Bebişler gece uyuyormu?

sezin05

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2007
304
1
Kızlar benim bebiş bütün gün gündüz uyuyor memeye zor uyandırıyorum ama gece gözler fıldır fıldır açık.sabaha kadar meme emmek istiyor nöbetteyim anlıcağınızGögüslerimde yara zaten..gerçi şuan 9 günlük doktor bir süre böyle olucak dedi ama ben yinede sizin bebekleriniz gece uyuyormu merak ettim.Cevaplarınızı bekliyorumm

:eek:klava: ah guzelım benımkıde aynı gunduz cok rahatız senınkı gıbı memeye bıle uyandıramıyorum zarzor ama gece olunca uyku yok gazımızda gece oluyor ne hıkmetse gunduz uykudan gozlerını acamıyor gece gozlerı far gıbı acık kötükedihüso

benim bebegim 15 gunluk,
gunduzleri ve geceleri ayni.. sadece 1-2 saat uyuyor yine uyaniyor hep meme emmek istiyor, ancak öyle uykuya yeniden daliyor.

:eek:klava: ah guzelım benımkıde aynı gunduz cok rahatız senınkı gıbı memeye bıle uyandıramıyorum zarzor ama gece olunca uyku yok gazımızda gece oluyor ne hıkmetse gunduz uykudan gozlerını acamıyor gece gozlerı far gıbı acık kötükedihüso

Anlaşılan bir süre bu bebekler bizi gece uyutmıcaklar :1no2:sonra düzene girer inş.

ahh kızlar bende aynı dertten muzdaribim... gerçi dünki uykumuz gayet güzeldi maşallah diyimde nazar değmesin :nazar: 3 gündür ne bebeğim uyuyordu ne de eşimle biz :KK43:( gaz sorunu başımızın belası.i dr tavsiyesiyle bitkisel bi ilaç aldık kullandık sanırım dün etkisini gösterdi kuzucum dün gece gayet iyi uyudu.. bide benim kızımda sadece emerek uyuyor.beşiğinde saatlerce sallasam bile fayda etmiyor. emzik niyetine kaynıyoruz valla :)))

ahh kızlar bende aynı dertten muzdaribim... gerçi dünki uykumuz gayet güzeldi maşallah diyimde nazar değmesin :nazar: 3 gündür ne bebeğim uyuyordu ne de eşimle biz :KK43:( gaz sorunu başımızın belası.i dr tavsiyesiyle bitkisel bi ilaç aldık kullandık sanırım dün etkisini gösterdi kuzucum dün gece gayet iyi uyudu.. bide benim kızımda sadece emerek uyuyor.beşiğinde saatlerce sallasam bile fayda etmiyor. emzik niyetine kaynıyoruz valla :)))

Benim bebişte 3 gündür gece uyumaya başladı maşallah :nazar: bizim bebişin sallanan bir beşiği yok o yüzden sallama sorunumuz da yok.aynen emzik niyetine kullanıyorlar.Ben emziğede alıstırmaya basladım zor alıyor ama alısıcak gibi emziği alınca susuyo büyük bir kurtarıcı..

elvin de gece gündüz farketmiyor 1-2 saat uyuyo uyanıp hemen meme istiyo,havvacım dediğin gibi emzik durumundayız :) hatta evdekiler bana sütçü ramize diyolar :))
gaz sorunu bizde de var rezene çayı ve metsil damla ile geçirmeye çalışyıoruz

Ayyy kizlar hepimizinki de ayni benim kizda gündüzleri sürekli uyuyo zorla uyandirip emziriyorum geceleri ayaga dikio bizi....

Aynı sorun bizdede var gündüz emzirmeye zor uyandırıyorum gecede gözler açık sabahlıyoruz sallamayada alışmadı emzikte tutmuyo başında nöbetçiyiz gündüzle geceyi şaşırmış bebişlerimiz

kizlar bu rezene çayi ayni raki gibi kokuyor,midem bulaniyor içemiyorum,cok kötü kokuyor varmi bunun bir yolu,

elvin de gece gündüz farketmiyor 1-2 saat uyuyo uyanıp hemen meme istiyo,havvacım dediğin gibi emzik durumundayız :) hatta evdekiler bana sütçü ramize diyolar :))
gaz sorunu bizde de var rezene çayı ve metsil damla ile geçirmeye çalışyıoruz

valla cnm bizde zinco kullanıyoruz. bugün çok güzel uyudu prensesim.(maşallah) :nazar: ilac etkisini gösterdi şükür...zart zart atıyo kızım gazını kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

X