Makyaj Ürünleri Beetlee'nin eyeliner çekiş tarzı (resimli) :)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Beetlee

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2012
3.466
15
şimdiden kusura bakmayın biraz acele çektim eyelinerimi. genelde kahverengi kullanıyorum ben renk olarak. eskiden siyah daha çok çekerdim. bu aralar kahverengiye taktım. daha ince yada daha uzun kuyruklu daha kısa yani ruh halime göre çekiyorum. benim makyajda en önem verdiğim şey eyeliner, ruj ve göz altı aydınlatıcı.

Konu içeriği nedeniyle "Makyaj Ürünleri - Stilleri Resimli Paylaşımlar" başlığına taşındı.

Böyle çekmeyi bii becerebilsem :) Eyelinerinin adı ne acaba ? Rengi çok hoş

Eline sağlık bu arada gayet güzel :)

Son düzenleme:
teşekkür ederim:) golden rose metalic kahverengi, siyahta da alix avien kullanıyorum. mavi renk te var oda golden rose.

Ben de teşekkür ederim :) en kısa zamanda almayı düşünüyorum :) İnşallah ben de senin gibi yapabilirim

zor değil bir kaç denemede elin alışır canım. zorlanırsan önce kalemle çiz sonra üstünden geç alışana kadar.

çok güzel olmuş canım ya ellerıne sağlık

benımde olmazsa olmazım eyelıner bıde rımel..
sade ama hoş duruyor her zaman
ama bana böyle yakışmıyor, eşek gözlü derler ya gözlerım öyle
daha ınce cekıyorum ben eyelınerımı.

ama sana yakışmış

Gerçekten çok güzel görünüyo ben çekebiliyorum ama kuyruk yaparken sol gözümle sağ gözüm eşit olmuyo batırıyorum her iki gözümüde

teşekkürler. kahverengi güzel duruyor gerçekten. rimelim maybeline pembe olan cnm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…