ben sok tabi annemle görüşmüşler sırf beni görmek için ugramısssssssss cok sasırdımmmm demek sonbi kaç gündür bücürkten sohbet acılması rüyamda görüşüm falan demek ablası cat kapı yapacaktııııı :))))))

evet cnm mimarım...zaten konuyu görünce hiç es geçemedim...çok dertliyim çok...bi bırakın ya...bn çok mutlumuyum sanki böle olmaktan...ama işte nasip.. iiki varsınızz cnmm... ))

hayırlısı olsun cnm..

bu bücürük kimdi ben bilmiyorumm :18:

ayyy bücürüğün ablası mııı ???

megan murat ne yaaa anlamadım beeen...

ayyy evet bende cok sasırdım bi kaçamak yaptım dedi gecen geldiğimde ugrayamamıştım bak sırf senin için geldim dedi annenle görüştük gündüz dedi 1 saat kadar kalabildi gelip aldılar yarın akşam konser var annemlerin tabi anneciğim yok ama bizim bi akraba daha orda o zorlamış konserimize gel diye bahane etmiş annemide duyunca gelmek istemiş yarın akşam annem ii olursa konsere gidicez bide orda görücemmm

beyaz show tatlım megan fox varda ordaaaa :))))) büyük olay oldu millete

gamzeenk nasıl bilmezsin bücürüğü yahuuu ; bence çok ders çalıştın seeen... biraz aramıza dön mutlaka hatırlarsın :)
ipuçlarını seillam versin :)))

yaa demek ablası da geldi ; maaile hepsi kalkıp gelmiş mi istanbuldan dün teyzesi bugün ablası :))

mimarice bence doğru yerdesin :))) arada sırada bunalıma dönsek de genelde eğleniyoruz :)

hayırlısı olsun cnm..

bu bücürük kimdi ben bilmiyorumm :18:

aşkolsun gamzenkcim ya meşhur bücürüğümü nasıl unutursun su annesinin beni istemeye calıştıgı fakat annemin kestirip attığı sonra düğünde gördüğümbegendiğim ablasının imalarda bulundugu hani brlikte karar verip msj atmuştık ve cvp gelmemiştiiiiiiiii:)))))) bende silip atmıştım oooooooooo

ayy şimdi anladım :)
eee nasıldı muhabbet ; o da teyzesi gibi kardeşinden konu bahsetti mi?

evet canım işte sayımız bayagı fazla yanlız değilizzzzzzzz

hala ben de kararsızım bu konuda sevinsem mi üzülsem mi :))))

mimarice kaç yaşındasın ?

yok ablası yaaa çooook ders çalışmaktan öyle oldu ; bu ipuçlarıyla kesin hatırlar :)

bebeğim yok teyzeleri abime gittiğimde gördüm gerci burdada teyzesi varrrr ama o muhabbet biz abimdeyken olmuştu da ben ozaman yazamamıştımmm yani unutmuşum siz eskilerden bahsederken aklıma geldi yazıverdim ha bide msika hatırlattı yani bücürük yazmıştıya gamzenke yanlışlıklaaaa ordan öle paylaştım ama ablayı beklemiyodummmm gerci bişey yok ortada olacagıda yok beni cok seviyo ablaaa denk gelmiş gelmiş işteeee

karıştırmışım demek :)

ayy şimdi anladım :)
eee nasıldı muhabbet ; o da teyzesi gibi kardeşinden konu bahsetti mi?

hala ben de kararsızım bu konuda sevinsem mi üzülsem mi :))))

mimarice kaç yaşındasın ?

yok canım ya babam bi ara xx napıyo dedi ama o arada tel caldı gümbürtüye gittisadece bi ara anneme seilayı düşündüğümde yani aklıma geldiğinde gördüğümde falana hep cok güzel bi evlilik yaptıgnı hayal ediyorum neden bilmiyorum ama hep öle hissediyorum öle düşünüyorum onu umarım olur bak nolur cok düzgün birini bul öğle evlen dedi annemde dediki e oglunda küçücük veriridim sana onu yy dedi ben hemen lafa daldım yani herşeyin hayırlı dedim acelem yok istediğim gibi birini bulursam olur yoksa böle keyfim yerinde dedim gencsin daha ama bak söylüyorum aklı başında yakışıklı yanına yakışan birini bul ben seni cok seviyorum ve begeniyorum hep güzel seyler düşünüyorum senin için dereknnn o arada kapı acıldı babam geldiiiii:)))))

lamia naber ; oku oku bitmiyor demi :))

yani benim bile okumadım sayfalar var yazarken bile yetişemiyorum hızımızaa
yok ablası yaaa çooook ders çalışmaktan öyle oldu ; bu ipuçlarıyla kesin hatırlar :)

ehhh hatırlasın artık okadar bunalımm omuştummmmm

biliom tabi ya.

lakabını unutmuşum sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…