"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

duş aldım böcükkkcan :))
hep ders çalışmadım :))

yatıcam birazdan saçımı kurutup.

iyi gecelerr..

gunaydın kızçeler...
kızçeler demişken böcüküm cenebaz vardı eskı forum konumuzda o ne oldu bılıyormusun?
kızlar açıkcası okumadım dün akşam baya bır kaynatmışsınzı benım annecığım evdeydı bende gıttım kotondan 2 adet etek aldım.bır tane zaradan gömlek aldım.alışveriş canavarı oldum gene sonrada annemle evde dedıkodu yaptık
evde yanlız olmamak nee güzelmiş ya ben yanlızlıktan baya sıkılmışım.
Annem yarın gıdecek sabahtan ben galıba yarın şirkete geleceğim sonrasında bende babacığıma gıdeceğm bakalım kader kısmet.
aft ne ben belkı cok cahılım ama bılmıyorum cıldımde bır problem olmadıgından dolayı cılt bakımı cok ender yaptırıyorum.
başka ne var ne yok okumadım bana ozet geçersınız eger onemlı bır degısıklık olduysa sızı cok sevıyorum mutlu günllllllllllllllllllllllleeeeeeeeeeeerrrrrrrrrr

günaydın kızlar akşam sohbetiniz çok güzel ilerliyordu. Ama pc yi sırayla kullanınca bana yol göründü :)

ayy rapuş, dün ne güzel geyiğin dibine vurcaktık ki, pc'im kafayı yedi, bağlanamadım ( yoksa hakkaten modumdaydım, elimden kurtulamazdınız ama allah size acıdı valla.

mesajlarıza alıntı yapamadım şimdi de, hiçbi şeyim normal değil. yoksa okuduklarımdan çok güldüğüm ve laf yetiştirmek istediğim şeyler vardı ama şimdi kimler yazmıştı hatırlamıyorum :)

süslüsün böcük, püslüsün. valla seni gördükçe kadınlığımdan utanıyorum yaa, ben akşam yüzümü yıkarken temizleme jeliyle köpürtmeye üşeniyorum, bi gün köpürtürsem öteki gün sallıyorum, hatundaki azme bak... düşündüm de kişisel bakımım lazer epilasyon yaptırıp kaşlarımla bıyıklarımı aldırmaktan ibaret yaa... he neyse, ben şey diycektim sana, bu ağır abi kro mu be hakkaten, yoksa rapuş takılıyo mu? ben sadece ciddi, oturaklı, ağırbaşlı bi adam olduğu için öyle diyosunuz sanmıştım? ama alain delona benziyosa her türlü alalım nüfusumuza, en kötü ağır abiyi hafifletme operasyonu başlatırız :)

rapuş, gel bakim bi dakka, bi şey dicem. ben sana küçükbaşı alalım demiştim ya? niye cevap vermedin bana, geçiştirdin?? alsak ya, bi şey yaparız onla?

gamzenk valla kolay gelsin yavrum. ben sevgilimin final haftasından bile etkilendim valla, geçenlerde kendimi okulda gördüm rüyamda. final zamanı gelmiş, biz daha vizeleri bile olmamışız, ay nası telaşlanıyodum. eniştenize diyorum ki, ben bu sene çaktım galiba, hiçbi şey bilmiyorum, işe gittiğim için hiçbi derse giremedim... o da diyo ki, senin okulu uzatma gibi bi lüksün yok, evli barklı kadın olcaksın diyo. ay nası strese giriyorum, nası bocalıyorum, ıyykk rüyası bile yıvranç

kızım sizin elinizde bissürü bekar abi-kardeş varmış, değerlendirsenize onları? dökün buraya cv'lerini, talipler de paravanın arkasına gelsin, ne diyosunuz? kısmetin nerden çıkacağı belli olmaz, bakarsınız birbirinizle gelin görümce olursunuz :))

bana gelince, yarın burun ameliyatım için son bi doktora daha görüncem, amerikan hastanesinde. çok övdüler, pek çok sorunu ameliyatsız çözebilir dediler, bi de ona görüneyim dedim. ordan da diş hastanesine gidicem, gömülü 20'lik dişim ağrıyo son günlerde, artık kaçışım yok mecbur aldırcam bu dişi. operasyondan korktuğum için kaçıyodum ama diş ağrısı da çekemiycem şimdi. muhtemelen antibiyotik verir, haftaya da operasyon olur diye tahmin ediyorum, hadi bakalım hayırlısı...

sevgilim de havaalanında şu an, sürekli rötar yapan uçağının kalkmasını bekliyo.. uçağı kalkınca ben de yavaş yavaş yollanırım havaalanı yakınlarına, evimiz çok sapa yerde, toplu ulaşımla zor gelir. istemedi ama ben yine de gidicem, her şeyin en iyisini o biliyo sanki paşa...

bu arada, telefonlar havada uçuşur da benim haberim olmazsa yakarım bakın!

slm kızlarr..

yine yorucu bir gün geçirdim derste çalışmam gerek üstelik.

ilginç bie oldu bugün. face te okuldan bi çocuk eklemiş. hiç tanımıyorum normalde.

iki gündür çalışma salonunda yan yana denk geliyoruz. bugünde aynı anda çıktık aynı dolmuşa filan bindik. ben çocuğu 1. sınıf sandım.

face ten ekleyince şaşırdım 1. sınıf ne alaka eklesin beni diorum. meğer son sınıfmış çocuk .

kabul etmedim.

çok deişik bi tip korelilere benzio

kıııııızzzz rapuuşşş ne dedinki bana korkaca : ))))))) ayy ben öle bişi hatırlamıyorum. ayrıca ajan olarak seni kastetmemiştimki be : )))) Allah iyiliğini versin emi senin, ondanmı bişey yazmadın sen bakim?? Bende diyom apuş buna sessiz kalmazdı ama : ))))) Kuzu ajan olarak başka birimi var, büyükbaşa senin o saatte ne yaptığını söyleyen, öğrencilerinden mesela ; ))

böcüüükkkkkahkahalarla güldürdün sende valla, rapuştan demek o kadar çok korktun, sen korkma ben korurum seni : ))) bu arada çıkan sivilcenin üzerine limon sürersen anında sönüyor ama sonraki günlerde başka yerlerden pörtleyebilir tabi. Hıııı bide bende dahil olmaya talibim o telefon konuşmalarına, huuu huu. Aslında geçen gün seillacım için onu geçirdim gönlümden, annecinin nasıl olduğunu tel olsaydı sorardım diye

cekuuuu afferin sana kuzum öğrencilerin hayır duasını alacaksın hadi bakalım : ))))

herkeslere yazacak bişiler vardı ama 2gün girmeyince çeneniz düşmüş sizinde, oku oku bitmedi

seillacımm sende dikkat et kendine,

jeliii :)))

gamzenkcim koreli değil de belki türki cumhuriyetlerdendir ; onlar da biraz çekik gözlü filan ya ... adı yabancı mı peki? ayy ekle nolcak ki ; doktor tanıdığın olur :))))

miskacan ; gözün aydın hadi bakalım enişte yoldaymış... yarın da doğum günü partisi var değil mi ; ohhh süper :)) ameliyat için de bol şans efenim :)
bu arada kro demeyelim lütfen

yalan dünyayı izledim ; annem ve babamla pek tadı çıkmıyo onlara hitap etmiyor tabii ama izledim pes etmedim... ödevimi yaptım ; birazdan yatarım... yarın yoğun bir gün olacak... yetimeecek kolleksiyon yüklemelerim var; dersim var ve akşama da doğum günü partisi var... miska ben izmirde kutlayacağım senin doğum gününü :)

seninde kısmetlerin açıldı, maşallahh maşallahh

lajoie sende hoşgeldin minnoşş : )))) ne zor nickin varmış, yazarken zorlandım yaa

jelim yaaa ; koru beni bu rapuştan :)))

naz yaptım ya telefon filan vermez bu hatun ; süründürür valla... biz bize telefonlaşmaya devam ederiz en kötü :)

Herkesten aynı tepkiyi alıyorum canımm yaa sormaa bikaç ay once almıştım Fransızca mutluluk, sevinç demek:)
Hoşbuldum bu arada tatlım:)) Nasılsınızz bakalımmm?

anlamı güzelmiş ama : )) o zaman biz sana kısaca lajo diyelim mi? iyiyiz, tatlım, genciz, güzeliz ama bekarız hatta sevgilisisiz sen nasılsın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…