bebişleriniz her emzirmeden sonra ağızdan gaz çıkartıyor mu?

yigitnil

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2007
1.351
69
kızlar benim oğlan ne yapsam üstten gazını çıkarmıyor yani bazen çıkarıyor bazen çıkarmıyor.20 dakika uğraşıyorum her emzirmeden sonra ve hüsrana uğruyorum.bazen ise emmeden sonra kucagıma alır almaz çıkartıyor.niye acaba böyle oluyor?çok canımı sıkıyor bu konu benim.

cnm benimkide oyle..ilk gunden beri sadece bagirsak gazi cikartiyor. bazi bebekler oyle olurmus doktoruma sordum. bu bir sorun diilmis guzelim. ama alttan gazi bayaa cok oglumun..o digerini dengeliyor sanirim..

beim oğlumda ağzından çıkarmıyor pek omzuma alır almaz uyuyor bu sefer sancı çekiyor çünkü aşağıdan çok zor çıkarıyor gazını

arkadaşlar mama işi bittikten hemen sonra çıkarmayın. biraz yatırın mesela ben altını değiştiriyorum.sonra kucağıma alıyorum ve hemen çıkartıyor. naçizane deneyimim....

ARKADAŞLAR BENDE BİR YERDE OKUDUM EMZİRMEDEN SONRA YARIM SAAT yatırmayın diyorlar eğer hemen yatırırsanız yediklerini çıkartabilirmiş bi yarım saat kucakta dik tutunki yediklerini kolay hazmedip gazını rahat çıkartırmış bilginize...

bende emzirdikten sonra dik tutuyorum çünkü hemen kusuyor.sonra omzuma alıyorum uyursa çıkarmıyor yoksa çıkarıyor gazını.ama uyurken mümkün deil çıkarmıyor.

bende emzirdikten sonra dik tutuyorum çünkü hemen kusuyor.sonra omzuma alıyorum uyursa çıkarmıyor yoksa çıkarıyor gazını.ama uyurken mümkün deil çıkarmıyor.

benimkide kesinlikle uyurken çıkartmıyor e çoğu zaman da emerken uyuyor ben de dik tutmama ragmen bi sonuç alamıyorum.

X