"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

bende beğenılen bırıym bı kac yıla kadr olcam meslek sahııbı:)) guzel kızımdaa hatta görenler dıomus bu kızın kesn wardr bakımlı hos kız dıe:))ah neredeee vah nerede nerde unuttm kalbımı acaba:)) bnde ısterm sewgülüüüü

bnm de şu an mesleğim yok ama bnde olcam bi kaç yıla meslek sahibi. sendeki durum bnde de var. okulda hoşlanan çocuklar sevgilisi vardır die yanaşmadan önce kız arkadaşlarımla ağzımı arattırıolarmış. ay saf saf bnde inanıodum. kızın biri gelmiş dio geçen sende yüzük gördüm ya sevgilin mi var. bn böle şaşırmış bi vaziyette aa bn hiç yüzük takmam ki nerde gördün die soruorum. sonradan anladım tabi

bnce bundan da kaybedio olabiliriz. erkekler de ya sevgilisi var ya da bu kız benim teklifimi kabul etmez die düşünüo olabilir ler mi acaba:26:

çok yorgunum ben ya su düğün işide bitsede bi rahata ersem nezaman kendi düğünüm için yorulacam acaba:97:

hepinizin yorumlarına tek tek teşekkür ediyorum kızlar amaç ne ben de anlayamadım ya vaktinde deseydin yada demedin hiç konuşmasaydın onun düğün günü benimde amcamın düğünü var burda olamıycam aslında buna sevinmiş öle söylüyo akşam aradı yine vedalaşalom bari dedi bugün kız almaya gidiyolar onlar gelincede ben gidiyorum iyi yolculuklar falan dedim allah mesut etsn bütün iyi dilekleri diledim içimden gelerek iyi bi insan isterim mutlu olsun nişanlısıda cok iyi bi kızmış umarım cok mutlu olur ama okadar ısrar ettiki telde iyimi yaptım kötümü yaptım bimiyorum kızlar ama dayanamadım tamam dedim evimizin biraz ilerisinde bi pastane var gel oraya dedim bi yarım saat görüşelim dedim eşofmanlarımı giyip market die cıktım evden baktım bekliyo gördü beni bı sarıldı bana sandım kemiklerim kırılacak ittirdim bak dedim baştan anlaşalım sana insan olarak değer verdiğim için geldim seni tebrik edip vedalaşıp gidecem böle yapacakdsan giderim tamam dedi nese oturduk öle pek konuşamadı o başta ben konuştum hep nişanlısının sordum düğün nasıl falan o sadece beni izledi gözleri dolu dolu ben tabi uzatmadan kendimi de suclu hissettiğimden kısa kesip kalkmak istedim hemen anladı tabi bu baktı huzursuzum rahat ol dedi senin bi sucun yok ben beceremedim herşey elime yüzüme bulaştı dedi beni kabul etmessin die düşündüm hep dedi yaş farkı falan da olunca dedi(benden 10 yaş büyük de hatta bu sebeple bikere sırf zarf olsun die abi demiştim ona nasıl sinirlenmişti deme bidaha die e sen söle dedim ne diyim ne istiyosun sen ne der dersen onu dicem die demedi bişe adımı söle dedi iyi dedim bende insan derki aşkım ded sevgilim de artık konuşmak faydasız tabi) bide bi gün abi dedin ya bana dedi bi hafta kendime gelemedim dedi kız haklı kaç yaş var arada ben neler düşünüyorum falan dedi ama bundan sonra gerçekten bi abi bil beni dedi bi sıkıntın olur bi alo de yeter falan ama ses titriyo konuşurken herşeyin en güzeli senin olsun seni mutlu eden biri karşına cıkacak ben inanıyorum senin güzel yüreğin kiyi düşüncelerin insanlığın karşılığını bulacak bi gün dedi okadar sinirlendim okdar üzüldüm karman çorman bi duygu ya insan ne hissedeceğini ne düşüneceğini bilemiyo bi yandan kader kısmet diyo diğer tarafı düşünüyo bi yandan da acaba olsaydı nasıl olurdu diyo giderken de sarıldı bana agladı biraz bende dayanamadım bu sefer agladım sarılıp cok mutlu ol inşallah dedim öle eve döndüm ama gerçekten berbat hissettim kendimi sonra msj attı bide haketmediğim ilgini benden esirgemediğin için teşekkür ederim herşey gönlünce olsun yazmış cvp vermedim bende uzamasın daha fazla die ama hala berbat hissediyorum kızlarrr şaşkınım şaka ciddi bilemicem artık ama durum bu işte hala üzgünüm ne şanssız bi kızım ben ya millet hep gittikten sonra akılları başalarına geliyo yoruldum artık bunaldım sıkıldım bu durumdan cok da uzun yazdım sıkılmazsınız umarım

valla çok üzüldüm yazdıklarını okurken cnm ama kısmette yoksa olmuor işte, yapıcak bişey yok.. biliorum senin için zor bir durum ama gene de kendini çok üzmemeye çalış olur mu.. hem belki çok yakında çok daha fazla sevebileceğin, çok daha iyi biri karşına çıkıcak, öyle düşün ki öyle olsun ok cnm :) öptüümm..

yakında bi meslegim olacak çevremde cok fazla kişi var ama bekliorum arkadaş söyle filimlerdeki gibi:)bi an çarpışssak:)benim vize final notlarım düşseo toplasa sonra tanışsak mükemmel olsa hayaller kursak :)hayaller hep kursakta kalıyor:)

ya bu erkekler çok kafasız yaaa... niye böyle zamansız gelip hem seni hem kendini huzursuz ediyor ki... evleneceksin işte git kendi içinde yaşa pişmanlığını ne gerek var ki böyle saçma bişeye... ama sen çok doğru davranmışsın canım... daha fazla sıkma canını bununla ilgili... herşey kader kısmet napalım :)

kızlar bişey sölicem... benle ilgilenen biri var demiştim yaa niyeti ciddi olan, tam bir sene uğraştı baktı ki olmıycak sanırım, beni pek aramamaya başladı..pirinci ararken bulgurdan da oldum galiba
yaaaaaaa yalnızlıktan bıktımmmmmmmmm, bize bir çareeee

hadi bakalım cnm, iyi haberlerini bekliorummm

Çok beklersin.

evet evet ben de bekliyorum o iyi haberleri... bir kahve davetinden hiçbir zarar olmaz diye düşünüorum :)

Çok düşünürsün.

Ben adım atmam kızlar, yeminliyim... Bu konuda acılarım var. Ne zaman adım atsam geri çekilen tipler, sinir oluyorum. Buna adım atmıycam. Naparsa yapsın umrumda değil.

bide o var demi eldeki bulgurdan olma olayı.benim de görüştüğüm biri var ayrılmak üzereyim ama çok korkuyorum ya diyorum bazen kimse onun sevdiği kadar seni sevemez,deger veremez ama işte aşık olamadım...zorla olmuyor hiç birşey...ama korktuğum şu ondan ayrılırsam belki de bundan sonra zaten aşık olabilceğim kimse çıkmayack ve yalnızları oynuycam ve beni çok seven insanı da kaybedicem.buyüzden çok iyi anlıyorum canım seni.

tatlım yaa ben de senle aynı durumdayım işte.. aslında ilk günden beri onla evlenebileceğimi düşünmedim, sadece hep denemeye çalıştım.. insanları böyle oyalamayı da hiç sevmem ama işte gün gelir de kimse olmazsa onu olsun bari reddetmeseydim die üzülmemek adına kendimi zorladım hep ama olmayınca olmuor cnm yaa sevmediin bi insanla evli olmak çok zooorr olmalı, düşünsene mutlu evliliklere hep imrenerek bakıcaz... öte yandan yalnızlık da çok zorrr öffff valla bu konuyu düşünmekten başıma ağrılar girior.. özellikle bu sene iyice takıntı yaptım

kızlar cok saolun yaaa tüm iyi dilekleriniz için yapacak bişey yok tabi olan olmuş allah mesut etsin biz önümüze bakalım
öpüyorum hepinizi tek tek

kızlarr aman dikkat iyi düşünün doğru karar verin sonra benim gibi olmayın berbat bi durum hoş ilerde bunu bidaha yaşıycak gibiyim cok yakın bi arkadasım var burda bahsettim biraz istesemde bişey hissedemiyorum ama o bana pek boş değil imalar herşey onu gösteriyo ama ben de tık yok yakında oda bulur birini evlenir gider ben yine kalırım böleee:96:

rapunzelim bak yapma böle adım atmam diyosanda adamı biraz yüreklendir bari tüm kapıları kaptıyosun adamın yüzüne cesaret bulamıyoki biraz yanaşsın

tatlım yaa bence bu sayfadaki herkes zor karar veren seçici olan ve sevgiye önem veren insanlar olduundan bu zamana kadar evlenememiş.. bizim gibi gerçek sevgiyi arayanlar karşılarına çıkan insan dünyanın en zengi,n en iyi insanı olsa bile sevgi olmayınca kabul etmior, neyse yaw bu da karakter sahibi olduğumuzu gösterir, hoş karakter sahibi olmak yalnızlığımıza çare olmuor yaa işte avutuorum sizleri

Keşke birşeyler hissedebilsen canım..ya niye karşılıklı gelişmiyor bizde birşeyler anlamıyorum inşallah sonradan pişmanlıklar yaşamayız..

katılıyorum sana canım kişiliğini oturtmuş kendi ayakları üzerinde duran hayatta amacı olan kişiler acaba buda mı korkutuyo erkekleri
ki bence etkisi var buda bi sebep amacımız bi sevgilim olsun değilde bi hayat paylaşımı oldugu için seçimler de zorlaşıyo malesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…