"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

yok adı yabancı değil. eklesemmi ki yanlış anlamasın sonra ..

neyse dursun bi kaç gün bakıyim okulda napcak

selam :)
eee anlat bakalım ...
Selam böcüğümm:)
2013 Gelincikleri topiğinden geliyorum oranın müdavimiyim de bi sıkıntı var ben artık 2013 gelini değilim

anlamı güzelmiş ama : )) o zaman biz sana kısaca lajo diyelim mi? iyiyiz, tatlım, genciz, güzeliz ama bekarız hatta sevgilisisiz sen nasılsın?
Evettt canım güzell:)
Diyebilirsinizz, ne isterseniz diyin tatlım:) Bendee iyiyimmm daha da iyi olcam inşallah:) Genciz güzelizz amannn sevgilisiz olsak da olurr Şuan ben bu moddayım tatlımm

jelim yaaa ; koru beni bu rapuştan :)))

naz yaptım ya telefon filan vermez bu hatun ; süründürür valla... biz bize telefonlaşmaya devam ederiz en kötü :)

hahaha ... yok cicim paşa paşa eve geldim...

huuuuu rapuuuşşşşşşşş nerdesiiinnnnn, gelsene korucam böcükümü sendenn : ))))) biz erkek diilizki, niye vermesin bize telini
aman beyavvv biz konuşuruz, bütün yolları bitiriyoz valla konuşurken, bişicik dayanmaz bize : ))) ama ben össledim senii

ses çıkmadımı ki :26:

lajo biz o modda diiliz malesef gerçi bu ara boşverdik ama

hayırdır? senin ne oldu, anlatmak istermisin?

yaaa evet yorgunluktan adım atacak halim yokken yarım saatlik yolu senle konuşarak yürüdüğümü biliyorum ben :)))
daha iyi ol artık ... bişi dicem sizin orda cafe filan yok mu ben geliiim oralara :)))

hişşşş ne sesi kuzum ??

Allah karşımıza hayırlı insanları çıkarsın canım...

Ben sadece aldatıldım, sanırım uzun bi süre kimseye güvenemeyeceğim.

hayırlısı olmuş o zaman lajoie... dilerim karşına gerçekten güvenebileceğin insan çıkar...
yeni oldu sanırım ama umarım çabuk atlatırsın...

bende hasta olucam herlde kızlar, bugün hapşurdum çok, boğazım acımaya başladı bide genizakıntısı başladı sabahtan. İlaç aldım yemekten sonra uykum gelemeye başladı, uyusammı diye düşünüyorum
yarın saçlarımı boyatmak için kuaföre gidecektim ama şimdi gözümde büyüdü, ama yaptırmamda lazım. Önümüzdeki hafta bizim g.müdürün oğlunun nikahı var, oraya gitmem lazım, özel davet edildim, gitmessem ayıp olur. Eeee boyası geçmiş saçlarlada gidilmezki şimdi, nolur nolmaz dimi ama belki birisiyle falan tanışırım, şöööle bie alendelonda benim karşıma çıkar ordaa
size anlatçak bişiler çıkar : )))

Allah karşımıza hayırlı insanları çıkarsın canım...

Ben sadece aldatıldım, sanırım uzun bi süre kimseye güvenemeyeceğim.

amiinnn...
vardır herşeyde bir hayır tatlım, sıkma sen canını, o güvensizlik aldatılmasanda zamanla oluşuyor zaten, sende önce olmuş sadece

ayyy keşke olsa keşkee, o zaman eve hiç girmezdim heralde : ))))))))

organizasyon sesi kuzucumm ; ))

ayy neg züel herkes burdaaa jelimde burda akşamları pek alışkın değilim yaaa dün benden sonra neler konuştunuz sabah biraz baktım ama cvp yazamadn cıkmam gerekti
aklımdakileri cvplıyım hemen böcükya jönü gec başlamadn bitti o cok yakışıklı ama hiç tarzım degil konuşmalarından hiç zevk alamadım zaten en son ben msj attım ondan cvp gelmedi hoş cvp yazacagı bişeyde yazamamıştım ama istese devam ettiridi gecelim onu dün o karısklıkta anlayamamışım bu arada ben bikere miskayla konuştum telde suhhh ses istiyosanız onu arayın görüntüyü tasdik ediyor ses harikaaaaaaaa
ayy bu arada bugün süropriz bi misafirimiz vardııııı ondanda bahsedicemmmmmmmmmmmmmmmmmm

yine mi yaaa.. bence gamzenk sana doktor ayarlasın jeli yaaa... ne çok hastalanıyorsun sen ; biraz vitamin mi alsan ; bağışıklık sistemini kuvvetlendir biraz...
alandelon haa

10 Gün oldu 11. güne girmek üzereyim:)
Atlattım atlattım atlatıcam zaten atlatmak zorundayım... Teşekkür ederim canım, sağ ol...

geçecek tabii ki de

slmmm...bnde yeni katıldım aranıza..ortak yanımız aynı dertten muzdaripimm...gencim güzelim havalıyım...meslek sahibiyim ...amaaaaa.....yalnızımm.bn bu işten bişe anlamadım...herkess..hadi hadi vardır senin bırakmazlar seni filan diyince zaten...iice bunalım oluyorum yok ...yok...sonra bi acıyan bi ifade olyo yüzlerinde....hııı hala yok yani.... )))))) ama napim bi yerde kısmetim var beklio demek ki...sıkıldım zaten ev -iş,iş-ev...ne olcak böle bilmem..... :S:S

seillam da gelmiş :)))
demek jön figuranmış meğer... son mesajı atan hatunlara kaldırıyorum kadehimi

rapuş nerdesiiiin ; sen de gel bak bişi itiraf edicem

jelii yaa sessiz bir organizasyon olacak ya da olmayacak sanırsam

ayyy ne kısmetli bir gece; 2 kişi daha düştü aramıza :)))

hoşgeldin canım ; mimar mısın yoksa?
yaa o densizler her yerde ... bazen gülüp geçiyoruz ; bazen bozuyoruz bazen de alınıp üzülüyoruz ... ama yalnız değilsin :)

kaldıralım bitanemmm yaaaaaaaaa öfff deli bunların hepsi işte hem soru sordu bende uzun uzn cvpladım bari bi teşekkür et dimi aman dedimya cok yakııklı ama sarmadı bannaaaaaaaaaa ki onada sarmamış döünüş olmadı

gamzenkcimm maaşalllahhhhhhh canım kısmetler artıyo istediğin olur umarımmmm:))

jelicim noluyo sanada böle nazarıda gecti bu iş sanki canım sağlam bi doktor bulsak sanaaaaaa

Eşin kaç yaşında?

hııı ya bende burdayım bebeğim, artıkın bizdede net var : ))) yorgun olmassam giriyom bakıyom arada ama bazen kimsecikler olmuyorr
kim vaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrr

al bizdende o kadar : ((

lajoo seninde çok yeniymiş , zamanla geçicek inşş herşey

seillllaaa kim o misafiiiiir ?

yoksa yeşil deri ceket gri eşofman altı kombinasyonlu komşu çocuk mu? ya da annesi filan :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…