Bebek Çocuk Odası Dekorasyonu bebişimin odası

edasummm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2011
873
3
kızlar sonunda bebeğimin odası olacak,cok üzüldüm şimdiye kadar alınmadığı için ,ailemle konustum onlar alalım dediler,modeli beğendim yarın kurulmaya gelicek inş. umarım becerip yükleyebilirim fotosunu:) $belis-mdf-lake-hayal-beb_6328_.jpg $belis-mdf-lake-hayal-beb_6328_.jpg

Ay çok asil ve şık:) ama bebişimin odası diyince ben biraz daha böyle cıvıl cıvıl renkli bi şey sanmıştım:)
Bu da çok güzel güle güle kullansınn

Ay çok asil ve şık:) ama bebişimin odası diyince ben biraz daha böyle cıvıl cıvıl renkli bi şey sanmıştım:)
Bu da çok güzel güle güle kullansınn

tesekkür ederım,daha ıyısı sızın olsun,evet sade beyaz olsun istedim,modelin üzerindeki çizgilerin üzeri taşlı,pek belli olmuyor fotoda,halısını tülünü avizesini kapı süsünü pempe almayı düşündüm,beşik büyüyen oldugu ıcın yaklasık 10 yaşına kadar kullanır diye düşündüm birde dolabını 3 kapılı aldım büyüdüğünde de rahatca kullanabılsın diye, bu yüzden cok renkli olsun istemedim ergen kızım beğenmez belki diye ilerisini düşündüm:)

tesekkür ederım,daha ıyısı sızın olsun,evet sade beyaz olsun istedim,modelin üzerindeki çizgilerin üzeri taşlı,pek belli olmuyor fotoda,halısını tülünü avizesini kapı süsünü pempe almayı düşündüm,beşik büyüyen oldugu ıcın yaklasık 10 yaşına kadar kullanır diye düşündüm birde dolabını 3 kapılı aldım büyüdüğünde de rahatca kullanabılsın diye, bu yüzden cok renkli olsun istemedim ergen kızım beğenmez belki diye ilerisini düşündüm:)

evet 10 yıl sonrasını düşününce gayet mantıklı söylediklerin cnm:KK1: bebişin güle güle büyüsün güzel odasında sade ve asil duruyor gerçekten:nazar:

Evet cok haklısın küçükken rengi mengi anlamaz ama ergen yaşına gelince belki değiştirmek isteyebilirdi. Böyle seçtiğin daha iyi olmuş:)

Evet cok haklısın küçükken rengi mengi anlamaz ama ergen yaşına gelince belki değiştirmek isteyebilirdi. Böyle seçtiğin daha iyi olmuş:)

tesekkur ederım,minnoşumda bi gelseydi de kullanmaya baslasaydı:) ben odasından hıc cıkmıyorum:) halı tül kapı süsü avize siparişi verdik onlarda barbie bebekli bayağı renk kattı odaya fotoda ki gibi soluk renk durmuyor

öncelikle bebeğini güle güle büyütmeni diliyorum :) bende 27 haftalık hamileyim ve belis hayal bebek odasını düşünüyordum uzun zamandır veeee nihayet burdan birinin beğenip aldığını görünce çok mutlu oldum :) kullanışlı olup olmadığını ve nasıl dekore ettiğini inan çok merak ediyorum, çok asil bir ürün bende pembe tonlarıyla kombine etmek istiyorum. oda konusunda tecrübeni ve mümkünse odanın son halinin fotolarını paylaşmanı rica ediyorum. ilgin için şimdiden teşekkür ederim.

X