Bebişler tv izliyormu?

_DURU_24

BÜYÜK VE KÜÇÜK AŞKNA AŞIK
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2006
1.660
18
42
Tv izlemeleri tehlikeli denildiği için izletmiyordum....hele ki reklamlar cok zararlıymıs....cok hızlı hareket ettikleri için ve cok renkli oldugu içinmiş sanırım....daha gec konusmalarına sebep oluyormus...tv izleyen bebeklere göre izlemeyen bebekler daha fazla kelime biliyorlarmıs...daha cabuk ve daha cok konusuyorlarmıs...gerçi bizim bi tanıdık var kızı tv basından kalkmıyordu bebeklikten beri koltuguyla tv karsısındaydı...masallah kız ne laflar ne konusmalar kibar kibar bide ...benim ablamda hiç tv reklam izletmedi ama yiğenip cok fazla konusmuyor 2,5 yasında suan...
Ben kızıma reklam değilde d smartta luly tv var eğitici bir kanal...çizgi filmler yok...sayıları..... renkleri...... hayvanları...çiçekler....meyveler...sebzeler öğretiyorlar bebek şarkıları...masallar...hikayeler...bebekler için ...canlı kreş gibi...süper bişey bence o kanalı izletin d smart varsa yoksada alın :))) acaba o kanaldanda bişey olurmu...izletiyorum ama((

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…