bebişlerin bakmaya doyamadığı şeyler

elmalxix turta

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2007
1.182
4
47
Benim kızım ressam mı olacak bilmiyorum ama tablolara bakmaya doyamıyor. Yeni bir yere dahi gitse, ilk 5 dakka etrafa şöyle bir bakıyor, eğer tabloyu yakalarsa gözü,sürekli ona bakıyor. ha bir de avizeler var ama onlara bakmaktan çabuk sıkılıyor. iş resim olunca dakikalarca sıkılmadan inceliyor... sizin bebişlerin de var mı böyle favorileri?

bizim de favorimiz ufo ona aşık olduk sürekli ona bakıyor ve gülüyoruz
annemlere gidince de sadece tabloya bakıyor duvarda ki ama avize de çok ilgisini çekiyor ama
şu an sadece ufo ile flört halindeyiz

Her bebeğin favorisi annesi tabiki :) Ama bazen öyle şeylere takılıyor ki benim hatun, sanki üzerinde tez hazırlayacak. Uzun uzun bak, düşün, incele... :)

walla benımkıde marangoz olcak herhalde :) mutfak dolaplarından alamıyor gozlerını koyu ve acık rengın bır arada oldugu renkler yada parlak renkler dıkkatlerını cekermıs o yuzden sanırım

benimkide avizeye takılıyo orda bi manita var zannımca salonda 2 avize var önündekine bakmıyo uzağındakine bakıyo önüne geç kafasını eyiyo merak ediyom bende :))

Ben en çok orkide çiçeğine bakıp bakıp gülmesine gülmüştüm, bir anda dikkatini çekti çok komik geldi sanırım tipi anlamadım niye gülüyor ona :)

benimkide oturma odasındaki avizeye bayılıyo,bide biara yatak odasında gardolapla duvarın arasına bomboş biyere bakıyodu orda bişeymi var acaba diye korkuyodum:))

Piraye ve Mavigün, çok güldümsizin bebilere :)) Orkideye bak bak gül :) Çok tatlılar ya... Ha bir de gardrobla duvarın arasındaki boşluğa takılan Piraye'yi de unutmamak lazım. Belki orası için özel bi mobilya düşünüyordur :)

en çok bana bakmaya bayılıyoo:)))

babam sana bakarken transa geçiyo diyo ama hakikaten çok aşık bakıyo..

avizeler bizimde vazgeçilmezimiz..

bide arada babası çiçek getirince öyle bi bakıyoki emzirirken ona bakmaktan memeyi ağzından kaçırıyo:))

koltk kolu ve kendi elleri , ellerine bakarken hakkı diyo , bizde ellerinin adını hakkı koyduk :))
o kadar komik ki eline gözüne yaklaşıtıp hakkı hakkı hakkı diyo , tabi biz de yerlere yatıyoruz , hakkı'dan sıkılınca da koltuk koluna bakıyo hayran hayran hihoyyyt

Andina bittim sizin hakkılara :))) Benim kızım da sıkı bir okuyucu olacak. Gözünü açtığından beri kitaplık tek aşkı. Dönenceden, çıngıraklardan bile daha çok bağlı ona. Hatta ters yöne cevirdiğimde o da kafasını ters cevirip aşkına kavuşuyor :)

demekki tüm bebeklerin ilgi alanları hemen hemen aynı
oğluşum en çok beni izlemeye bayılıyo
tv.mutfak dolapları.ufo bunlardan gözlerini alamıyo benim cimcimeler
oğlum birde ellerini çok izliyo
onları iyice gözünün önüne yaklaştırıyo ve öyle izliyo

benim oğlumun odaya göre ilgisi değişiyor, eşim dün akşam buzdolabını üzerine bebişin resimlerini kesip kesip yapıştırmıştı bugün hemen keşketti onlara bakıp bakıp gülüyor minnoş

bizim cimcimenin favori mekanı mutfak en çığırtkan anında bile mutfağa girdiğinde sakinleşiyor özellikle mutfak dolabının üzerindeki magnetler ve resimler takıldımı kalıyor bide onlarla konusup gülüp gülüp duruyor.
diyorum kızım alışma buralara şimdi ne de olsa ilerde zamanının büyük bir çoğunluğu burada geçecek diye ama anlasa hakverecek ilerde bana :)))

Benim oğluşumda bana bakıyor hep, emzirme sırasında bazen ben tv ye dalıyorum.
Bakıyorum bırakmış emmeyi, bana bakıyor, ama ne bakmak.
İçim eriyor ya ağlamak geliyor içimden hep. Öyle sevgi dolu, öyle minnettar, öyle hayran bakışı varki anlatamam.
Bu benim 2. çocuğum. İlkinde acemilikten sanırım ben bişey anlamamıştım,
Şimdi bu bebeğimde dolu dolu yaşıyorum duygularımı.
Ha birde tv ye bakıyor kucağımda oturduğunda.
Ama favorileri var mesela tom ve jerry e bayılıyor ama jimmy neutron çıkınca kafasını çeviriyor.yerimseniben

benim kız yaprak dökümündeki levent tuncele aşık :))) ona bakıyo çıkınca ,e tabi bende azcık bakıyom:eek:

Son düzenleme:
valla benim danamında her oda da bi aşkı var. yatakodasında duvardaki büyük stüdyo resmimiz mutfakta buzdolabı banyoda duşakabin çeşit çeşit anlayacağınız

benim kızımın en favori adayı şuanda annesi: DD buda beni çokmutlu ediyor ama ben olmayınca en çok bakmayı tercih ettiği şey ördeği ona bakıp konuşmaya bayılıyor birde mutfaktaki kalebodurlarımız balık desenli onada bakarak öyle dalıp dalıp gidiyor benim sıpa

X