Bebisinize verildigi cinsiyetden ne kadar eminsiniz?

Kelebek_00

seviyorum nan
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2008
681
2
Size bunu sormamim sebebi..ben pek emin degilim.. benim ultrasoundu yapan bayan tam 30 dk ugrasti cinsiyeti ogrenmek icin ve sonunda kiziniz olucak dedi..
Sonra 15 dk yine ugrasti cinsiyeti gorebilmek icin.. hic birsey anlamadim gitti. Sanki kendisi bile emin degildi. Peki ben nasil emin olcam ??
kizima elbiseler almak istiyorum ama icimde bu eminsizlik beni geri de tutuyor.

yarin 19 hafta olcam.. gecen hafta cinsiyetini ogrendim. Ama sonucdan hic emin degilim. 2 hafta sonra yine ultrasounda gircem bakalim artik yine soracam sanirim

bende 22 deyim geçen hafta ayrıntılı ultrasona girdim ama bende emin değilim erkek hissediyorum çünkü???

%100 eminim çünkü kendi gözlerimlede gördüm hem normal hemde detaylı ultrasonda.. :)

hoş bazen bebekler inatçı çıkıyor göstermiyor yada bakan doktor anlamayada biliyor. benim arkadaşıma doğum yapana kadar kız dediler erkek doğurdu..

Sana kizmi dediler canim ?

Valla benim aklim iyice karisti.. kainin emizsizligi beni de tedirgin etti.

evet oğlum olacak pipisi falan çok net görünüyordu ..her kontrole gidişimde de doktorum hala teyit ediyor erkek olduğunu..
20. haftadan sonra detaylı ultrasona gireceksin kesin öğrenirsin o zaman bi kaç hafta daha sabret.. Önemli olan bebeğin sağlığı..

detaylı ultrasondaki kesin mi benim bebiş detaylıda da yan duruyodu kız dedi doktor ama ben erkek hissediyorum hala:)))

ilk gittigim dr başı büyük erkek gibi dedi sevinmiştim oğlum olacak diye ama daha sonraki kontrollerime tıp merkezine gittim dr kız deyince şok oldum topikteki arkadaşlarım yerlerden topladılar beni önemli olan saglıklı olması bunu şoku atlatınca anladım renkli dooplerede girdim net bir şekilde ikinci kızım olacak şimdi

kızlar kontrole gitmeden önce çikolata yiyin o zaman bebekler hareket etmek zorunda kalıyorlar.

kızlar bende sizin gibiyim:çok üzgünüm: dr. %80 kız dedi ama benimde eşiminde içine hep erkek gibi doğuyo...
dr. çıkıntıda görüyomuş ama testisler olmadığı için erkek diyemiyorum dedi, ve klitorisi belirgin kız oldunu düşünüyorum dedi...
herkes kızdır diyo ama bana hala erkek gibi geliyo:eek:

ben %100 eminim çünkü oğluşum resmen açmış bacaklarını gösteriyordu doktorumda bana gösterdi gözlerimle gördüm ayrıca doktorumda kendinden gördüğünden çok emindi

bende eminim geçen hafta öğrendim erkek pipisini ve testislerini gösterdii kordonda bu dedii ayrııyeten renkli gösterdii zaten erkek olunca saklanacak bi trafı yok ortaya çıkıyor canım hayırlısı olsun eminim bir dahakigidişinde net görürsün kendinde

arkadaşlar banada doktorum kız dedi iki defa.bende erkek olsun çok istiyorum biraz üzüldüm ama allah herkese sağlıklı ve hayırlı evlat versin banada.sonra üçüncüde erkek dedi ve pipisini gösterdi nasıl mutlu oldum ağladım bile sevinçten..değişebiliyo ama net göremiyolar..

senin kaçıncı haftada erkek olduğunu söyledi doktorun canım ayrıntılı ultrason da mı gördü???

benim ikizlerim beşinci aya kadar göstermediler 5 ayda kız olduğunu öğrendim 5 buçuk aylıkken dopler ultrasyona girdim ordada kız olduğu söylendi ve her gittiğimde doktorum kızlar iyi falan diye bahsediyo

bende eminim ayrıntıl ultrasonda başka bir doktor kendi doktorum bide tanıdık doktor baktı tesadüfen hiç birine diğerinin ne dediğini sölemedim hepsi erkek dedi ayrıntılı ultrasonda bende çok net gördüm
artık kız çıkarsa harbi şok olurum tabii önemli olan sağlıklı olması

kizlar bende 20 haftalikken ultrasonda erkek oldugunu ogrendim. once cok uzulmustum , cunku iki oglum var ve kizim olmasi icin cok dua etmistim. sonra tovbe edim Allaha tevekkul ettim 2 haziranda tekrar ultrasona girecem o zaman 27 haftalik olacak ins bu sefer kiz derler......

ay kızlar yarama tuz bastınız...bende birbirinden farklı 3 doktora gidiyorum ve 3 üde emin olamıyo her seferinde bı kız bi erkek diyolar minnoşumda açmıyo bacakalrını ters duruyo ve kordon dolu bacak arası...kafam öle karışıkki...kızmı erkekmi diye meraktan çatliciiimm :):):) ama kafaya koydum 24.haftadan önce girmiycem...hayırlısı olsun tabikide saglıklı olsunda ben hep erkek hissediyorum......

X