"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

yavrum sende ne cevherler varmış da bilmiyomuşuz biz :)) zenci abinin akıbetini acayip merak ettim, sonra noldu bu hikayenin sonu pekiii??? :)

Bu aradaaa sevgililer gününde kendime hediye alıcam, iyi fikirmiş:))))

süslü don al kendine (doncu geldi aaanıımm)

bebeğim teşekkür ederim, yaşlanmaktan nefret ediyorum ama çaktırmıyorum :) bu arada sormaya korkuyorum, "sen de forumu takip etseydin de geri kalmasaydın be!" diyceksiniz diye ama meraktan da çatladım, kim ki bu ağır abi? bi özet geçsen, he böcüğüm? :)

gamzenk sana da sormaya korkuyorum, ama sana da sorucam :)) kim ki bu çocuk? bücürük değil di mi?

yok cnm.

bu yeni biri. üst sınıflardan. bi süredir bakışını hissediodum.

bende arada gülümsedim filan. sonra bi ark geldi senden hoşlanan biri var çekinio dedi. bende gelsin tanışalım dedim :))

öyle tanıştık. 2 hafta oluyo.

hoş bi çocuk. ama üst dönemden bi ark a sordum çocuk hakkında pek iyi konuşmadı. çok kabadır kabul etme bence dedi. buluşma dedi aralarında tartışma olmuş geçen sene sanırım.

benimde kafam karıştı. çocuk biyere bişeyler içmeye davet etti. bende bahane uydurdum ektim. sonra okulda konuştuk ara ara. soğuk davranmıorum hatta gayet samimi konuşuorum.

şimdi de biraz geri çekildi sanki

senin de yorumunu merak ediorum :26:

Başka başka okullarda devam ettik onlarla miskacan, yıllar sonra zenciler evlendiler, Face'te görmüştüm bebeleri var. Sarışın da beni ünv. son sınıftayken aradı, aklım sende evlenmeyi istiyorum dedi, ben de "çok uzun zaman önceydi sen yoluna ben yoluma" dedim o da evlendi ama o en azından izin aldı:)))

böcük ara canım sen ara müstehak sana:))) Bana laf sokuyo bi yandan da yaa şuna bak.

miskam yılbaşında aldım süslü don ama bi daha mı alsam ki, biriksin he lazım olur bi gün belki.

Okuldakiler yetmezmiş gibi başka okullardan eski arkadaşlar soruyolarmış naptı evlenmedi mi daha diye kızlar yaa:)))) Arkadaşlardan biri de "senin değerinde adam mı var ki evlenceksin" dedi, benim değerimdekiler Paristelermiş:))))) Ben taşınıcam artık. Paris'e tabi ki.

Sıkıldım ben yaa(

ayy bilmem ki, cesareti mi kırıldı acaba, sen ekince? sonuçta bu adamları gözümüzde büyütmemek lazım, hepsi birer korkak çoğu kez.. hem sen bakmasana başkalarının yorumlarına. bi insan çok kötü bi arkadaş olabilir ama harika bi sevgilidir mesela? denemeden bilemeyiz :) kulak asma sen millete, kendin tanı, kendin karar ver bence. gerçi mesafeli olmaya başladı diyosun, biraz cesaretlendirsen mi napsan?

eh yavrum, sen önüne geleni döv, arkana geleni tep, yanına geleni it, sonra vay efendim ben niye yalnızım! mis gibi sarışın aramış seni, hem de tüm çapkınlıklarına rağmen :)) insan sen kendi yoluna ben kendiminkine der mi yaa, bi bakar kutumdan ne çıkacak diye :) fransızlardan da bi halt çıkmaz bence, egoist, bencil insanlarmış gibi geliyolar bana hep nedense. italyan diyorum veya ispanyol. biscolata stylaaa :))))

şu sınavım geçsin de bişe yapmazsa.

ben mesaj atarım artık

rapuşş o sarışın kim bakıyimmm. ben niye bilmiorumm....

seilla nasılsın?
katinaaamm okuyo musun ses ver:)
straww napıyosun bu aralar yok mu haber bi gelişmee?
yengec arkadaşımız da yazmaz oldu yaa...
Aklıma gelmeyen herkes nerdesiniz???

hep başka adamlar yüzünden harcamışsın sarışını, yazık bee :)

Evet yaa o sırada aşık olduğum da çok esmerdi. Ben ortayı tutturamadım hiç, ya sarışın ya esmer. Artık sadece esmer seviyorum gerçi:))
Neyse işte el elde baş başta kaldık işte miskam((

Evet yaa o sırada aşık olduğum da çok esmerdi. Ben ortayı tutturamadım hiç, ya sarışın ya esmer. Artık sadece esmer seviyorum gerçi:))
Neyse işte el elde baş başta kaldık işte miskam((

deme öyle fıstığım, sadece iş hayatına daldıkça, yeni insanlar tanıyacağımız sosyal çevremiz daralıyor, o yüzden adaysız kalınıyo işte. geriye kalıyo eş dost çevresi, esra eröl falan.. yoksa uygun aday bulunduğu anda hallolacak ben inanıyorum.

İçim rahatladı valla Esra Öröl'e gidersem tamam yani.

günaydın :)

miskaaa ; mutlu yıllar sana ne istiyorsan onu yaşadığın bir yaş olsun :119:

rapuşuum , planlarındaki hızlı değişikliğe hayran kaldım ; önce paris sonra esra örol... yalnız unutma esra örola da fazla geliyoruz biz... aceebaaa fransada bir tv kanalında esra örol türevi bir hatun var mıdır olaya el atacak... bence ordan başlamak lazım ; yalnız program sonu french kiss filan isterlerse ıkk mık istemem ben deme ağır abiyle ilgili de söyle hadi itiraf et; ben yazmasam sen yazmayacak mıydın öyleee :)))

jelimmm beni de almadan bir yere gidemezsiniz... ama ben de miska gibi ispanyol olmasını tercih ederim... birkaç ay sabredin yalnız; muhteşem ispanyolcamla en az 3 yağuşuklu kaparız ; uzun boylu ; kara göz ; bronz ten ; eline bir gitar filannnn ; olalaaa

miskacan ; ağır abiyi özet geçivereyim... işten bir arkadaşın arkadaşı... yoğun ısrarları ve çabaları sonucu tanıştık... tarzı benden çok farklı ; ağır abi ama bu olgunluk manasında değil erkeğim ben diye dolanmayı seven tarzdan bahsediyorum... bikaç kere arkadaşla birlikte görüştük; 10gün önce filan yine öyle bir program yaptık ama arkadaş gelmedi ; ikimiz kaldık... ondan beri de ben de aramadım ; o da aramamıştı ama pzt aradı işte... aramaması iyi olmakla birlikte aramayışına bozulmuştum yani mantığım almıyor ama vakit geçirmek de güzeldi... yanii garip bir durum... istemem yan cebime koy gibi bişi :26:

Son düzenleme:
Günaydınlar çok acelem var iki satır yazıp tüymem lazım...

böcükcan ben ne mi dicektim haaah aramış ama arasa ne aramasa ne diektim eğitimi ve kişiliği uymadıktan sonra ne bileyim aşık olmadıysan eğer:)))) Bunu da sonradan itiraf edebilirsin yani bence. Çocuk teklif etse görüşelim tanışalım vs diye gelip buraya ay ben zaten pek beğenmiştim hatta aşık olmmuştum dert misin bilemedim şindi:)))

Ya kızlar ben rüyamda ölen ananemi gördüm pasta almış gelmiş, yedik yedik sonra da kalan pastaları parçaladık yığın haline getirdik. Bi de okula bi yolluk bi halı götürmüşüm milletin ayağının dibine serdim anlamlarına bakar mısınız zamanınız olursa:))))

kızlar ne var ne yok dıye bır bakıyım demiştim ama eskı defterler açılmış eskıden ne cevızler kırıp ne canlar yakıyordum ama bır anda hepsı gerıde kaldı zaten bünyemde kaldırmaz artık ama benımde vardı fransız falan hatta benıde erasmus zannedıyorlardı türkler artık nerem benzıyorsa ama cok eğlenıyordum nerde o günler şimdi kılo aldım ,iş çok yormaya başladı yaşlandım galıba.
miskam doğumgünün kutlu olsun cnaım en guzel yılını yaşayacaksın hayatındakı evleneceksın ne güzel sıtemızden bırısı mutluyum dıyecek.
kızlar ben herseyden soğudum gıbı bırsey bana 2012 hıc yaramadı hıcbırsey yapmak ıstemıyorum bütün gün uyusam banamısın demem .Dün dansa gıttım ondanda soğudum.off Allahtan annem yanımda o bıraz benı mutlu etmeye çalışıyor buda bırseydır dıyorum.Bu seferde dişim apse yaptı.2012 bana hıc yaramadı hiç.

slm kızlarrrrrrrrrrrrr
cok yorgunum yafuuuuuuuuuu öfff annecigimin tanısı kesinleşti kızlar şimdi vucüt taraması bi takı testler vb. yani ameliyat öncesi hazırlık işlemleri yapılıyor inşallah bi operasyonla atlatıcaz bu işi ne var ne yok temizleyip alacaklar kurtulcaz bitcek gitcek inşallahhhh yoğunluktan giremedim iki gündür şimdi okudum yazdıklarınızı eskiler akla gelmişşşşş ayyy ben cok mahsunmuşum yaa yazık bana valla ben hep abisnin peşinde dolaşan bi kızdım o nerde ben orda arada bir abimin arkadaşlarına vurulurdum ama hepsi abi yaaa sonuca ulaşmazdıııııı ama platonik aşkları cok du hep kendi kendime yaşadım zaten hep yaşca büyük beni ahh canım ne tatlısın die seven abilere aşık olurdum ben yaaaaaaaa

miskacannnn doğum günün kutlu mutlu yeni yaşın huzur dolu sağlıklı olsun bitanem yanlızz bücürük benim di yahuuu gamzenkin değil:))) bu arada bak ii hatırlattın bücürük yanlız eve cıkmış ayrılmış ailesinden abime gittiğimizde teyzeleri geldi onlar söledi hiç umursamadım yorum yapmadım dinlemede kaldım ama sinir oldum cünkü direk sonra ee sen evlenmiyomusun xxx gibi ne bu yeni genclik böle hepiniz evlilikten kacıyosunuz dedi bende gayet güler yüzleeeeeee yok öle bişey dedim kacmıyorum ben sadece evlilik gibi bi derdim yok ama kafa uyan sevebilecegim ban eş olacagına inandıgım birini bulrsam tabiki evlenirim ama sırf evlenmiş olmak için evlenmem, biz genlerin düşüncesi bu dedim xxx abiiiiiiiideeeeee henüğz o kişiyle karşılaşmamaış demek yada farkında değil ki evlenmemm diyor dedimm" hahhhaaa anneciğimin gözleri kocaman oldu tabi alışkın değil evlilik üzerine yorumda bulunmama:)) ama hala imalı konuşmalar ggöz süzmeler laf işittirmeler oluyo ya sinir oluyorum adam yanlız eve cıkmış daha varmıya gelsin kızlarrr gitsin cıtrlarrrr:)))

öfff birsürü sey yazacaktım araya girdilerrr hep unuttum yaaaa nese akşama ugrayabilirim umarımmm ozaman yazarım artıkkk

hahah rapusss rüyan hayır olsunnn bende iki akşamdır bub bücürügü görüyorum yaaa acaba konusu gececk diemi oldu ki akşama yorumlarız artık

böcükkk aramış agır abi hadi bakalım sıra sende demiş beni istiyosan belli et bende hamlemi yapayımmm:)) iyi düşün doğru karar ver ama arkdas kalırsınız hiç olmazsa degerlendirr

jelimm bebeğim düzelemedinmi hala sen tatlım yaaa dikkat et kendine

hayatacım sende doktoru ihmal etme

gamzenkcim biraz daha cesaretlendir sınav bitince bi msj at

şimdilik bunlar geldi aklıma öptüm hepiniizziii bölük pörcük oldu yine ama siz anlarsınız beniii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…