Bebişin hıçkırıkları

hatzone

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2007
123
1
Kızlar sizde bebişin hıçkırıklarını farkettiniz mi? Bazen karnımdan aynı yerden düzenli aralıklarla küçük hareketler geliyo ve 5 dakka falan sürüyo. Bumu hıçkırık acaba?

evet canım onlar hıçkırıkk..benim bunda daha olmadı ama kızımda çok sık olurdu iyibişiymiş ama kafayı takma iç organlarının bişiysini geliştirmeye yardımcı oluyomuş tam hatırlamıyomm...

bende hamileyken hıçkırıklarını hissederdim eltilerim benimle dalga geçerdi onlarınki erkek acaba kızlarda mı hissediliyo?

3 gun once bende ılk kez farkettım 5 dk yakın zaman boyunca oglusum hıckırdı
yolda benı korkutmuslardı hemen arkasından basladı
sırt ustu yattım ve esımle oglusumu ızledık kaydirigubbakcemile3

bende hamileyken hıçkırıklarını hissederdim eltilerim benimle dalga geçerdi onlarınki erkek acaba kızlarda mı hissediliyo?

benimkisi erkek ama hergün birkaç posta hıçkırıyo cinsiyetle alakası olsa kadınlar hıçkırır erkekler hıçkırmazdı doğuncada:roflol:

ya benimde kasık tarafımda pıt pıt sanki minicik tekmeler gibi oluyorr bebek başı aşağıdaa acaba omu hıçkırıkkk

ya benimde kasık tarafımda pıt pıt sanki minicik tekmeler gibi oluyorr bebek başı aşağıdaa acaba omu hıçkırıkkk

canım böyle pıt pıt pıt durmadan 3-5 dk atıyosa ve sonra duruyosa işte o hıçkırıkkaydirigubbakcemile3, bide kasık tarafında atıyosa canım bebeğin başaşağı dönmüş demektir :emir_bebek:bende de yuvarlak çıkıntı solda kafası solda sanıyodum meğer bebeğim çoktan dönmüş aşağı o çıkıntı poposu olabilir benimde pı pıtlar hep kasıkta çünkü :1rolleyes:

merhabalar benim bebegimdede yaklasik 10 gündür murtazam günde 2 defa tutuyor hickirik yaklasik 10 dakika ´falan sürüyor:CüvCüv:
destina benim sag kasigimda atiyor buda demek oluyorki basi asagiya dönmüs oluyor dimi:dance:
cünkü ben normal dogum yapmak istiyorum ve dogum posizyonunu almaz diye baya korkmustum:Saruboceq: bilgin icin sagola.s.
herkese iyi aksamlar:1hug:

aynen benim minik kuzumda günde bi kaç kez hıçkırıyorHATTA ŞUAN BİLE HIÇKIRIYO BAZEN KONUŞUYORUM BEBEĞİMLE KIZIM NE ÇOK HIÇKIRIYOSUN SEN DİYEEkaydirigubbakcemile3.ilk zamanlar baya endişeye kapılmıştım ama anne karnında bebek çok hıçkırırmış diye okuyunca rahatladım.yerim ben onun hıçkırıklarınıı sabırsızlıkla bekliyorum bebeğimi sağlıkla kucağımıza Almayı nasip etsin ALLAHIM:nazar::nazar::nazar:

Merhaba Kızlar,

Bende aynı şekilde hissediyorum bazen. Ritmik bir şekilde aynı aralıklarla göbeğim oynamaya başlıyor. :nazar:

Yalnız ben bazen kasıklarımda, bazende göbeğimin yanlarında gibi hissediyorum. Yani değişiyor, sanırım benim bebiş hala dönüyor içerde. hihoyyyt

Bazen zaten hissediyorum, döndüğünü, öyle bir hareket oluyor ki, sanki deprem gibi, bütün organlarım yerinden oynuyor valla. kaydirigubbakcemile2

Evet benimde aynen öyle oluyor. bugün kontrolümüz vardı hıçkırmaya başladı muane esnasında...hatta abartısız bazen kükreme sesi gibi seslerde duyuyorum.Doktor çok iyi böyle olması dedi ciğerlerine su alıp verirken hıçkırırmış...

evet benimkide zaman zaman hıçkırıyo.başta kalp atışı sandım ama baktım yavaş.okumuştum daha evvelden.sonra birden algıladım hıçkırık bu diye. öyle güzel oluyoki

kızlar benim kızım da bi haftadır hıçkırıyor. babasına söyledim o da dalga geçti bebiş hıçkırır mı diye, yazdıklarınızı okutayım da görsün bebişimle dalga geçmeyi:eek:klava:

dün gece uykumun en tatlı yerinde oğlum bi hıçkırmaya başladıkaydirigubbakcemile3 aman Allahım..sağ kasığım gidip gelmeye başladı..sonra sola geçti.babası duyamamıştı hiç.hemen elini koydum karnıma..o da şaşırdı pıt pıt attığını hissedince.çok şirin oluyo ama sonradan bende ne uyku kaldı ne bişey.mirmirmirmir.yerim onu ben ya.Şeniz.iyi olsunlarda daha ne uykular feda etcez onlara:asigim:

:emir_bebek:benim hanımda maşallahı var günde en az 5 kere böyle 5-6 dk.kadar hık hık valla babasıda diyo bişe olmaz demi dr.a bi gidip sorsakmı:roflol:normalmi diye hıçkırdığı zaman eşimin elini karnıma koyuyorum bak gene başladı diye dinliyo dinliyo sonra içi dayanmıyo hafif vuruyo karnıma yeter kız dur diye tık diye susuyo kız şaştım kaldım valla:uhm:baba kız anlaçması babasını benden daha çokmu sevcek ne zillikaydirigubbakcemile3

X