bebişimin saçtı hala yookk:((

__zeynep__

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2008
202
1
39
yaa kızlar bebişim 2.5 ayı geçti hala saçları yok .. ben mi abartıyorum yaa ama ben kısıma toka takmak istyorummsenağlamasenağlama

Allah seni ne diyeyim kiz :roflol:

Dur hele bismillah.Benim kiz sacli dogmasina ragmen hala toka takamiyorum.Cunku dokulmeler basladi.Bende cok hevesleniyorum ama daha beklememiz gerekicek galiba a.s.

Sende cicili bicili bantlardan tak canım,,
Benim kızı saclı oldugu halde ben bingildaklarını acıtır çeker agzına götürür diye takmıyorum..
Zaten dogduktan sonrada bi süre kırılıp kırılıp dökülüyor..
6 aydan sonra iyice cıkmaya başlar canım...

Korkutmak istemem şekerim ama ben 1 yaşıma kadar kelmişim:))))))))))))
ama sonra annem saçlarımı zaptedemedi,bide kıvırcık saçlıyım,tokalara sığmıyordu saçlarım,şidide oldukça gür ama artık yaşlanıyoruz dökülüyorlar ufaktan:))))
Dert etme gerçi haklısın kız olunca insanın süsleyesi gelir ama napçan saç bandıyla falan idare etçen artık...İnşallah çooook güzel saçları olur büyüyünce...

eeee biraz abartmışsın ama hoş olmuş.Bende zaman zaman saçmaladım iki yaşında giyeceği kıyafetler ancak bir yaşında kullana bileceği oyuncaklar aldım.

ay evet canım sağol bant takayım en iyisi..:1hug: napayım şort falan giydirince kafada kel olunca erkeğe benziyor.. iki tutam saçı var inş. oda dökülmez:roflol:

eeee biraz abartmışsın ama hoş olmuş.Bende zaman zaman saçmaladım iki yaşında giyeceği kıyafetler ancak bir yaşında kullana bileceği oyuncaklar aldım.

peki ya ben? 5 yaşında giymeye başlayacağı montu ve elbiseleri var. Süperim demi. Şimdi kendi kendime "ne manyakmışım" diyorum sanki mağazalara kıtlık düşecek.tatlicadiarzu

ay evet canım sağol bant takayım en iyisi..:1hug: napayım şort falan giydirince kafada kel olunca erkeğe benziyor.. iki tutam saçı var inş. oda dökülmez:roflol:

yok dökülmüyor fazlada uçları kırılıyor elektrik çarpmış gibi oluyorlar :roflol:
penye bantlar iyi oluyor cicili bicili şimdi yaz zaten fırfırlı falan bin çeşit süslü püslü şapka var..
Şeniz

benim kızımında saçları var hatta ense tarafları yüzük parmagımın boyunda ve yavaş yavaş dökülüyorlar. 2 aylık doktor kontrolümüze gittigimizde doktor kestirin saçlarını bu sıcakta rahat etsin zaten dökülecekler demişti. Ama biz kıyamadık erkege benzer canı acır falan diye ama izmir e tayinimiz çıktı orada mutlaka kestirmek zorundayım istanbulda hava o kadar sıcak olmadıgı halde ensesinde isilikler çıktı.

Kızımın ön tepesi boş yanlarıda tül tül saçlarla çevrili...şu kel adamlar oluyorya yandan saçını alıp tepeyi kapatıyor,öyle yapsam belki saçlı görünür:roflol:

ayyy canım yaaa izmire tayin çıktı demek benim asıl memleketim... bizde memuruz o yüzden buradayız offffsenağlama... ay inşallah bizimde çıkar oraya tayin.. hiç gittin mi bilmiyorum ama çok güzel bi şehir...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…