Bebişleri diş çıkartan anneler bakarmısınız yardııımmm!!!

XSXEKERXIXM

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2008
361
0
kızım 4.17 günlük 1 haftadır çok huysuz ve sürekli eli agzında diş çıkarma belirtilerinin hepsini gösteriyo kısaca cenemi yiyo resme agrı geldiginde çıglık atıyo resmen:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:
şimdi soruma gelim benim bildigim bebeklerde ilk önce alt orta diş çıkar ama kızımın üstte (köpekdişi) dedigimiz yer bembeyaz alttada gene aynı diş yerleri beyaz 4 tane beyaz yerimiz var gösterdigim kişiler bunun diş oldugunu söylüyo sizce ne????????????????????????????????????????????????????????????????????????
tek bildigim kızışım kuzum cok acı çekiyo diş kaşıyıcı ve jel aldım biraz iyi geldi sanki bilgi verin lütfnn

kızım 4.17 günlük 1 haftadır çok huysuz ve sürekli eli agzında diş çıkarma belirtilerinin hepsini gösteriyo kısaca cenemi yiyo resme agrı geldiginde çıglık atıyo resmen:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:
şimdi soruma gelim benim bildigim bebeklerde ilk önce alt orta diş çıkar ama kızımın üstte (köpekdişi) dedigimiz yer bembeyaz alttada gene aynı diş yerleri beyaz 4 tane beyaz yerimiz var gösterdigim kişiler bunun diş oldugunu söylüyo sizce ne????????????????????????????????????????????????????????????????????????
tek bildigim kızışım kuzum cok acı çekiyo diş kaşıyıcı ve jel aldım biraz iyi geldi sanki bilgi verin lütfnn

canım bizimde ilk o dişler hareketlendi ama alt ortalar patladı, bizde aynı şeyleri yapıyoruz

bizimkıde aynı canım ne bulursa agzına tıkıyor hele elını nasıl emıyor salyasıda akıyor bende dıs jelı dıslık aldım ama daha tam cıkarmadı dısını 1.5 aydır boyle inşallah tezz zamanda cıkarırda rahatlarız bebısımle

bizimkıde aynı canım ne bulursa agzına tıkıyor hele elını nasıl emıyor salyasıda akıyor bende dıs jelı dıslık aldım ama daha tam cıkarmadı dısını 1.5 aydır boyle inşallah tezz zamanda cıkarırda rahatlarız bebısımle

1.5 aydırmıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı yandık

bizimde köpek dişleri hareketleneli 1,5 ay oldu salyalar eşliğinde ama alt dişler 1 hafta önce patladı , bu gün baya belli 1 haftaya kalmaz tam çıkar diiye düşünüyorum

Bizde 1 aydır çekiyoruz aynı sorunu.
Devamlı salya akıtıyor. Eli, yorganı yada eline ne geçerse geçsin ağzında.
Ay başında dr. a gittiğimde jel vermişti, bende sürmeye çalışıyorum ama elimi ağzına sokar sokmaz yalıyor hemen jelleri, pek muvaffak olamıyorum. :)
Ama ne kadar geç çıkarsa o kadar iyi. Ben dua ediyorum geç çıksın diye.
Hem daha güçlü dişleri oluyor hemde emzirirken sorun yaşanmıyor.

aynı belirtiler yaklaşık 1 ay önce başladı.alt köpek diş yerleride şişti.dün alt kesici dişlerin ikisi göründü.ikisi birden çıkıyor.zaman zaman ateşleniyor kuzum ama çabuk geçiyor.sebepsiz ağlıyor dişlerine veriyorum.jel sürünce rahatlayıp uyuyor.

benim kızımında sürekli eli agzında kontrol ediyorum daha bişey yok ama yakındır herhalde.

Dün akşam sağ alt dişimiz patladı.
Bana göre erken tabii ama inşallah sağlam dişleri olur.
Ateş yapmadı ama salya ve huzursuzluk var tabii.
Hepimize kolay gelsin...

benimde kızımın elleri hep ağzında bulduğu herşeyi de ağzına götürüyor, gerçi bebekler herşeyi böyle keşfedermiş. ısırmaya çalışıyor, parmağımı ağzına götürmeye çalışıyor, serçe parmağımı veriyorum ama arka dişlerine götürüp ısırmaya çalışıyor. şimdilik huysuzluğu yok, off ne zor şey di mi insanın içi parçalanıyordur :KK43:

Üff arkadaşlar benim oğluşumun da elleri sürekli ağzında. Sürekli seli akıyor garibimin. Bazı arkadaşlar diş erken çıkınca sağlam olmuyor falan demiş ama annemlerin dediğine göre ben 3.5 aylıkken çıkarmışım dişimi ve hala sağlam. Şu an 32 dişim var ve şükür hiç çürüğüm yok:) ınşallah oğluşum da çürüksüz dişlere sahip olur:) Tabi önce bir çıkarsın da inşallah. Yazık minik yavruma:KK43::KK43:

dün alttan iki dişimiz patladı. uzun suren salya ve huysuzluk donemınden sonra nıhayet gorundu pirinçlerimiz ama huysuzlugu devam edıyor hala :S

dün alttan iki dişimiz patladı. uzun suren salya ve huysuzluk donemınden sonra nıhayet gorundu pirinçlerimiz ama huysuzlugu devam edıyor hala :S

canım benim hayırlı olsun dişleriniz.
bizimde sol alt bugün çıkmaya başladı.
Yani alttaki 2 dişimizde görünmeye başladı.
Çok huysuzdu bu akşam üstüne doğru. şimdi uyuyor.
Umarım gecemiz sorunlu geçmez.

X