Bebişimin kalbi

M

mucella70

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi mucella70
Selam arkadaşlar 742 haftalık hamileyim dün doktora gittik kalp sesini duyduk fakat doktor kalbi zayıf atıyor dedi coraspin ve fragmin diye karından iğne verdi kızlar herşey normale dönermi ne olur bana yardım edin

• Konu Sahibi mucella70
pardon 7+2 haftalık hamileyim yukarıda 742 çıkmış yanlış anlaşılmasın değerli fikirlerinizi bekliyorum teşekkür ederim

• Konu Sahibi mucella70
hıc dusunme rahat ol canım doktorların adetıdır ılk haftalarda moral bozmak banada kese sola dogru denmıstı ne alakaysa beklıcez yerını almazsa alıcaz demıslerdı
hıc dusunup kendını bebegının kalbını yorma aslında stres onları mahvedıyorrr sen hamişsinnn uzat ayagını soylee keyıf yap herseyın hayırlısı canım onun sana kavusacagı varsa her halukarda kucagına alacaksın yoksa stres hıc bıtmez mesala bızlerın sımdılerde de acaba kordon dolanması olurmu endısesı yasıyoruz ne geregı var anlımıza ne yazılmıssa onu gorucez :)) sende hamılesın bebegının kalbı atıyor bı ılac verılmısse kullan gerısını hıc dusunme hayırlısı de :)) senıde mercımegını de cokk optummm

• Konu Sahibi mucella70
bende kullanıyorum coraspini
iğne olarakda aynı içerikli iğne kullanıyorum.kullan canım.Allahın izniyle kucağınada alırsın inşallah:Saruboceq:

• Konu Sahibi mucella70
canlarım benim çok iyisiniz moral verdiniz bana bende sizleri çok öpüyorum allah bebişlerimize kavuşturur inşallah ama dün doktor çok moralimi bozdu yaaa

• Konu Sahibi mucella70
hıc dusunme rahat ol canım doktorların adetıdır ılk haftalarda moral bozmak banada kese sola dogru denmıstı ne alakaysa beklıcez yerını almazsa alıcaz demıslerdı
hıc dusunup kendını bebegının kalbını yorma aslında stres onları mahvedıyorrr sen hamişsinnn uzat ayagını soylee keyıf yap herseyın hayırlısı canım onun sana kavusacagı varsa her halukarda kucagına alacaksın yoksa stres hıc bıtmez mesala bızlerın sımdılerde de acaba kordon dolanması olurmu endısesı yasıyoruz ne geregı var anlımıza ne yazılmıssa onu gorucez :)) sende hamılesın bebegının kalbı atıyor bı ılac verılmısse kullan gerısını hıc dusunme hayırlısı de :)) senıde mercımegını de cokk optummm

canım sen kaç haftalıksın doğuma yakınsın galiba sağlıcakla kucağına alırsın inşallah

• Konu Sahibi mucella70
bende kullanıyorum coraspini
iğne olarakda aynı içerikli iğne kullanıyorum.kullan canım.Allahın izniyle kucağınada alırsın inşallah:Saruboceq:

Canım sen kaç haftalıksın inşallah hepimiz sağlıcakla kucaklarız bebeklerimizi

• Konu Sahibi mucella70
canım bende ilk 7+1 ken gitmiştim bebeğimide görmüştüm ben kalp atışınıda duymak istiyorum demiştim dr.a o da çok net duyulmaz küçük olduğu için demişti ama saniyelik dinletmişti sen hiç merak etme 2-3 hafta sonra nasıl güzel duyucaksın bebeğinin kalp atışlarını...

• Konu Sahibi mucella70
meleğimsin çok saol ister istemez kafaya takıyor insan ama sizlerin sayesinde moral buluyorum canım benim. ayrıca benim ilki tedavi ile oldu ve düşükle sonuçlandı o nedenle de korkum vardı ama attım üzerimden sayenizde çok öpüyorum

canım kafana takma hersey yoluna girer korkma yani strese girme

hıc uzulme kafanada takmaaaa :)) 36 haftamız yarın bıtıyor sayılı zamanımız kaldı artık teyzesı oglumun gelmesıne sende bı can tasıyorsun bunu sakın unutmaaa emii
bu arada ben hıc kalp atısını duymak ıstemedım doktor soyledı dınlemek ıstermısın dıye hayor demıstım usg de pıt pıt atıyordu gorduk o kadar sadece ayrıntılı usg zamanı dınledım halende ıstemıyorum ama mecburen nts baglanıyoruz vede dınlıyoruz ıyı bısey degıl dıye duymustum o yuzden hıc ıstemedım ıyıkı ıstememısım emınım onun ıcınde bana bı sıkıntı vereceklerdı :))
haydııı yaslan arkana tadını cıkar hamıslıgın
AYRICA GITTIGINDE SOR DOKTORA KAC ATMASI GEREKIYORMUS KAC KERE ATIYORMUS KALBI AMA ONCE HIC BISEY DEME EN SON CIKARKEN SORARSIN
EMINIM UNUTMUS OLACAK SANA OYLE DEDIGINI VE DE GAYET SAGLIKLI DIYCEK ÖZLEM DEMISTI DIYECEKSINNNN :)))

özlemciğim az kalmış bebeğini kucaklamana. yolun sonuna gelmişsin allah sağlıcakla tamamına erdirsin inşallah çok sevindim senin adına ne kadar güzel bir şey ben de şimdiden bebeğimin doğumunu hayal ediyorum inşallah benimde her şey yolunda gider seni ve o güzel bebeğiini çoookkk öpüyorum canım

canım kalp atışlarını duymuşssun ne güzel,endişe teme ,bence sorun yok,hayırlı olsun cnm.

selam arkadaslar bebeklerde avsd hastalıgı hakkında bilgısı olan var mı

Arkadaşım hiç stres yapma Allah saglıkla bagışlayacak meleciklerimizi . . bende bugün doktordaydım bebek asagıda dedi . .ama calışıyorum bıraz dınlenıp yıne işe baslıycam . .boyle durumlarda eskıları aklma getırıyorum analarımısın doktora gittigimi varmış dıyorum tabi bu moral için . .herşeyinnnnnn hayırlısı Allah saglıkla bağışlasın inşalaaaaah ..stres yapma kulaklarını cektirmeee hımmmm . .:)))

X