bedduayı kaldıracak dua tavsiyesi olan var mı?

juanita

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2014
240
274
hanımlar geçmişte haklı ya da haksız beddua varsa etkisini kaldıracak bir dua var mı? bazen farkında olmadan insanları kırabiliyoruz ya da kibir yapabiliyoruz, gençlik hataları olabiliyor. o kişiden helallik alma imkanı yoksa ne yapılması gerekir bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Bol bol estağfirullah el azim çekin aklıma gelen bu

Beddua ettiğine göre gerçekten cok canın yanmış olmalı diye düşünüyorum.Guzelce abdestini al namazını kıl tövbe istiğfar getir .Rabbim .. kişiye ettiğim beddua için pişmanım..Sen mağfiret eyle..Ettiğim bedduayi geri çevir diyerek duanı et..Namaz sonrası edilen dualar dilekler tövbeler Allah'ın izni ile inşallah kabul olur .Her ne olursa olsun beddua etme canım.Allaha havale et.En adaletli O dur..Rabbim dualarini ve tövbeni kabul eder inşAllah

O kişi hak ettiyse tutar zaten ama pişman olmuşsunuz . Namaz dan sonra edilen dualar kabul olur derler sizde öyle yapın.

Hakkına girdiğiniz kişi için dua edip, kuran okuyup (fatiha Yasin ve) onun adına bağışlayabilirsiniz. hesap gününde hakkını istediğinde ben senin için dualar edip sevabını sana bağışladım diyebilirsiniz.
Bir kadın öğretmişti bana bunu.

teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…