Bebisler agliyorsa puf noktasi

mercan_dilara

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2008
991
2
Kizlar bazen altini degistirdiginiz,karnini doyurdugunuz,gazini cikardiginiz halde bebisleriniz hala agliyor mu?Insanin boyle durumda eli ayagina dolasiyor ve genelde de bir sorun olduguna yoruyor.
ben de Mercan'da hemen ertesi gun dr a kosuyordum.Dr un bana soyledigi eger bebek 3 saat araliksiz agliyorsa ancak o zaman dr gitmek gerekiyormus.Bunun disinda bazen sadece canlari istedigi iicn agliyorlar,bir nevi can sikintisi.Buna da cozum olarak (bana ilginc gelmisti,paylasmak istedim)elektrik supurgesini gosterdi.once sasirdimsa da hemen denedim .Gercekten de aglamyi kesti.
Birde bebekler ilk dogduklarinda alistiklari yeri ,yani anne karnini ariyorlarmis.Buna hatiralttigi icin su seside iyi geliypr,aglamayi durdurmaya. S u sesini nasil yapacagiz demeyin bazi muzikli bebek urunlerinde var.Fisher price diye bir markanin Aquarium serisind mesela .Sanirim bu markayi turkiye' de de gormustum.Eger hala yatagi icine boyle bir urun almadiysaniz siddetle tavsiye ediyorum.
Baska bir kac sey daha vardi ama aklimdan uctu.Aklima gelince tekrar yazarim.Belki sizde de baska secenekler vardir yerimseniben

canım bizimkinin nöbeti tutsa 3 saat ne ki daha fazla ağlıyor
haftaya doktora gitcez soaracam onuda
bizimkinin gaz sancısı olduğundan ılık havlu iyi geliyor bide saç kurutma makinası bide anneannesi

canım bizimkinin nöbeti tutsa 3 saat ne ki daha fazla ağlıyor
haftaya doktora gitcez soaracam onuda
bizimkinin gaz sancısı olduğundan ılık havlu iyi geliyor bide saç kurutma makinası bide anneannesi

valla canım ne yalan söyliyeyim bizimkide ne 3 nede 4 saat susmak bilmiyor :bbo: bizimkinede gaz sancısında ananesinden başka bişi iyi gelmiyor yerimseniben

kızlar merhaba uzun yoktum. bugün annemlere geldim. benimkide doğru düzgün uyumuyor. sağolsun kaynanam sütün yetmiyor diye diye verip durdu yavrum kaç gündür kabız oğlum. uyku bilmiyor bebeğim. dr mama yapar dedi de zor vazgeçirdik hanımı. bakalım ne yapıcaz

Sekercim oglusunun kabizligi ne duurmda bilmiyorum ama eger ilac kullanmiyorsan sana tavsiyem kulak cubugunun ucunu zeytinyagina batir ve hafifce makatina sok.Daha sonrasinda bacaklarini hafif hafif karnina dogru it.Arada da karnina yuvarlak hareketlerle masaj yap.Goreceksin cok rahatlayacak ve hemen disari cikacak.Biz de bazen mama degistirnce oluyor burada dr lar ilac verme taraftari degiller.Cok sikismadikca vermiyorlar.Umarim bu bilgiler iisne yarar canim

Mercanciğim Dün Bende Farkettim Mutfakta Kek Yapicaktim Oğluşuda Yanima Aldim Ağliyordu Mikseri çaliştirinca Sustu. Numaraci Işte Bunlar Işleri Güçleri Bizi Korkutmak :)))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…