Bebısımın Cınsıyetı..

SeADeniz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2008
566
3
Merhaba Arkadaslar Konu baslıgında oldugu gıbı bugun bebegımın cınsıyetını ogrendım Aslında yanıldıgımı ogrendım desem daha dogru olur benım bı kızım var bıde saglıklı olsun ılk basta kız erkek farketmez dedıgım bı bebegım olacak Ama Hıslerımde hep erkek yatıyordu ve daha 13. haftalıkken doktorun tahmınıde erkektı.. Bugun bı kızımın daha olacagını ogrendım aslında uzulmedım ama suan goz yasları dokuyorum durgunlastım psıkolojım alt ust oldu bu bebegın kız olacagından degıl ılk hamılelıgımden cok farklı bı hamılelık gecırdıgımden cunku butun belırtıler erkek gosterıyordu yıne dıyorum saglıklı olsun Allah Gonlunuze gore versın dıyorum.:1hug:

hayırlı evlat olsun işallah kızın çok sevinecektir bu duruma kız kardeşler hayat boyu destek olurlar birbirlerine ve tabiki annelerine bana da 12.haftadan beri erkek dedi içime hep kız doğuyo ama bu hafta da göstermedi bebiş haftaya yalvarıp tekrar baktırmayı düşünüyorum

Gostermedıyse Sen kız dusun benımde bana donmustu :=) Gostermedı bı turlu En sonunda gosterdı =)) uyusum evet ya hem bırbırlerını cok sever sahıp cıkarlarrr benımde ablam var annemden daha yakın

hadi gözün aydın sağlıkla gelsin hayatım..daha gençsin yine yaparsın allah sağlıklı ve hayırlı evlat versin sakın etrafındakilerin sözlerine aldırma bende bu durumdan çok müzdariptimm..Şeniz

merhaba seadeniz benimde 10 yasında bir kızım var ve şimdi 16 haftalık hamileyim hep bir oğlum olsun istiyorum bizim doktor daha henüz hiç bişi söylemedi cinsiyeti pek söylemiyormuş pazartesi randevum var inşallah söyler benim de bu gebeliğim öncekine göre çok farklıydı gerçi sağlıklı olsun da fark etmez diyoruz ama gönül istiyor. hayırlısı olsun canım

Hayırlısı olsun canım..benimde 5 yaşında oğlum var gönül istiyor ki birde kızım olsun benimde içimden hep kız geçiyor ve diğer hamileliğimden çok farklı şeyler yaşıyorum oğlum kızımız olucak diyor geçen ay dr.umuz erkek olabilir dedi biraz üzülmüştüm ne yalan söyleyeyim ama olsun o benim canımdan can ne olursa olsun dedim sağlıklı olsun bebişim gerisi boş..

merhaba seadeniz benimde 10 yasında bir kızım var ve şimdi 16 haftalık hamileyim hep bir oğlum olsun istiyorum bizim doktor daha henüz hiç bişi söylemedi cinsiyeti pek söylemiyormuş pazartesi randevum var inşallah söyler benim de bu gebeliğim öncekine göre çok farklıydı gerçi sağlıklı olsun da fark etmez diyoruz ama gönül istiyor. hayırlısı olsun canım

Canım benım Allah Sanada SagLıklı Dogumlar Nasıp etsın Doktorum 13. haftada Erkek Dıe tahmın etmıstı benım ıcımde oyle bı umut vardı kı yanı Dusunebılıyormusunuz Cınsıyetını artık merak bıle etmıyordum erkektır Gozuyle ama kesın bı gozle bakıordum Cunku ılk hamılelıgımın Aksıne ıdı herseyıı oturmam kalkmam bılee hepsı Cook Farklıydı
Kısmet Bılmıyorum dun gece baya bı bunaldım agladım Ama bu bebegımın kız oldugu ıcın degıl saglıklı olsun oda benım canım sadece neden yanıldım butun ama butun belırtıler erkek gosterıyordu.

allah analı babalı büyütsün inşalla iki yavrunuda seadenizcim..herseyin hayırlısı..bak bunlşarı yaşayamayn o kadar insan varki:KK43:( hem belki belirtiler psikolojiktir??basından beri erkeğe sartlandığın için vucut otomatik olarak bu belirtileri vermiştir??

evet Celencım haklısın Cok tskler Ama Dunyanın sonu degıl ya ben o kadar karsıyım kı erkek kız ayrımına Ama Ister ıstemez sarsıldım bır an Allah hakkımızda hayırlı olanı yapsın bız cok sanslııyız gercektenn Cocuk dıe senelerce ugrasanlar var. Ama bız elımızdekı ıle bıle yetınemıyoruz artık :S Allah sen affeyle bızı

denizcim üzülme lütfen hissedelermiş bebekler hayırlı olsun yeterki hayırsız olmuş erkek olmuş nolcak sen doktor ilk başta erkek dedi kendini erkeğe göre hazırladın ya ondan bocaladın canım üzme oldumu tatlı anniş

Merhaba Arkadaslar Konu baslıgında oldugu gıbı bugun bebegımın cınsıyetını ogrendım Aslında yanıldıgımı ogrendım desem daha dogru olur benım bı kızım var bıde saglıklı olsun ılk basta kız erkek farketmez dedıgım bı bebegım olacak Ama Hıslerımde hep erkek yatıyordu ve daha 13. haftalıkken doktorun tahmınıde erkektı.. Bugun bı kızımın daha olacagını ogrendım aslında uzulmedım ama suan goz yasları dokuyorum durgunlastım psıkolojım alt ust oldu bu bebegın kız olacagından degıl ılk hamılelıgımden cok farklı bı hamılelık gecırdıgımden cunku butun belırtıler erkek gosterıyordu yıne dıyorum saglıklı olsun Allah Gonlunuze gore versın dıyorum.:1hug:

sağlıklı olsun inşallah.benimde 1 oğlum var
2.kız olsun isterim tabi.herşeyin hayırlısı
bu arda çin takvimine baktınmı orda ne çıkıyor

canım benim aynı şeyleri ben de yaşadım bana 12.hafta burda bi çıkıntı var erkeğe benziyo demişti.sonra tanıdık bir dr vardı eşimin arkadaşı gelin ben de bakayım dedi o da erkek dedi.biz 3 hafta erkek sandık.sonraa neoldu biilll dr umuz yanılmışım bu kız dedi.beni hiç etkilemedi ama eşim 1 hafta sus pustu.şimdi alıştı ptırım da pıtırım deyip seviyo meleğini.üzülme tatlım sağlıklı olsunlar da.
ha ayrıca hep erkek belirtisi yaşadım ve de çin takviminde de erkek yazıyodu.pıtırcık sürpriz yaptıı.hayırlısı ve sağlıklısı olsun rabbim yavrunu bağışlasın canım

arkadaşlar bende dün dokturuma gittim 16+5 günlük oldu ama doktorum cinsiyetini 1 ay sonra söylücem dedi. bende önce allahtan hayırlısını istiyorum tabiki ama gönlüm erkek istiyo napim 2 kızım var.benim anlamadıgım neden şimdi anlamadı benim durumumda olan arkadaşlar yardım lütfen.

arkadaşlar bende dün dokturuma gittim 16+5 günlük oldu ama doktorum cinsiyetini 1 ay sonra söylücem dedi. bende önce allahtan hayırlısını istiyorum tabiki ama gönlüm erkek istiyo napim 2 kızım var.benim anlamadıgım neden şimdi anlamadı benim durumumda olan arkadaşlar yardım lütfen.

Canım Dun bende baktırdıgımda bebegım bana adeta sarılırcasına donmustu cınsıyetını gostermedı doktorda aynı seylerı soyleıp durdu ama yuzde 99 kız dıyınce sok oldum :) hayırlısı olsun bebek sırtını donmustur ondan gormemıstır annesıı :)

Arkadaslar bu arada kamerı takvıme gore dogru cıktı kız ama cın takvımıne gore yanlıs :) Cunku cın takvımınde 21 yasında olan ve ocak ayında hamıs kalanın bebegı erkek olurmus
ama benım kız:)

tşk ederim seadeniz arkadaşım bilgin varmı bişi sorim çocuk kendini göstermese yani yan veya ters durdumu kız derler sence dogruluk payı varmı.

Guvercınım bak Ben daha dun ogrendım Cınsıyetını Sana bunu soylemek ıstedım bı oncekı mesajımda ama etkılememek ıcın soylemedım:S
daha once doktorum erkek dıe tahmın etmıstı bende yuzde 99 erkek gozu ıle bakıyordum ama dun doktor ultrasyonda bakarken hıym saklanmıs dedı gostermıo kendını dedı daha cınsıyetını soylemeden o saklandıgı an ben kız dedım ve ıkı dk gecmedı doktorum kız dedı.. evet kız cocuklarıı saklanıyormus

bu arada kameri olsun çin takvimi olsun diger takvimler yorumcu da dahil hepsi erkek diyor.önce allah dedigim için onlara kendimi kaptırmadım herşeyin hayırlısı olsun hepimiz için

X