"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

slmlar bu konuyu ben de takip ediorum uzun zamandır:)
bana kalırsa eğer karşındaki dürüst ve iyi bir işi olan biryse neden olmasın?
artık ciddi düşünen ve dürüst, iyi insan bulmak çok zorlaştı, hem şu an onu sevemesende ilerde sevme şansın var, beraber vakit geçirdikçe, paylaştıkça alışkanlık oluyo
ben birden ynt verdim araya girip ama bence onu sevebilirsin ve evlilikler bence mantık varsa daha iyi yürüyor

ooof of, ben de böyleyim bence evet evet :2:

gerçi yaşım küçük sayılır belki ama, cidden incelenmesi gereken bir vakayım ben bir türlü aşık olamıyorum yani istediğim ''o adam'' çıkmıyor karşıma. nerede saçma sapan tipler var beni buluyor, başka kızların hemen atlayacağı tipler benim hoşuma gitmiyor çünkü onlar hep bir kız olsun da ne olursa olsun gibi düşünenler bence.

bilmiyorum ben mi çok şey istiyorum acaba...öyle çok yakışıklı olsun şöyle olsun böyle olsun gibi isteklerim de yok aslında. iyi bir okulu ya da mesleği olsun, kendini geliştirmiş düzgün bir adam istiyorum sadece ama yok yanii..

üniversitede okuyorum. geçen hafta yaz okulu başvurularında biriyle karşılaştık çocuk benimle ilgilendi belliydi her halinden. ben yanlarına gelince arkadaşları ona bakıp gülümsediler vs farkettim vardı bir şey.
''seni geçen yıl yazokulunda gördüm'' dedi bana. ben de tip tip bakıp yooo dedim salak mıyım ben evet salağım ben bölümümü sordu falan. sonra dilekçe yazmamız gerekiyordu hep beraber oturduk yazıyorduk. sonra o dilekçesini vermeye giderken, ''yazın çok güzelmiş bilsem sana yazdırırdım'' dedi güldü.

biri bizi tanıştırsın of ama ya okulum uzayacak sanırım benim, moralim 0 aslında. hiçbir şey yapmak da istemiyorum. yalnız yalnız ölüp gideceğim ben valla... aşık olamadan öleceğim işte, böyle boş boş geçip gidiyor üniv. yıllarım..
.

haklısın cnm yaa zaten biraz da o açıdan düşünüp kestirip atmamaya çalışıorum bakalım kısmet artık :) sende durumlar nasıl cnm?
kızlar bu arada size bir olay anlatıcam çok gülüceksiniz hahaaaa :) bi toplantım var, bitince gelip anlatıcam bekleyin beni

valla bende 28 yaşında düzgün bir mesleği olan biriyim ve 1 yıldır görüşüyorum biriyle uzun bekleyişlerin sonunda buldum :)) şimdi evlenme olayına iş gelince benim heheylerim başladı kafamda bir sürü olumsuz senaryolar..çok aşık diilim ona uyumluyu bi ikiliyiz sanırım bununla yetinip evt dicem ama daha iyisini bulur muyum diyede düşünmeden edemiyorum.hayatımda herzman istedğim şeyleri elde ettim maddi anlamda meslek anlamında ama iş aşka gelince hep yanlızları oynadım aslında çok beğenen birileri oldu beni ama kimseyle doğru düzgün bir ilişkim olmadı çok fazla evlenme teklifide almadım beni beğeneni ben beğenmedim benim istedğim beni istemedi..yani bence kimisi aşkı 18 inde bulabiliyo kimisi 68 inde tamamyıla şans ruh eşini bulmak bence herkese nasip diil.ama evlilik için illa ruh eşini bulmak mı gerek onu tam bilemiyorum eğer öyleyse çok bekleriz :))ayrıca ben öyle hemen klasik evlenme modunda giremiyorum biraz fazla bilmişlik iyi değil derler ya galiba bizlerde biraz o var herşeyin gerçek yüzüünü görüyoruz kimse bizi güzel sözlerle ikna edemiyo :))hayırlısı ama burda yazan kişilerin yaşadığı çoğu şeyi bende yaşadım sizi çok iyi anlıyorum D

straawberry merak ettim olayı şu komik olayı:)
bendeki durumları sormuşsun, bende durumlar pek iç açıcı değil, hep 15 gün-1 ay süren flörtler, hiçbir türlü rayına oturtamıorum, artık zaten akışına bıraktım, bende bir problem var gibi gelioo
bir de eskiden teklifini kabul etmediğim kişileri şu anda evli ve çok mutlu görünce ne kadar yanlış karar verdiğimi görüyorum...bu da biraz yıprattı son zamanlarda beni

daha iyisini bulur muyum diyerek zaten düzenli bir ilişki olmaz ki

tatlım yaa anlatiyim :) sevgili bulucam die yapmadıım kalmadı :) netten biriyle tanıştım en son :) işte eğitimli biri filan die tanıttı kendini.. güvndim neyse bi gittim tam bir maganda haha dişleri filan bahsetmek bile istemiorum
kaçıcak delik arıorum inş tanıdık biri görmez die etrafa bakıorum filan allahım tam komedi dior ki bana ben çok heyecanlıyım sen sakinsin nie öle hahaa
neyse yaa cnm işte öyle bende de durum aynı biriyle tanışıorum bu defa oldu diorum bi bakıorum adamın amacı evlenmek deil valla bıktım yaa ne biçim iş anlamadım.. aynen senin gibi önceden reddettiim insanları evli ve mutlu görünce ahh ben ne yaptım diorum ama kısmet tabi..
senin yaş kaç cnm?

Sizinle aynı kaderi paylaşıyorum ben de.28 yaşındayım.birbuçuk yıla yakındır görüştüğüm biri var.çok iyi,çok dürüst,beni çok seviyor ama ben ona aşık değilim evlilik konuşmaları başlayınca ben de kendimi geri çektim çünkü tam emin olamııyorum ve uzun zamandır bir kararsızlık içindeyim.vicdanen de kendimi çok rahatsız hissediyorum çünkü oyladığımı düşünüyorum.üniversite mezunuyum iyi sayılacak bir işim var ama çevrem hiç yok.doğuda bir yere atandım ama çalışıgım kurumdaki herkes yaşlı.üniversitede benim begendiğim karşı tarafın da beni begendiği kişiler oldu ama kendime çok güvensizdim hep kendimi geri çektim.şimdi yanlış yaptığımı anlıyorum.arkadaşlarımın çoğu nişanlı yada evli.çok yakın iki arkadaşım var onlarda benim gibi onlar da 27 yaşında onlar da aradıklarını bulamıyorlar.bu işler kısmet işi galiba.bide bir iki ay önce benden üç yaş küçük biri çıktı karşıma hem yaşı küçük olduğu için hem de görüştüğüm biri olduğu için reddettim onu ama aksine elektirk almıştım ondan ama yaşı küçüktü bu sorun olurdu benim için.neyse çok uzattım ben ya.herkese bol kısmetler.

27 yaşındayım öğretmenim ve bunalıma giricem galiba.. herkes evlendi, bu yaz evleniyor, çocuğu olanlar...
facebook hesabımı dondurdum açmycam, milleti gördükçe daha çok bunalıma giriyorum.. millet çocğunun fotosunu, düğün nişan fotosunu paylaşıp duruyo..

yaa var yaa burdaki herkes aynı hisleri yaşıor gördüüm kadarıyla aynen ben de bu da mı buldu yaa ben gene kaldım diorum her yeni yüklenen fotoyu görünce :)) kızlar napsak ki bi yol düşünelim bence bu böyle olmuor

ben 27 yaşındayım ve halaaa dikişi tutturamadım gitti
herkes böyle dio benle ilgili

ben 27 yaşındayım ve halaaa dikişi tutturamadım gitti
herkes böyle dio benle ilgili

cnm sen benden çok küçüksün henüz, dert etme şimdiden.. hayırlısı olsun inşallah, başkalarının söylediklerini de hiç önemseme.. ben başkalarını önemsemiorum, sadece kendimi çok yalnız hissettiimden biri olsun istiorum.. ama kısmet olmuor işte...

ben de aynen facebook hesabımı dondurdum artık fotoğraf görmek istemiyorum.bu yaz evlenen de bir sürü arkadaşım var Allah onları mutlu etsin kimsenin mutluluğunda gözümüz yok ama insan bunalıma giriyor anlıyorum seni.ben de 28 yaşındayım memurum.

Yaşasın git gide kalabalıklaşıyoruz!:))

Biz tanışıyoruz canım işten, burda yazılanları okuyorum benim vakam gibisi yok inan ki karmaşık bir durum. Evllilikten söz ettik ama görüşmüyoruz biz. Yazıcam sana burda parça parça anlattım toplamak mümkün değil haklısın:)

olmaz mıı ben de varım

Hoşgeldinnnnn...

O heyheyleren bende de var yaa, iş ciddiye binerse diye tırsmıyor da değilim.
Ruh eşi şart bence evlilik için. Uyumluyuz diye evet demek kolay olmas gerek senin için, yine de seviyor olabilir misin acaba?

Keşke hemen kalksaydın işim var falan diye.

Aşksız olmamalı evliliiiik!

Başta kınıyordum face de paylaşanları, şimdi benim de nişanlanıp evlenip face de foto paylaşmak gibi bir hayalim oldu nur topu gibi.

ben 29 yaşındayım . Facebook açmaya cesaret edemiyorum bunalımımı daha da arttıracak biliyorum. Bazen kardeşimin facebookundan bakıyorum yetiyor...Sosyal biri de değilim evden işe, işten eve beyaz atlı prensim beni nasıl bulacak bilemiyorum

tatlımm zaten diorum ki içimden keşke biri arasa da kalksam hahaaa :))) bi ara msg atiyim dedim beni arayın die yok fark eder die çekindim :)) sonra benle evlenmek isteyen çocuk var yaa onu aradım hemen, kendi kendime diorum ahh sana ne büyük haksızlık etmişşşiimmm cnm benim en azından temizsin :)))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…