Bedenlerin Aşkı Neden Sözcükleri Kitliyor?

Erkekler neden kendini sadece yatakta ifade edebiliyor? Ve kadınlar neden sevişmeden konuşamıyor?

• Ailevi sebepler etkili olabilir mi?

OY: 0 0,0%
  • Tutku ve aşk aynı şey mi?

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    2
  • Anket Kapalı .

calmefille

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2016
5
7
44
Her defasında erkek arkadaşınıza söylemek istediğiniz şeyleri ;düşünür sıralarsınız ama nedense hep bir şekilde bir araya gelir sevişir söylemek istediğiniz hiç bir cümleyi hiçbir sorunu paylaşamazsınız.Ah bu feromon ah....zehir ettin beynimi bana:)
slide_3.jpg

Zor şeyler yaşıyoruz.Bazen sınırsızca bir beden çekimi yaşarken aynı insandan günlük yaşamda nefret edebiliyoruz.Kafamızda kendimizle savaşırken aynı savaşı o adamda veremiyoruz...hipnoz edilmiş gibi sınırsızca bedenimizi paylaşırken ,aynı kişinin bizi hiç bir paylaşımında bulundurmaması uzaklaşmak istesekte her zaman yanı başımızda duran gerçek olarak yaşıyor bizimle...

Her defasında erkek arkadaşınıza söylemek istediğiniz şeyleri ;düşünür sıralarsınız ama nedense hep bir şekilde bir araya gelir sevişir söylemek istediğiniz hiç bir cümleyi hiçbir sorunu paylaşamazsınız.Ah bu feromon ah....zehir ettin beynimi bana:)Eki Görüntüle 1905920
olmuyor çünkü… seviştikten sonra girilemiyor o mevzulara
her şey düzelmiş, yanyanayken tüm problemler bitmiş gibi geliyor

vakit geçti mi tüm problemler, düşünceler geri geliyor :)

AYNEN ÖYLE...belkide hayatımıza bencillik ediyoruz bu tür konuları konusup paylasmak yerine ; aman demek ki beni istiyor diye düşünüyoruz...oysa kadın düşünür erkek sadece uygular...yalan değil..müsade ediyoruz...

Bizdede durum tam tersi, Kocacımla cok ateşli konusur tartisir birbirimizi yeriz, hatta küseriz trip falan, sonra 1saat bile gecmemis sevismeye basliyoruz. Sonrada daha sakin konusup hallediyoruz sorunlarimizi, sanirim bu daha normal :KK66:

X