bebişlerin banyoları

tuuce

ANNE
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2008
78
1
arkadaslar bebeklerinizi ne sıklıkta yıkıyorsunuz???...malum havalar soğuk..ve birde masaj yapıyormusunuz???

Ben haftada iki kez yıkıyorum fakat banyodan sonra üşür diye masaj yapamıyorum sadece hızlı bir şekilde bebe yağını sürüyorum.

bende haftada 2 kez yaptırıyorum masajı yapamıyorum banyo esnasında ve sonrasında çok ağlıyor sadece bebeyağını sürüyorum bazen telaştan unutabiliyorum bile

bende kızımı haftada 2 kez banyo yaptırıyorum bebek yagını sürebildigim kadar hızlı sürüyorum hemen üstünü giydirim diye o kadar küçük ki vucudu bi hastalıgı kaldıramzmış gibi geliyo elbiselerini giydirdikten sonra masajını yapıyorum.

en sık yıkayan benim heralde, iki günde bir yıkıyorum..banyo esnasında ufo yu da yakıyorum o yüzden uzun uzun yağlanıp masaj yapabiliyorum..o kadar hoşuna gidiyor ki bayılıyor mayışıyor resmen..sonra mışıl mışıl uyuyor..
tabi banyoyu babamız gelince yapabiliyoruz ..gündüz yalnız olduğum için tek başıma olmaz..mesela birazdan yine yıkıycaz şimdi uyuyor..

bende üşüyecek die korkuyorum sadece bebe yagını sürüyorum..bizde ufoyu fln yakıyoruz ama yinede korkuyorum hasta fln ederim die...

bende iki güne bir yikiyorum..aalinda hergün yikamak istiyorum ama,

bebisim alissin diyede iki güne bir disariya cikartiyorum,hastalanmasindan

korktugum icin simdilik birgün ara veriyoruz..masaji bazen unutuyorum ben yapsam iyi aslinda.

ben hergün yıkıyorum kızlar. hergün 21.30da. annem bebekler yıkandıkça büyür diyo. banyoda ısıtıcı çalıştırıyoruz, sıcscık oluyo. çıkınca da saç kurutma makinasını tutuyo babası, yağlayıp masaj yapıyorum. zaten bu sırada iyice mayışıyo kuzum. saç kurutma makinasını tavsiye ediyorum herkese kızlar. acayip keyifleniyo oğluşum. sonra da emzirip uyutuyorum.

en rahatınız benım sanırım kalorıferlı dıye ev sıcak rahat rahat yıkıyorum masajınıda yapıyorum sonra uyuyor kuzucum.yalnız ben de bır sorun var benım kızımda bebısımı gorunce yıkanmak istıyor ama o butun gun dısarda oynadı için hergun yıkamam istemıyorum hastalanmasın kızım hastalanırsa oglumada bulastırır yanından ayrılmıyor çunku :-(

ben de 2 güne bir yıkıyorum, ama banyoda değil iyice ısıtıyorum yatak odasını 28 derece falan oluyo orda yıkıyorum. akşam 9dan sonra yıkamak uykusu acısından cok güzel oluyo.

canım bizim evlerde kaloriferli ama yinede banyo yaptırdığımız odayı ısıtmakta fayda var. ben bile banyodan cıktıktan sonra üşüyorsam evin içinde bebeğim hiç dayanamaz ortalama bi sıcaklığa, hemen üşür.

ben haftada 2 ya da3 kere yıkıyorum yıkanırken ağlamıyo kızım ama giydirme aşamasında çok sıkılıyo ağlıyo o yüzden ya acele acele yağ sürüyorum yada telaştan unutuyorum .

bizim evlerimizde kaloriferli ; normalde 22-23 derece iken banyo esnasında 28 derece civarında olması gerektiğinden yakıyoruz ekstra ısıtıcıları ..bence sende içerinin ısısına güvenme ..

Ben de her akşam yıkıyorum, çok rahatlıyo ve güzel uyuyo gece. Masaj için çok sabırlı değil bizimki, yıkarken karnı aç olduğu için biran önce emmek istiyo, o yüzden hemen emziriyorum.. Biz de elektrikli ısıtıcı kurduk odasına, önce onunla odayı ısıtıyoruz ev kaloriferli olmasına rağmen.

bizde hergün yıkıyoruz bizim cadıyı.yıkanmadığı zaman sanki rahatsızmış gibi davranıyor ve uyku düzeni değişiyor.banyodan sonra babamız saç kurutma makinesini tutuyor rahat rahat yağlanıp masaj yapabiliyoruz fön makinesinin sesi de rahatlatıyor onu. sonrasında da mamamızı yiyip yatıyoruz.

Bende 2 günde bir yıkıyorum. Ve mutlaka losyonunu suruyorum. Johnson Baby nın bed tıme losyonu var. Onu surunce daha rahat uyuyor tecrubeyle sabıttır.

Bende 2 günde bir yıkıyorum. Ve mutlaka losyonunu suruyorum. Johnson Baby nın bed tıme losyonu var. Onu surunce daha rahat uyuyor tecrubeyle sabıttır.
katılıyorum sana.. bende kullanıyorum gercektende mısıl mısıl uyuyo...

bende aslında annem de bebegımızı heegun yıkıyor
maasallah suyu da cok sevıyor oglum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…