bebişlerden bize zaman kalmıyor artıkkkkkk

bercis

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2008
45
0
45
çok uzun zaman oldu sizlerle bir şey paylaşmayalı arkadaşlar ücretsiz izindeyken sık sık konuşup derteleştim sizlerle..işe başladığımdan beri neredeyse 3 aydır ilk kez sizlere bir şeyler yazma fırsatı buldum.Bilmiyorum sizlerde benim gibi yoğunmusunuz?işten eve gelince kızımın bakımı yemek bulaşık iş güç derken gece uykusuz geçen saatler uykusuz gidilen işler....Anladım ki zormuş hem çalışıp hem anne olmak ama çalışmakta zorundayız onların geleceği için...yakın zamanda bebişim öksürmeye başladı dr.a götürdüm ciğerleri temiz endişelenmeyin ama ateş olmadan çocuklara ilaç vermiyoruz hiç bir şekilde sadece serum physiologia verin o kadar dedi.öksürüz burun tıkanması nedeniyle oluyormuş...keyfi yerinde aslında ama öksürüz sinirlerimi bozuyor bu hafta da tamamen geçmezse yeniden götürecem.Biz bu arada demir damlasını kestik çünkü çıkan dişlerinde lekeler olmaya başladı.Demir ilacı yapıyormuş gerçi süt dişleri gidecek onlar ama yinede yedi yaşına kadar kısmetse çok zaman var kötü görünüyor.Dr.Zaten ek gıdalardan da demir alıyor artık 10 aylık da oldu bırakın dedi.şimdilik 2 dişimiz bu nedenle lekeli (((((((((((((((çok üzgünüm:

aynen canım koşuşturmaktan kendimize vakit ayıramıyoruz.öksürük aynı dert.demir ben hiç vermedim yumurtada,pekmezde ve devam mamasında var zaten dr gerek yok dedi.kolay gelsin hepimize.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…