bebişler yıkanırken ağlıyorlarmı???

zinedila

Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2007
6.275
1.584
38
kızlar sizin bebekleriniz yıkanırken ağlıyorlarmı?benim oğlum çok ağlıo yıkanırken yırtıyo kendini resmenfisfisfis korkuyo herhalde sudan zorlana yıkıyoruz wallahi elim ayağama dolaşıyo ben yıkamadığım halde annem gidince:çok üzgünüm: nasıl yıkayacağız bakalım artık komşu falan çağırıcam bakıcam çaresine...

benim kızımın ilk banyosunu 3 adet tecrübeli anne yaptırdı :1rolleyes:ve yaptırırlarken bana dediler ki önce çocuğun ellerini sonra ayaklarını ıslat sonra alıştıra alıştıra suyu tüm vücuduna dök dediler hakikaten şevval ilk banyosunda hiç ağlamadı şimdi de o kadar ağlamıyor eğer uykudan uyandırıp banyo yaptırmaya kalkmıyosam. ama tabii ki çocuktan çocuğa değişiyodur bu durum büyük ihtimalle...

cnm bizde öle yapıyoruz yavaş yavaş ayaklarını sokuyoruz ıslatıyoruz vucudunu ama genede ağlıo sevmicek herhalde banyo yapmayı kereta...

tam tersine benim bebişimin su çok hoşuna gidiyor biraz kafasını ve yüzünü yıkarken huysuzlanıyor o kadar inşallah hep böyle olur

benimki üstünü çıkarınca ağlıyor ama suya sokunca hemen susuveriyor.
babasına çekmiş,suyu seviyor.su kuşu benim oğlum maşallah...

canim benimkide aglarken susuyor suya girince ..
banyo boyuncada giki cikmio valla :)) bi de gözlerini patlatiyo etrafi izlio .. tam banyo keyfi yani :))

benimkiii balıkk oldu resmenn hergünn yıkıyorumm ...
bayılıyoo suyaa ceddek ceddekk etrafa bakıyoo kuzummm....
kıpır kıpırr hiç ağlamııyooo

ilk baştan bıraz huysuzlanıyor ama alışıyor sadece yüzünü yıkarken bıraz nazlanmıyor bızım oğluşta dün kendım yıkadım yavrumau maşallah çok akıllı hiç üzmedı benııı.

ne güzel wallahi bizimki sewmiyor suyu herhalde dün yıkadık ilk başta ağlamadı yavaştan suyu attım üzerien alışsın diye ağlamadı hah dedim ağlamıcak ama sonra bi başladı bitene kadar ağladı kaldırınca hemen susuyo allahtan ama annem gidiyo bugün eşimle nasıl yıkayacağız bakalım ağlayınca elim ayağım birbirine girio:))

benim oglusum suya bayiliyor,kuvetini dolduruyoruz yariya kadar sirt ustu yatiriyoruz,hic sesi cikmiyor hatta uyuyor bile,bu arada ben yikamayi hala beceremiyoruym esim yikiyor,kuvetin icine dusurucem diye korkuyorum,bi kere bile yikamadim hala,

bende eşime güveniyorum bu konuda cnm o daha metanetli beceriyo maşallah herşeyi çok şükür yıkamayı daha denemdik ama becerir o bence ...

suyu cok seviyoruz allah bozmasın aglamıyor kuzumhihoyyyt

biz hergün yıkıyoruz artık ve ben yıkıyorum sonunda 40mız cıktı kaynanam bana bıraktı kızımı hergün ben yıkıyorumsositososito:lepi:

kızım 3 haftalık oldu ama doğru düzgün evde ilk banyosunu anca bugün yaptırabildik. önce göbeğinin düşmesini bekledik. o zaman genelde siliyorduk vücudunu ya da yarım yamalak yıkıyorduk. hastanede hemşire ablaları yıkıyordu ve sesi hiç çıkmıyordu hatta suyu çok sevecek diyorlardı. ama bugün biz yıkarken yırttı ortalığı. kuzum ameliyat, kan almalar vs.ler derken öyle ürkek olmuş ki... kendine dokundurtmuyor bile. altını bile zar zor değişiyorum. her dokunmada ağlamaya başlıyor. inşallah evde ve güvende olduğunu hisseder biran önce de ben de rahat rahat banyosunu yaptırabilirim.

bir kere annem yıadı hep kendim yıkadım 1 aylık oldu küvetin üstünde file ver onla yıkıyorum .yüzünde isilik olu gecmiyor.acıyomu acaba bilmiyom.

CANIM BEN TEMMUZ ANNESİ DEĞİLİM AMA NİSAN ANNESYİM YAZINI GÖRÜNCE yardımcı olmak istedim kaydirigubbakcemile5 bebekler aslından sudan hiç korkmazlar ve çok severler çünkü anne karnıda da suyun içindedirler.. onlaın ağlamasının tek sebebi bizlerin yıkaren korkamsı ve bunu bebişler hissediyor o yüzden korkup ağlıyorlar... bak benim ilk bebişim ama inan hep tek başıma yıkıyorum ve hiç korkmadım yıkarken kızımda suyu cok seviyor..dene bak yıkarken hiç korkma inşallah alışır ve ağlamaz:asigim:

Ilk gun hastanede hemsireler bakicilar yikadi ondan sonraki gun bana yikkatirdilar
sonra annemlere gelince hep ben kendim yikadim bugun eve geldim ama daha yikamadim eve alissin bugun misil miisil uyudu
benim kiz suda hic aglamiyor desem yeridir ayni oglum gibi suyu cok seviyor masallah

benim kızım ilk 3 ay çığlık çığlığaydı suyun içinde hep annemle yıkadık...
sonra alıştı şimdi maşallah hiç ağlamıyor...
banyo sonrası pudralıyorum yağlıyorum masaj yapıyorum ben olsam bende ağlamam valla :)...

maşallah bizimkiisi çok seviyor hiç sesi çıkmıyor hoşuna gidiyor.ve artık ben tek başıma yapıyorum banyosunu çok hoşuma gidiyo benimde çok kolaymış valla banyo boyunca onla konuşuyorum beni dinliyor :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…