"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

kuzu hangimiz diyoruz "bir bulsam alıp götürcem" diyen :))))

Sanırım seni di,yor:))))

Galiba erkekler için demiş o kısmını, o kısımdan öncesini bizim için demiş:))

seilla biz bize evlenip gidelim aslında ne güzel olurdu, benim abim onun şeysi bunun şusu filan denesek mi ki:)))

Aaa işe bak yaa. Ya işte evli olsak belki de ayrılmaya çabalıycaktık hehe iyi sonuç çıkaralım.
sorma bölelerini gördükce soguyorum iyice vallaaa ayyy gülermisin aglarmısın yemin ediyorum kadın bidaha zile bastı kızım acamıyorum tsu teli die tutusturdu iphone elimekarısnı arattı admanın yanında da kızları var hey allahım iyimi bari dedim iyiymişşşş

geçmiş olsun canım yaa...
acil duum hemşiresi kadar tecrüben oldu senin... ilk yardım biliyor musun sen ; bir sertifika pek yakışırdı sana...

açılın ben ilk yardımcıyım dersin...
vallahi bi ara ünide yaızlmıştım kişi yetersiliğinden iptal oldu ama tecrübeliyim yeterinceeeee :))) ve kadın geline saydırıyooooo ocagımı batırdın die herkes uyandı gecemiz rezil olduu ne ayıp seyler bunlarr yaaaa öfff zaten sıkıntılıyız herkes gerilddiiiii yan dairemiz bide ayyy uzamasa bu mevzuu yaa hiç hoş olmayacak tam ameliyat öncesi öfff acayip gerildim şimdi
hoşbuldum canım
o dediğim çocuk burda çalışmıyo tatilde gelir ama görüşmek isteseydi iletişime geçebilirdi şimdiye kadar o yüzden umutlu bakmıyorum o olaya

hımm bellimi olur canım gelince arar bakarsın

kuzu hangimiz diyoruz "bir bulsam alıp götürcem" diyen :))))

ayy ben diyorum suan yaaa alıp götürse biri beniii

"şu an hiç bunlara ayıracak vaktim yok" demeyesin

kızlar yatıyorum ben hepinize iyi geceler... yaa elmacık kemiğimin üzerinde başka bir elmacık kemiği çıktı yaa off nasıl zonkluyor...
gidip buz filan uygulayayım...

seillam inşallah sessiz ; huzurlu bir gece olur şimdiden sonra...
rapuuuş :))))
cekucum tatilinin tadını çıkar yaa... istanbula git benceee ; orası daha az soğuktur :)))
gamzenkcim sen de çok çalışma ; bak ben hiç çalışmadım bugün :)))
haydi baaayyyy... tatlı rüyalar hepize...

Bi de yüzyüze gaz verme olayını deneyelim kafamız güzelken, o da olmazsa daha da bişey olmaz bizden
Ben yatıyorum hatunlar iyi geceler herkese

İyi geceler hocam.:)

heh işte anahtar kelime rapusss cddiyetten bıktım dagıtmammmm lazımmmmmmmmmmmm

Aynen hayatım aynen, cıvıtalım artık neresi nerde kalırsa diyelim he?:)

Bak yaa lafı attı ortaya kaçıyor. Rüyanda beni gör de kork emi.

neyse kesildi sesler ama cidden ayıp bu ne ya hadi kadın yaşlıı kızı yanıda o sakinleştirsin alışkın degilim bide huzurlu sakin bi site die geldik güyaa ilk ve son olur umarım ama sinirim bozuldu cidden bide annem gerilsin istemiyorum zaten uykusu düzensin tam erken uyudu dedik dikildi yine kadın oda gerildi neeseeee dediğim gibi ilk ve sodur umarımmm şaşkınım vallaa yatayım bende ciddi yorgunum zaten bi balıp cıkacaktım neler olduu vay anasını yaaaaa öfff öptüm sizi benim yerimede dağıtın bol bollll ii gecelerrrrr

ayyy gidemiyrum ben en az 20dk burdayım...

kil maskesi sürdüm yüzüme ; ay bu soğukta buzla çıkarıcam bi deee ...

rapuş güldürme beni ; mimik yapamam ben :)))

Sıkma canını canım geçti gitti, iyice dinleen ben de yatıyorum öptüm herkesi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…