"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

ya rapunzel, simdi igneyi ona, cuvaldizi kendimize batiralim; sen bu tosbaaya kizip duruyosun da, acaba yeterli sinyal yolluyo musun sen adama? cesaret veriyo musun? tirsiyo kizim bu adam senden bence :)

tosbaan konusunda miskaya katılıyorum canım birazcık cesaretlendir onu bakalım belkide sökülecek ozaman sonucta paylaşımınız var bi kır tabularının bakalım ona birazcık özel olduğunu hissettir senin için benim gibi değilsinya sadece bakışlardan ibaret hoş oda kalmadı artık bende dün geldi benim platoniğim izne ayrılıyo anladığım kadarıyla bi sağa bi sola koşuşturdu durdu bide bi tatlı nar çiçeği tişört giymiş bi yakışmış çirkin şey yaa pofff ama bu sefer yenilmedim uzattı kafasını kapıdan selammm dedi sırıtık sırıtık bende kaldırdım kafamı cok yoğunum edası verdim kendime slm dedim ciddi bi şekilde oldu baktım tutuldu buyrun dedim şu uzun süredir çekmecede bekleyen evraklar için ugradınız sanırım dedim yok ölesine uğradım dedi hımm dedim ee nasılsınız ozaman dedim ben iyiyyimde sen (siz den sene terfi ettik) dedi gülümseyerek gayet iyiym dedim çalışıyorum işte yoğunluk var bu ara dedim gayet sıradan biriymiş gibi davrandım alışkın değil tabi pış pışlanmaya alışmış tarafımdan hıı ii neseeeee dedi nese güle güle size dedim görüşürüz dedi vee gitti niye böle yaptım bilmiyorum ama müthişşş mutlu hissettim kendimi herzaman güler yüzle karşılıyodum ya onu buyur ederdim kahve çay sölerdim ilgli alakalı davranırdım sonuç koca bir hiç oldu bu sefer hiç yüz vermedimmmm ohhhhhh belki çocukluk ettim yok yere kendimce triplere girdim ama böle hissetim sefam olsunnnn

niye böle oluyor bende bilmiyorum ama olamyınca olmuyor demek fazla seçici olmamak lazım sanıyorum ebn bu ara boşalttım kafamı iyice son sevdamıda (kendimce garibim herşeyden habersiz ne olduguna upğramıştır belkide farkındaysada işlerin böle yüremeyeceğini anlamış olur en azından)son darbeyle tarihe gömdüm şimdi tatil odaklıyım o moddayım akışına bıraktım

rapunzel, alintidir bebegim: Ve %100 dogrudur :))

Onu baştan çıkarmak o kadar kolay ki! Flört etmek ve onun üzerinde etki sağlamak için beden dilini iyi kullanmalısınız.

Bir insanı seksi bulup bulmadığımıza yedi saniye içinde karar veriyoruz. Bu süre içinde, bir erkek, kadının vücudunu bastan aşağıya inceleyip en son da yüzüne bakarken, kadın, onun gözlerini ve dudaklarını inceliyor.

"Kur yapma esnasında vücut dili çok önemlidir, çünkü hareketlerimiz, ne kadar çekici, seksi, istekli veya ümitsiz olduğumuzu açıkça belli eder" diyor Vücut Dilinin Tanımı adlı kitabın yazan Allan Pease. "Kur yaparken bazı sinyalleri bilerek ve isteyerek veririz ama bazılarını tamamen farkında olmadan karşımızdakine yollarız. Bu sinyalleri nasıl öğrendiğimiz hala kesinleşmiş değil ancak araştırmalar doğuştan olabileceğini gösteriyor" diye açıklıyor.

Bir kadının bakışları rakipleri karşısında avantaj sağlayabilir fakat erkekler daha çok onun ilişki yaşamaya uygun olup olmadığına dair verdiği sinyallerle İlgilenirler. Kadınlar bu sinyalleri bazen isteyerek, bazen de farkında olmadan verebilir.

Flört testi
Önereceğimiz testi kız arkadaşlarınızla birlikteyken kolayca yapabilirsiniz! Klasik bir cumartesi aksamı bara gittiğinizde, arkadaşlarınızdan barda sizin bir fotoğrafınızı çekmelerini isteyin. Sonra da kendinize şu sorulan sorun:
• Barda nasıl duruyorsunuz?
• Elleriniz nerede duruyor?
• Çantanızı nereye koymuşsunuz?
• Omzunuza mı asılı yoksa barın üzerinde mi duruyor?

Dikkatleri üzerinize çekebilmek için aşağıda önerdiklerimizi uygulamaya başladıktan sonra bir kere daha fotoğrafınızı çektirin ve her tuvalete gittiğinizde aynanın karşısında kendi kendinize yapmanız gerekenleri hatırlatın.

Saçınızı düzelterek, başınızı arkaya doğru atın!
Bir kadının, hoşlandığı bir erkeğin karşısında farkında olmadan yapacağı ilk harekettir. Basınızı geriye doğru atarken bir yandan yüzünüze düşen saçlarınızı düzeltmek, ona nasıl göründüğünüzü önemsediğinizi gösterir. Aynı zamanda da, koltuk altınızın görünmesi, feromon hormonunun salgılanmasını sağlayacaktır. Burada okuduğunuzdan çok daha seksi olduğuna emin olabilirsiniz!

İfadenizi sertleştirin, dudaklarınızı Islatın veya yavaşça dudaklarınızı aralayın!
Erkekler etli ve kalın dudaklardan çok hoşlanırlar ve gülmediğiniz zaman dudaklarınız daha belirginleşir. Kadınlar cinsel olarak uyarıldıkları zaman, dudakları, göğüs uçları ve cinsel organları kan basıncından kızarır, işte bu yüzden, erkekler kırmızı rujdan hoşlanırlar. Dudaklarımız, kırmızı olduğunda, bizi kendilerinin tahrik ettiklerini düşünür ve mutlu olurlar.

(...)

Usulca hem kendinize hem de ona dokunun!
Beynimiz, tutkularımızı belli edecek hareketleri farkında olmadan yapmamızı sağlar. Kadınların sinir uçları erkeklere göre daha güçlü olduğundan, dokunmaya karşı çok duyarlıdırlar. Eğer bir kadın ensesine, boynuna veya kalçalarına dokunuyorsa, karşısındaki erkeğe onun da dokunabileceğini göstermeye çalışıyordur. Erkekler, aradaki mesafeyi kapatmak için bir kadının kendilerine yaklaşmasını, el, kol, omuz veya sırtlarına dokunulmasını çok seksi bulurlar.

Omzunuzun üzerinden gülümseyin!
Kalkmış bir omuz, kadın vücudunun yuvarlaklığını vurgular. Ona omzunuzun üzerinden bakın. Onunla göz göze gelince, iki- üç saniye bakmaya devam edin ve gözlerinizi kaçırın. Onunla ilgilendiğinizi göstermek için hu hareket yeterli olacaktır. Araştırmalara göre erkekler kadınların ilk bakışlarında vermek istediği mesajı algılayamıyorlar. O yüzden, birkaç kere daha bunu tekrarlayın. Dikkatini çektiğinizden emin olduğunuzda ise kaşlarınızı kaldırıp, belli belirsiz gözlerinizi açarak ona gülümseyin ve verdiğiniz sinyallerin onun için olduğunu belli edin.

Bileğinizi gösterin!
İlgili bir kadın farkında olmadan bileğinin pürüzsüz olan iç kısmını karşısındaki erkeğe yavaş yavaş gösterirken, ilgisi arttıkça da iyice göstermeye başlayacaktır. Bu bölgedeki deri çok yumuşak ve pürüzsüz olduğu için, kadın vücudunun en erotik bölgesi olarak görülmüştür her zaman. (Bu hareketin içgüdüsel mi yoksa öğrenilebilir mi olduğu hâlâ tartışılıyor.)

Peşinizden gelsin!
Bir erkekten hoşlandığınızda farkında olmadan çantanıza dokunursunuz. Araştırmalara göre, bırakın kapağını açmayı, erkekler kadınların çantalarına dokunamıyorlar bile. Çantalarını, kadının kişisel bir eşyası, hatta neredeyse onun vücudunun bir parçası olarak görüyorlar. Dolayısıyla, çantanızı onun yakınına koymak, onunla ilgilendiğinizi gösterecektir. Çantanızı bilerek onun önüne koyup, ona dokunmasını sağladığınız zaman ondan hoşlandığınızı, ancak çantanızı çından uzaklaştırdığınızda da hoşlanmadığınızı düşünecektir.

Bacaklarınızı birbirine dolayın!
Dikkati bacaklarımıza çekmek için onları birbirine dolayarak oturmak, farkında olmadan yapılan bir harekettir. Bacağımızın üzerine sıkıca bastırmak, bacağın kas yapısının ortaya çıkmasına sebep oluyor ki, bu da cinsel birleşme öncesi vücudun aldığı bir pozisyon. Dikkatleri bacaklarınıza çekmek için yapılan başka bîr hareket de kalçalarınıza yavaşça dokunmakmış.

Otururken dizleriniz ona dönük olsun!
Bir bacağınızı öbürünün altına doğru kırın ve hoşlandığınız erkeğe dönük oturun. Bu şekilde oturmak hem çok rahattır hem de kalçalarınızın güzel görünmesini sağlar.

Ayakkabınızı ayağınızdan çıkarıp, sallayın!
Bacak bacak üzerine allığınızda tek ayakkabınızı topuğunuzdan çıkarıp sallamak rahat olduğunuzu gösterirken, ayakkabınızı topuğuna giyip çıkarmak ise cinsel bir gösterge olacaktır. Bu tavrınız, sebebini anlamasa bile, karşınızdaki erkeğin dikkatini dağıtacaktır.

Baska bir kaynaktan alinti:

Saç Atma

Baş hafifçe savrularak saçlar omuzlardan geriye veya yüzden uzağa atılır. Kısa saçlı kadınların bile bu hareketi yaptıkları görülebilir.

Bilek Gösterme

İlgilenen bir dişi potansiyel erkek eşine bileklerinin iç tarafındaki düzgün yumuşak teni gösterecektir. Bilek bölgesi uzun zamandır vücudun en erotik yerlerinden biri olarak kabul edilmektedir. Konuşurken avuçlar da erkeğe gösterilir. Sigara içen kadınlar bu tahrik edici bilek / avuç göstermeyi sigara içerken çok kolay yaparlar. Bilek gösterme ve saç atma hareketleri dişi bir görünüme sahip olmak isteyen eşcinsel erkekler tarafından da taklit edilir.

DişilikBacak Açma

Bacaklar erkek orada olmasaydı açılacaklarından daha fazla açılırlar. Bu hareket kadın oturur pozisyonda da olsa ayakta da olsa ve sürekli olarak bacaklarını çapraz ve bitişik tutan cinsel olarak savunmaya geçmiş kadınla tezat oluşturur.

Kalça Yuvarlama

Pelvik bölgeyi vurgulayacak şekilde yürürken kalçaların rolü önem kazanır. Aşağıda verilen daha rafine dişi flört hareketlerinden bazıları yüzyıllardır mal ve hizmetleri satmak için yapılan reklamlarda kullanılmaktadır.

Yan Bakış

Göz kapaklan kısmen düşük olarak kadın erkeğin bakışına erkek fark edene kadar karşılık verir ardından hemen bakışlarını kaçırır. Bu tahrik edici bir gözetlenme ve gözetleme hissi uyandırır ve çoğu normal erkeği ateşlendirmek için yeterlidir.

Ağız Hafif Aralık, Islak Dudaklar

Bu hareket dişi jenital bölgesini simgelemek amacını güttüğünden Dr. Desmond Morris bunu ‘kendi kendini taklit’ olarak tanımlar. Dudaklar yalanarak veya kozmetiklerle ıslak gösterilir. Her iki durumda da kadının cinsel bir davette bulunduğu izlenimini uyandırır.

Ruj

Bir kadın cinsel olarak uyarıldığında dudakları, memeleri ve cinsel organları kanla dolarak daha büyük ve daha kırmızı olurlar. Ruj da binlerce yıldır kullanılan ve cinsel olarak uyarılmış dişinin kızarmış cinsel organını taklit etmeyi amaçlayan bir tekniktir.

Silindir Şeklinde Bir Nesnenin Ellenmesi

Sigara, şarap kadehinin ayağı, parmak veya herhangi uzun ince bir nesnenin ellenmesi ne düşünüldüğünün bilinçaltı bir göstergesi olabilir.

Kalkık Omuz Üzerinden Yana Bakma

Bu da yuvarlanmış kadın göğüslerinin taklit edilmesidir. Büyümüş göz bebekleri, saç atma, bilek gösterme, yan bakış, isleyerek uzun uzun bakma, ıslak dudaklar, yukarıda tutulan baş ve silindir şeklinde bir nesneyi elleme gibi hareketleri kullanarak belli bir sigara markası için arzu uyandırmaya çalışmaktadır.

Kadınlarda Bacak Atma Hareketleri

Erkekler genellikle bacakları açık ve saldırgan bir şekilde apış aralarını sergileyerek otururlarken kadınlar bacak bacak üstüne atmayı hassas jenital bölgeleri için bir koruma olarak kullanırlar. Kadınlar flört ettiklerini göstermek için üç temel pozisyonu kullanırlar.

Dizle göstermede bir bacak öbürünün altına toplanırken ilginç bulduğu kişiyi gösterir. Bu çok rahat bir pozisyon olup konuşmanın resmiyetini ortadan kaldırır ve uylukları sergiler.

Ayakkabıyla oynama da rahat bir tavrı gösterir ve bazı erkekleri çıldırtabilen bir şekilde ayağın ayakkabıya sokup çıkarılması gibi baştan çıkartıcı bir etkiye sahiptir.

Çoğu erkek bacak dolamanın bir kadının yapabileceği en çekici oturuş pozisyonu olduğunu düşünür. Bu. kadınların dikkat çekmek için bilinçli olarak kullandıkları bir harekettir. Dr Sheflen bir bacağın diğerine daha önce de belirtildiği gibi kişi cinsel performansa hazır olduğunda vücutta görülen durumlardan biri olan yüksek kas tonu görünümü vermek üzere bastırılır.

Kadınlar tarafından kullanılan diğer işaretler arasında bacakların erkeğin karşısında yavaşça kavuşturulup ayrılması ve dokunulma arzusunu gösterircesine eliyle uyluklarını hafifçe okşamak sayılabilir Genellikle buna alçak sesle konuşmak eşlik eder."

Sağol beem yaa, çok tatlısın.

Şimdi gözümün önünde şöyle canlandırıyoprum da kendimi, çantamı onun yanına koymuşum, bieklerimin içini aynı zamanda kol altımı gösteriyorum, o sırada da dudaklarımı yalıyorum, yüz ifadem ciddi, bacaklarımı birbirine dolamışım bi ayakkabımı da topuğumdan çıkarıp çıkarıp sokuyorum, dudağımda da kırmızı ruj var, benim tanıdığım tospaam ya gelip bana "kaç para yavrum?" der, ya da benden sonsuza dek uzaklaşır.

cnm senin konunun başlangıcını bilmiorum (fırsat olursa hepsini okuyup daha iyi yorum yapabilicem ) ama bence var yaa erkeklere çok ilgilendiğimizi gösterdiğimizde hep kaybedioruz, o yüzden bugün ki davranışın gayet isabetli olmuş bence :))) ben olur da hoşlanabileceğim yeni biri çıkarsa karşıma hoşlanmadıklarıma nasıl davrandığımı aklıma getirip ona da öyle davranıcam :90:
bu erkekler bize kafayı yedirtti sonundaa, benliğimi kaybetmek üzereyim hahaaa

cnm senin tospaanla hikayenin bi kısmını okudum da ailenle tanışmaktan filan bahsetmişşşş, bu baya büyük bi gelişme deil mi :) yani sana ilgisi olmasa neden böyle bişey sölesin ki :) neyse ben konuyu biraz daha okuyim de herkesin durumu net anliyim yorumları ona göre yapiyimmm:) bu arada bahsettiin sahneyi düşüdüm de cidden çok güldüm

ay ne guldummm ne guldum, delii
hepsini ayni anda yapmiycan kizim, kucuk kucuk dozlarda, vurup kacican. hay allam olcem yemin ediyorum olcem senin elinde

kiz topige yeni gelenlere kotu ornek olmayin, evde kalcaz sizi takip edersek yuz verme verme aferin, canta alan iyi kalpli cocugu da sallama, boyle devam edersen bi sabah klavyenin uzerinde minik bir prens ve yaninda beyaz atini bulacaksin. onlari saksiya ek, her gun sula, 3 vakte kadar (rapunzelin 3 vakti bu) beyaz atli prensin filizlenecek. hatta tomurcuklanirsa, bi kac tane daha yetisir, onlari da topikteki ask magdurlarina verirsin

isvesiz-cilvesiz hatunlar siziii

ayy miska bu ne uzun bişe böle yaa dur okuycam ama

yaa rapunzel adamı sergiye bile davet ettmemişsin kuzum ayrıcalıklı olarak ona desen neolurdu sanki
bi buket çiöçekle geliverirdi biraz cesaretlendir su adamı bakalım neler oluyo

hayranım senin bu neşene işvene ama napiimm miska adamlar odun elimden bişey gelmez okadar nazlandım işvew cilve iyice naza cekti kendini ben ondan öle davrandım höng die kaldı işte öle ben yaptım pişman değilim diğer adayda cok yoğun bu aralar dün buluşalım die msj attı cok işim vardı ancak bi çaylık bi vaktim var dedim e bende bi saate müsait olurum anca dedi napalım başka sefe dedim artık bende bugünde ortak bi arkadasımızın düğünü var oraya gidicez beraber zorluyorum kendimi valla ya ama olmayınca olmuyorrrrrrrrrrrr

Evet canım bahsi geçti, sana ciddi yaklaşmam gerektiğini biliyorum korkma der gibiydi ama ben bu lafları kaile almadım, bilmiyorum neyi kaile alıcam daha? Evlenelim dese deli bi anıma denk gelir de kahkayı basıp adamı kaçırırım gibi bile geliyor. Ben aslında istikrar arıyorum, hani aileden söz eden kişi sonrasında da aynı istek ve ciddiyetle bişiler yapmalıydı?

ay ne guldummm ne guldum, delii
hepsini ayni anda yapmiycan kizim, kucuk kucuk dozlarda, vurup kacican. hay allam olcem yemin ediyorum olcem senin elinde

Haa, tamam hocacım, haftaya belki görürüm onu, hangisini uygulasam ki?

Bize kazmalar dediiiiiiiiiiii!!!

Ne kadan sosyal bir hayatın var ben bi adamla bu kadar gezsem aşık olurdum yaa. :))) Valla dalga değil, doğru yani. Çok mu tipsiz bu adam? Nesi eksik sence?

Sergi olayına gelince canım özel davet etmem gerektiğini hiç düşünmedim inan ki, görgüsüzlük mü bu bilmiyorum o beni ayrıca davet etmişti o dedikten sonra anımsadım, gelse hiç anormal olmazdı ki yaa hatta ben yüzde yüz gelir diye düşündüğümden fotoğraflarda bile üzgün çıkmışım, gelmedi diyee. bu ne naz niyaz. Ben ona gitmiştim ama davet etmese de uğrardım herhalde:44:

Son düzenleme:

yok rapucum ya ne sosyali burda yapacak pek bişey yok malesef hergün aynı şeyler gerçi evet her akşama ufak da olsa bişeyler yapıyoruz aslında havalarda güzelleştiya zaten belirli bi grubuz hiç olmadı bi çay içip açık havada öle dağılıyoruz ama bu ara düğünler arttı ordan oraya dün akşam bi kına bi düğün yaptım mesela arada bide doğum gününe uğradım hışırım çıktı valla

bu benim kankiye gelincede adı üstünde kanki işte nebiliyim çok yakışıklı değil ama fena da değil hani ama arkadaş olarak harika çok güzel de vakit geçiriyoruz derleşiyoruz da kimseye anlatamadığım bazı kırgınlıkları kız arkadaşlarım bilmez ona anlatırım çok güvenirim ona ama o gözle bakamıyorum bu adama çekmiyo beni hiç geçen okdar komikki çok güldüm kendi kendime birazda utandım ama :78:
bu konuşuyo karşımda ben dinliyorum bian kendimi onun yanında düşündüm sarılıyorum öpüyorum falan elini tutuyorum canım,aşkımö bilmeme ne birden irkildim ayy dedim yok hayatta olmaz yapapam nasıl öpüşecem ben bu adamla imkansız yapamam dedim
sonra hem güldüm hem utanmdım işte bilmem anlatabildim mi yakalıyamıyorum o uyumu onda ama o bende en ufak bi ışık görse sökülecek bellii bariz buda üzüyo beni aslında

anneemmm kizlar ben gidiyoruummm

ege sahilleri beni bekler, 15 gunluk yillik izin beni bekler, sevgilim bekler, bekler de bekler :) size yazamazsam merak etmeyin, oldu mu bu miska demeyin, icine gunes damlatiyor olacak :)

NOT: Havalarin bozacagini, 10-12 derece dusecegini, yagmur yagacagini, benim 2 regl arasinda bi ara kanama yasadigimi ve bugun doktora gittigimi, onun verdigi ilacla 10 gun sonra tekrar kanamam olacagini, hali hazirdaki kanamamin 3-4 gun daha surecegini; butun bunlarin neticesinde de tatilimin berbat oldugunu gormezden geldigimi farkettiniz mi

geldigimde birilerini bulmus ya da elinizdekini degerlendirmis olmazsaniz fena olur bak

canım ii tatiller bol dinlenmeler bol güneşlenmeler süper vakit geçir inşallah

ama bu regl durumundan hiç bahsetmemiştin yada ben kaçırdım sanırım aman dikkat et tatil zehir olmasın
havalar da bozacakmış hakikaten ki burda başladı bile esmeye son bi haftadır süperdi havalar bozuyo yine sanırım
ama olsun uzaklaşmak bile yeter insana

çooookkk güzellll perfect günler geçir inşallaaah öpüyorum seniiii

aaahhh ahhh ben bu sene iznimi böle böle kullamıcam malesen 1 haftası düğüne gidecek zaten eri kalanıda temmuz sonu ve eylülde kullanacam temmuz sonu güneş tatili eylüldede henüz net bişey yok ama doğuyu gezecem sanırım

Bi yerlerde sildim onu artık falan dediğin şahıs bu değildi değil mi? zamanla olur belki diycem ama bu tür duygular anlıktır bence. İlk anda hoşuna gitti gitti gitmedi bilmiyorum ama nikahta keramet var derleri bi evlenin bakalım nolcak:)))
Yaa şaka bi yana işimiz yaş mı ne!!

Ay havasını sevsinler hava atmaya da gelirmişşş diye takılacaktım ki sana, sağlık sorununu gördüm canım geçmiş olsun tedavin falan mı var neden öyle? Umarım geçici bi şeydir, geçmiş olsun. İyi eğlenceler.

Sen geldiğinde bi olayım olmuycak o kesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…